Zavrieť

Porady

noví lacnejší dodavatelia el. energie na Slovensku

rauh rauh

rauh je offline (nepripojený) rauh

Na celom Slovensku sa pomaly spusta projekt- Energouspora. Zacne celoslovenske "behanie" obchodnych zastupcov po domacnostiach pre spisovanie zmluv k prechodu novemu providerovi Optimum energy, ktory slubuje lacnejsiu el. energiu oproti konkurencii o 7-14%. Co si o tom myslite, privitaju domacnosti s radostou tento produkt-lacnejsiu el. energiu? alebo sa pod tym skryvaju pre domacnosti nejake nevyhody? Mate s tym skusenosti, vraj v Cechach tato spolocnost uz posobi.
Naposledy upravil Dav : 15.03.10 at 10:18
Usporiadat
Jozef Komačka Jozef Komačka

Jozef Komačka je offline (nepripojený) Jozef Komačka

vidiet, ze si s tych cennikoch lavy
0 0
bubkoch bubkoch

bubkoch je offline (nepripojený) bubkoch

Jozef Komačka Pozri príspevok
Ani tu nemas vsetky cenniky, aby si dostal spravny vysledok uspory, najdi si všetky TRI cenniky Energetickeho centra a potom mozes ratat, dostanes usporu takmer 1/3.
mna nevytocis ... pises take hluposti ze to ani pravda nie je ... ake 3 cenniky ? vsak tá kalkulacka pocita KONCOVU CENU a porovnanie v zavislosti na vymedzenom uzemi, vies co to je ? koncova cena ... to je cena pozostavajuca zo vsetkych existujucich poplatkov ktore sa za elektrinu platia ... co ti tam este chýba ?
okrem toho, v tom energetickom centre robia asi rovnakí diletanti ako ty, lebo pre VSE v sadzbe D1 uvadzaju pevnu cenu za mesiac 0,7€/mes., pricom spravna cena je 0,5137€/mes., co logicky znizuje koncovu cenu zakaznikov VSE ...
ale co sa rozpisujem, aj tak znova len zasmradis diskusiu bezduchym prispevkom bez akehokolvek argumentu
0 0
Jozef Komačka Jozef Komačka

Jozef Komačka je offline (nepripojený) Jozef Komačka

Je mi jasné, že nevieš ani kalkulačku správne vyplniť, ktorá vyrátava úsporu len v zadanej distribučnej sadzbe, napr. D1, D2, .. C1, C2, .. Odberateľ má právo prejsť do inej distribučnej sadzby, to však ty nemáš o tom ani šajnu. Potom je isté, že odberatelia neušetria takmer nič, keď trčia v zlej a najhoršej distribučnej sadzbe.
0 0
padro padro

padro je offline (nepripojený) padro

majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac
Jozef Komačka Pozri príspevok
Je mi jasné, že nevieš ani kalkulačku správne vyplniť, ktorá vyrátava úsporu len v zadanej distribučnej sadzbe, napr. D1, D2, .. C1, C2, .. Odberateľ má právo prejsť do inej distribučnej sadzby, to však ty nemáš o tom ani šajnu. Potom je isté, že odberatelia neušetria takmer nič, keď trčia v zlej a najhoršej distribučnej sadzbe.
len si nechaj tu super ponuku pre seba,.. a my sme vsetci blbi a budeme platit viac... inak admin by uz mohol zasiahnut, tej reklamy uz stacilo
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Kdekoho vylúčime, a kdekoho na elektriku, lacnú napojíme.

Nenechajte sa napájať, isto vás chcú vydájať.

0 0
bubkoch bubkoch

bubkoch je offline (nepripojený) bubkoch

Jozef Komačka Pozri príspevok
Je mi jasné, že nevieš ani kalkulačku správne vyplniť, ktorá vyrátava úsporu len v zadanej distribučnej sadzbe, napr. D1, D2, .. C1, C2, .. Odberateľ má právo prejsť do inej distribučnej sadzby, to však ty nemáš o tom ani šajnu. Potom je isté, že odberatelia neušetria takmer nič, keď trčia v zlej a najhoršej distribučnej sadzbe.
zasa klames a zavádzas ...
to ze odberatel je zaradeny v nespravnej distribucnej sadzbe a u noveho dodavatela sa zaradi do spravnej, NIE JE USPORA VDAKA CENAM NOVEHO DODAVATELA
distribucna sadzba nema s dodavatelom nic spolocne ... prejst na spravnu distribucnu sadzbu a usetrit napr. 30% moze odberatel aj bez toho aby zmenil dodavatela, ktory s tou usporov nema nic spolocne ...
0 0
Jozef Komačka Jozef Komačka

Jozef Komačka je offline (nepripojený) Jozef Komačka

Ja ti nic neponukam ! Chcel som iba poradit, ako usetrit na dvoj az trojnasobne predrazenej elektrine od klasickych dodavatelov. Raz sa urcite zobudite, ale to uz bdete lutovat, ze ste si nezvolili alternativneho dodavatela.
0 0
bubkoch bubkoch

bubkoch je offline (nepripojený) bubkoch

Jozef Komačka Pozri príspevok
Ja ti nic neponukam ! Chcel som iba poradit, ako usetrit na dvoj az trojnasobne predrazenej elektrine od klasickych dodavatelov. Raz sa urcite zobudite, ale to uz bdete lutovat, ze ste si nezvolili alternativneho dodavatela.
lol, ty tu hadzes cisla akokeby si zreboval loto ... raz 33% uspora u alternativca, teraz uz o 200% drahsi tradicny dodavatel ...

skoda ze okrem tychto nezmyslov si neuviedol ani jeden konkretny priklad z konkretneho cennika nejakeho konkretneho alternativca voci ktoremukolvek tradicnemu dodavatelovi
0 0
Jozef Komačka Jozef Komačka

Jozef Komačka je offline (nepripojený) Jozef Komačka

Otvor si stránku www. liones.wbl.sk a uvidis, ze aj tam ziskas 20 % z nákupu elektriny od Energetickeho ventra.
0 1
bubkoch bubkoch

bubkoch je offline (nepripojený) bubkoch

Jozef Komačka Pozri príspevok
Otvor si stránku www. liones.wbl.sk a uvidis, ze aj tam ziskas 20 % z nákupu elektriny od Energetickeho ventra.
nefunguje, skus inu
0 0
bubkoch bubkoch

bubkoch je offline (nepripojený) bubkoch

Jozef Komačka Pozri príspevok
Otvor si stránku www. liones.wbl.sk a uvidis, ze aj tam ziskas 20 % z nákupu elektriny od Energetickeho ventra.
okrem toho, tí tvoji diletanti z energetickeho centra ani len tú kalkulacku nevedia poriadne spocitat ...

okrem vyzsie spomenutej chyby v cenniku VSE maju tam dalsie chyby ...
ty tu stale hovoris o pseudouspore vyplyvajucej zo zmeny distribucnej sadzby pri zlom zaradeni, ale tá kalkulacka to vobec nezohladnuje, ked zadam spotrebu a k nej nezodpovedajucu spotrebu sadzbu, vobec to cena energetickeho centra nezohladni a tvrdohlavo kopiruje zlu sadzbu ... to je taky problem naprogramovat testovanie bodu zlomu v D1/D2 resp. D3/D4 ? no fakt uz nemam slov na taky diletantizmus ...
Naposledy upravil bubkoch : 01.11.10 at 07:12
0 0
padro padro

padro je offline (nepripojený) padro

majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac
Jozef Komačka Pozri príspevok
Ja ti nic neponukam ! Chcel som iba poradit, ako usetrit na dvoj az trojnasobne predrazenej elektrine od klasickych dodavatelov.
.. matematika, percenta... ti zjavne nejdu takze potom uz je jasne preco si myslis, ze to mas lacnejsie skus sa doucit zaklady matematiky a pochopis ako to je.
0 0
Jozef Komačka Jozef Komačka

Jozef Komačka je offline (nepripojený) Jozef Komačka

Ani mne sa to nepaci, ze im kalkulacka nekoresponduje s cennikmi.
0 0
gogol99 gogol99

gogol99 je offline (nepripojený) gogol99

Každý gazda chváli svoje teľa. Pozri si stránku VyhodnaEnergia.sk a urob si vlastný názor.
0 0
rudopp rudopp

rudopp je offline (nepripojený) rudopp

gogol99 Pozri príspevok
Každý gazda chváli svoje teľa. Pozri si stránku VyhodnaEnergia.sk a urob si vlastný názor.
Gogolko.

Ty zas pozri na dátum príspevku .
0 0
gogol99 gogol99

gogol99 je offline (nepripojený) gogol99

Viem, ale netrápim :-)
0 0
rixoo rixoo

rixoo je offline (nepripojený) rixoo

odhliadnuc od odtaziteho aspektu akym je datum, na tej stranke (VyhodnaEnergia.sk) sa to fakt da komfortne napocitat.
0 0
gogol99 gogol99

gogol99 je offline (nepripojený) gogol99

Kedy zmeniť dodávateľa:

http://www.VyhodnaEnergia.sk/odkaz/6...y--alebo-plynu
0 0
matolog matolog

matolog je offline (nepripojený) matolog

ja to planujem riesit kupou solarnych panelov a pustanim vyrobenej energie do siete. pripadne este kombinaciou s veternymi generatormi.
0 0
gogol99 gogol99

gogol99 je offline (nepripojený) gogol99

Tak to budete už taký malý dodávateľ elektriny pre domácnosti
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať