Zavrieť

Porady

Čo všetko môžem vymazať?

Ahojte prosím Vás chcem sa len ubezpečiť, nakoľko mám málo miesta na disku čo všetko môžem vymazať z PC. Hlavne sa chcem opýtať či všetko čo je v priečinku Temporary Internet môžem vymazať, a prípadne čo ešte by som mohla dať preč. Cez odstránenie programov som už dala von programy ktoré nepoužívam. Ďakujem za všetky postrehy.
Usporiadat
Charon Charon

Charon je offline (nepripojený) Charon

Tsubasa wa yume soshite sore e ... ...viac
No ja roky používam SystemMechanic - je to platená utilita, žiaľ, relatívne drahá, ale stojí za to. Čistí disk dokonale, stará sa o PC veľmi slušne. Veľakrát premýšľam, čo by som bez tohto programu robil (Niekedy manuálne hľadanie a odstránenie chyby trvá možno hodinu, a s SM je to otázka jedného kliknutia a rozhodnutia)
Občas ako dlhoročný klient dostávam pre priateľov zaujímavú zľavu, pre tých čo by mali záujem, dajte sem vedieť, zavesil by som v budúcnosti kupón sem)
0 0
sthruska sthruska

sthruska je offline (nepripojený) sthruska

//No ja roky používam SystemMechanic
Aj ja a súhlasím. Ani jeden program nezlikvidoval toľko dočasných súborov ako SM. Má kopu aj iných zaujímavých funkcií.
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
Stevo5 Pozri príspevok
Ja dobré, podobne ako chlap s CCleanerom. Umožňuje veľa nastavení Win a ich údržbu, ale ak človek nevie čorobí, dá sa aj rozhádzať systém.
Mám CCleaner. Mal som problém s PC a môj PC "kaskadér" ma za CCleaner vyhrešil, že on sa niekedy správa inak ako čistič. Dokonca ho nemohol ani odinštalovať, ani ho neodinštaloval. Tak bacha naň a nemyslím si, že som s týmto programom robil hókusy-pókusy.
0 0
Charon Charon

Charon je offline (nepripojený) Charon

Tsubasa wa yume soshite sore e ... ...viac
Charon Pozri príspevok
Občas ako dlhoročný klient dostávam pre priateľov zaujímavú zľavu, pre tých čo by mali záujem, dajte sem vedieť, zavesil by som v budúcnosti kupón sem)
Ako som sľúbil:

http://www.iolo.com/shoppingcart.cfm...ts&itemid=1060
Naposledy upravil Charon : 30.11.09 at 17:37 Dôvod: Gramatika :-D
0 0
Stevo5 Stevo5

Stevo5 je offline (nepripojený) Stevo5

erzet Pozri príspevok
Mám CCleaner. Mal som problém s PC a môj PC "kaskadér" ma za CCleaner vyhrešil, že on sa niekedy správa inak ako čistič. Dokonca ho nemohol ani odinštalovať, ani ho neodinštaloval. Tak bacha naň a nemyslím si, že som s týmto programom robil hókusy-pókusy.
Myslím že to nebude až taký kaskadér. CCleaner je dobrý, ale ako (takmer) všetky podobné programy vyžaduje aby si si ho dobre nastavil a správne používal.
A k tomu že nešiel odinštalovať - to predsa neexistuje. Je mnoho spôsobov (a pomocných programov) ako dostať z PC nežiadúci program, len treba vedieť ako na to. Ak sa niekomu nedá niečo odinštalovať (hocičo), to znamená že je to začiatočník a nemal by sa púšťať do vážnejších úprav - a už vôbec nie na počítači niekoho iného.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať