Zavrieť

Porady

Antivírus -za čo platím ?

Milí poraďáci, iste mi budete vedieť poradiť:
Mám internet cez T-COM , ktorí mi účtujú už druhý mesiac vyše 100 Sk za PC secure (predtým vraj 3 mesiace zadarmo-kampaň) . Program s takýmto názvom ani v počítači nemám, mám Norton Internej Security a Norton Security Scan zdá sa mi že nejaké skúšobné verzie čo boli v počítači pri kúpe, či kde sa vzali, lebo s PC niekedy robila aj dcéra, mohla nejakú ponuku potvrdiť .
Tieto programy mi sami nabiehajú, väčšinou nájdu vírus, nevedia ho odstrániť, prepoja ma na materskú stránku, kde mi za 50-60eur chcú predať celú svoju verziu, ktorá mi všetko vyrieši. Myslím si, že sú to reklamné ťahy , lebo keď niektorý Norton spustím sám, nenájde nič. Ja by som si najradšej kúpil NOD, ktorý poznám , pripadne AVG, ale čo s tým T-Comom...? Čo je vlastne PC Secure ?
Usporiadat
nidoh nidoh

nidoh je offline (nepripojený) nidoh

starký
Už asi 4 roky používam antivirový program AVAST.Surfujem pomerne často,ale veľakrát mi tento program pomohol.Je v domácej verzii bezplatný,len sa treba zaregistrovať a vždy 1x ročne si požiadam o vygenerovanie nového hesla.Stačí v Google zadať Avast,vyhľadať produkt "Home edition"posledná verzia je "4.8"
S týmto používam ešte na čistenie systému :
Spybot - Search & Destroy
Ad-Aware 2007
Všetky programy sú zdarma a zatiaľ ma nesklamali.Môžem iba doporučiť!!!



0 0
vyr skalny vyr skalny

vyr skalny je offline (nepripojený) vyr skalny

Ak sa zda niekomu normalne ze pri podpise zmluvy je uz automaticky zakrizkovana nejaka doplnkova sluzba ktora zasadne meni cenu sluzby bez toho aby o tom zaznela nejaka zmienka tak by mu ani nebolo vobec cudne keby mu v potravinach hadzali do kosika veci ktore nechce. Seriozne firmy jednoducho taketo praktiky nepouzivaju.
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

arizona Pozri príspevok
dnes som tiež dostala fa od Tcomu navýšenú o PC security
Takže na objasnenie.
Pri podpisovaní zmluvy(vianočná akcia Magio+internet) mi pani povedala, že budem mať 6mes.zdarma antivir.ochranu od nich.Nakoľko sa jednalo o Pandu a viacerí neboli spokojní,vraj spomaľuje PC, tak som si to ani nenainštalovala.Myslela som, že je to vybavené.Nik ma ale neupozornil, že po tomto čase ju budú automaticky účtovať.Ani v zmluve som nič také nenašla.
Mne logika hovorí, že keď si nič neobjednám,ani zdarma ponúknuté nepoužívam,nemám za čo platiť.
Ale logika Tcomu je iná. Vraj som to mala odmietnuť pri podpisovaní zmluvy...
Nuž, zase som o niečo múdrejšia.
Ale bolo fajn,že sa to dalo bez problémov telefonicky zrušiť
Len by ma zaujímalo, koľko zákazníkov z nevedomosti platí, za niečo čo nevyužíva???
9.5.2008 som Tcom chválila, že bez problémov telefonicky zrušili tú ich "security". Dnes mi prišiel od nich dopis:
Na základe Vašej obj. zo dňa 10.5.2008 vám zriaďujeme službu PC security...
No ja už fakt nemám slov...
0 0
Braňo Braňo

Braňo je offline (nepripojený) Braňo

arizona Pozri príspevok
9.5.2008 som Tcom chválila, že bez problémov telefonicky zrušili tú ich "security". Dnes mi prišiel od nich dopis:
Na základe Vašej obj. zo dňa 10.5.2008 vám zriaďujeme službu PC security...
No ja už fakt nemám slov...
to je sila
0 0
Zdenka 0705 Zdenka 0705

Zdenka 0705 je offline (nepripojený) Zdenka 0705

Nedá mi nepridať sa. V januári zriadený internet od t-comu. Vo februári som zistila, že bude navyše a zadarmo 3 mesiace táto služba. Ihneď som ju zrušila - telefonicky. V apríli mi došiel list, že na základe mojej telefonickej objednávky /uvedený aprílový dátum/,mi zriaďujú službu pc security. Vytočilo ma to do nepríčetnosti, samozrejme, že som tú službu neobjednávala. Po okamžitom telefóne mi bolo povedané, že sa jedná o omyl. Uf! Vydýchla som si. Nie nadlho. V aprílovej faktúre svieti služba PC security!!!
0 0
Katabaticky Katabaticky

Katabaticky je offline (nepripojený) Katabaticky

vyr skalny Pozri príspevok
Ak sa zda niekomu normalne ze pri podpise zmluvy je uz automaticky zakrizkovana nejaka doplnkova sluzba ktora zasadne meni cenu sluzby bez toho aby o tom zaznela nejaka zmienka tak by mu ani nebolo vobec cudne keby mu v potravinach hadzali do kosika veci ktore nechce. Seriozne firmy jednoducho taketo praktiky nepouzivaju.

ale oni na to upozornuju
aspon maju take instrukcie sa nato spytat (resp mali by sa spytat ci si ju zelate alebo ci si ju nezelate vobec alebo ci si ju zelate po 3 mesiacoch zrusit) taku maju totiz kolonku vo folmulari
a to ze to odflakne zamestnanec to je uz o niecom inom...
ako aj ich prepojenie a informovanost medzi oddeleniami
+
v kazdej zmulve je to uvedene urcite takze neseriozne to nieje (skor neeticke)

ach sluzby na slovensku su na
0 0
Orim Orim

Orim je offline (nepripojený) Orim

Ja som to zrušil písomne a mám pokoj. To sa už nedá ignorovať a keď to pustia nebudem to platiť. Mám od nich potvrdený papier, že to nechcem.
0 0
Agostino Agostino

Agostino je offline (nepripojený) Agostino

Ja mám tiež internet od T-com. Tak isto som mal PC Secure. Ja som to ani vôbec nepoužíval. Preto so navštívil pobočku T-com. A tam som požiadal hneď na začiatku o jeho zrušenie. Mám nainštalovaný NOD 32 a som s ním celkom spokojný.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať