Zavrieť

Porady

"Chronická" únava - co s nou?

rauh rauh

rauh je offline (nepripojený) rauh

Urcite mate skusenosti s unavou o nieco vacsou nez s obycajnou unavou? dajte vediet, ako ju prekonavate? Kazdy den si potrebujem poobede aspon na 2h pospat. Hovoria mi, ze si takto prespim svoj zivot. Co mam teda robit, ked si nepospim tak som zniceny dusevne aj telesne. Kavu nepijem, necvicim, nepravidelne jem... a malo. Zeby to bolo v tomto???
Usporiadat
dovolenkárka dovolenkárka

dovolenkárka je offline (nepripojený) dovolenkárka

Únava môže byť spôsobená viacerými faktormi. Môže ju spôsobovať aj "obyčajná" anémia. Myslím si, že je potrebné pohovoriť o tom s lekárom, treba urobiť krvné testy. Ak nič neukážu a únava Ti znižuje kvalitu života, treba hľadať príčinu. NIkekedy môže signalizovať aj iné závažnejšie ochorenie. Netreba zveličovať, ale určite nie podceňovať. Naše telo nám vždy signalizuje, keď sa niečo deje. Prajem veľa šťastia.
0 0
lijana1 lijana1

lijana1 je offline (nepripojený) lijana1

rada idem do detailov vecí
ja ti skusim dat inu radu.zvysena unava moze byt aj z nedostatocnej filtracie krvi cez oblicky. pijes dost tekutin?myslim tym mineralky alebo normalnu pitnu vodu.pitny rezim je dolezitym cinitelom pri normalnom fungovani organizmu.ak pijesx vela kavy aby si sa udrzal hore, tym padom sa este horsie dehydratujes, lebo telo vnima kofein ako drogu a snazi sa ho vyplavit
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Môj názor - chronická únava je oslabenie organizmu a to buď prácou, chorobami, psychickými problémami. Je to reakcia organizmu na niečo, čo sa dlhodobo zanedbáva. Je to moja vlastná skúsenosť. Od novembra beriem injekcie - brala som ich tri krát v týždni. Od januára ich beriem raz za dva týždne a môj stav sa výrazne zlepšil. Diagnóza tiež bola chronická únava. Kto to nezažil nevie čo je to. Mne sa okrem toho ešte pridružil aj herpes. Trvalo to skoro dva roky, pokiaľ lekári stanovili diagnozu. Našťastie vírusy na herpes sú už pod kontrolou, v krvi sa zatiaľ nenachádzajú. ALe injekcie budem brať asi dlhšie Síce ešte sa mi občas chce spať po obede, ale stačí mi pospať pol hodinu a je dobre. Vtedy som spala každú chvíľu. Treba požiadať o vyšetrenia krvi u imunologa.
0 0
anuskam anuskam

anuskam je offline (nepripojený) anuskam

zdravim, mohla by som poprosit kontakt na toho zazracneho pana a jeho bylinky :-)? surne potrebujem, dakujem
0 0
anuskam anuskam

anuskam je offline (nepripojený) anuskam

benny2 Pozri príspevok
Zdravím.Reagujem na to,ako vás trápi chronická únava.Prekonávala som ju veľa rokou a pamäť mi tiež zlýhavala a to ma strašne štvalo.Aj v zdravotnéj karte som mala napísané chronická únava.
Úplne náhodou som stretla neznámeho pána,ktorý mi dal letáčik a vyzitku.
Na letáčiku boli nejaké produkty na prírodnej báze,keď som to čítala tak ma to dosť zaujalo a chcela som to vyskúšať.Zazvonila objednala a vyskúšala som kúru na očistu organizmu a ešte 2 produkty.Od vtedy celá moja rodina a známy si kupujeme tieto výrobky.Cítim sa fantasticky, idem ako duracel.
V robote niekedy nechápu. Tak mne pomoho toto.
Chronická únava môže byť podmienená aj zlou funkciou štítnej žľazy.Ak by ste mali záujem pomôcť si touto formou rada vám pomôžem.
Kontakt:**********
zdravim...mozem poprosit kontakt na toho neznameho pana? dakujem
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať