Zavrieť

Porady

Prepocet a zvysenie poistneho k poistnemu produktu UDP-K od Prvej Cesko-Slovenskej P.

Zdravim,

mam taky problem, mam kapitalovu zivotnu poistku na 20 rokov od Prvej Cesko-Slovenskej Poistovne, s tym ze 15 rokov sa plati, dalsich 5 rokov sa caka a po uplnynuti tychto 5 rokov sa ma vyplatit dohodnuta suma. Zmluva bola zalozena este v roku 1998 a po 10 rokoch platenia poistky mi prisiel teraz list v ktorom mi poistovna navrhuje 3 riesenia tejto poistky:

a) Mesacna splatka sa mi nebude zvysovat ale poistovna podla svojich postupov uplatni zmenu krytia a vyplatnej sumy v pripade dozitia
b) Budem suhlasit s prepoctom splatky s tym ze po prepocitani mi poslu info o novej vyske splatky a ak nebudem suhlasit, tak moja zmluva zanikne
c) Suhlasim so zanikom mojej zmluvy

Samozrejme treba zaslat list tak aby ho uz 10.5. 2008 mali inak suhlasim s bodom c)

Chcem sa opytat ci niekto mal alebo riesil podobny problem a ci sa neda nejako branit proti takymto praktikam. Ved to uz potom nema ani zmysel uzatvarat zmluvy, ak sa takto jednostranne a neadekvatne mozu menit.

V prilohe posielam cele znenie listu.

Za akukolvek radu dakujem.
Naposledy upravil Ajven : 07.05.08 at 17:28
macko555 macko555

macko555 je offline (nepripojený) macko555

Ako som hovoril, bola len otázka času, kedy sa to na vás začne sypať. Kto vie čítať tak zistí, že krajské súdy majú jasný názor na rozhodcovské dolozky v prípade RL a pristúpenie k nim a ich legálnost. Z týchto rozhodnutí budú vychádzať aj dalsie súdy. Rozhodli tak už 3 krajské súdy. Pre pomalších, typu RRR uvádzam, že ide o právoplatné rozhodnutia proti ktorým sa nemožno odvolať. Čo z toho vyplýva????
1. Vo vašom prípade už bolo rozhodnuté - arbitrážnymi súdmi - pretože RD je platná.2. Súd v TN a ďalšie podania spochybnujúce AS, alebo doložku sú pasé
3. ......... (doplnte si sami)

RRR, a ty si skutočný idiot. Presne ako som povedal, aj keby sem niekto zavesil rozsudok z TN, ze ste prehrali, tak budes tvrdiť, ze je to falzifikát. Preto som to ani nevešal, lebo to nemalo zmysel. No sponky ti asi sedieť nebudú, pretože ked sa skenuje zospinkovaný originál, tak sa musí rozpojit, a súdy tlačia obojstranne. Ale tým sa už netráp. Radšej zistuj, kde zoženies peniaze. Ja ta chápem, zle sa to číta, tak to treba spochybniť.
Ja mám tiež na stole to čo sem bolo zavesené a môžem ti potvrdiť, že je to pravé. A máš tam hore aj číslo konania, ty "podám trestné oznámenie", tak si to over. Ale vidim, ze si v koncoch a jediné čo nájdeš je nejaké "j" a ani si neprečítaš o čom to je. Je to o tebe a o tom, že všetko zaplatiš.
Radšej by som Ramsayovi podakoval, ze vám oznámil, že ste po krk, slušne povedané, v problémoch.

P.S.
RRR, pre teba špeciálne...TRETIA STRANA (3), ŠTVRTÝ ODSTAVEC (4), je tvoja čítanka..... :-)
Naposledy upravil macko555 : 25.10.10 at 21:09
0 0
kascej kascej

kascej je offline (nepripojený) kascej

macko555 Pozri príspevok

Čo z toho vyplýva????
1. Vo vašom prípade už bolo rozhodnuté - arbitrážnymi súdmi - pretože RL je platná.
2. Súd v TN a ďalšie podania spochybnujúce AS, alebo doložku sú pasé
3. ......... (doplnte si sami)
Uverejnené uznesenie je o platobnom rozkaze. O tom ako sa funguje maras s plat. rozkazmi u nás pekne v jednej téme popísal Chobot.

K 1. V našom prípade rozhodnuté nebolo, ale v prípade konania jednej pani
K 2. Vplyv na súd v TN to nemá žiadny ani na iné....
K 3. ... s týmto veľa vody nenamútiš....

My máme desiatky rozhodnuti KS Košice, kde sa rozhodcovská doložka je označená za nekalú. Sú to rozhodnutia v našich konaniach. Určite ich nájdeš na stole.
Ďalej na stole hľadaj rozhodnutia o zastavených exekúciách, najme si pozri to potvrdené KS, ktoré je právoplatné.

Napriek všetkému ďakujeme za informácie a tej pani odporúčam podať žalobu v zmysle neplatného úkonu.... tam im je RD na figu. Platobný rozkaz nebol šťastným riešením....

Po rozhodnutí US z 19.10.2010, NBS zrejme bude robiť poriadky...
0 0
macko555 macko555

macko555 je offline (nepripojený) macko555

Kascej, si naivný.
Tam nie je vobec podstatný nejaký platobný rozkaz, ale to čo je tam napísané o RD.
A žiadne desiatky rozhodnutí nemáš. Klameš tu prítomných. Sám pritom neveríš, že TN to teraz vôbec bude najak riešiť.

Doteraz si sem zavesil spolu 5 (slovom päť) príspevkov, v ktorých len poukazujes na nejaké nepostatné súdne konania, pričom tvoje správy len odvádzajú pozornosť.

Podstatná je TRETIA STRANA (3), ŠTVRTÝ ODSTAVEC (4), je tvoja čítanka..... :-)
Naposledy upravil macko555 : 25.10.10 at 21:21
0 0
rrrrrr rrrrrr

rrrrrr je offline (nepripojený) rrrrrr

Macko je to falzifikát stvorený z dvoch uznesení. A čo sa týka toho uznesenia nemá s nami nič spoločné. Potvrdzuje to len moju teóriu že ste v r..i. A čo sa týka toho sponkovania keď si to skenoval prekladal si strany a tá sponka je na prvej strane strašne blízko v rohu oproti štvrtej strane takže keby si to odsponkoval dierky by sa asi nepodali.Ale ako tvrdíš ty si to naskenoval bez sponky a sponka je naskenovaná. Nemáš nič nemáš platnú zmluvu, platnú rozhodcovskú doložku nemáš nič. A teba som nežiadal o potvrdenie pravosti to mi je nič platné.
Naposledy upravil rrrrrr : 27.10.10 at 18:35
0 0
macko555 macko555

macko555 je offline (nepripojený) macko555

rrrrrr Pozri príspevok
Macko je to falzifikát stvorený z dvoch uznesení. A čo sa týka toho uznesenia nemá s nami nič spoločné. Potvrdzuje to len moju teóriu že ste v r..i. A čo sa týka toho sponkovania keď si to skenoval prekladal si strany a tá sponka je na prvej strane strašne blízko v rohu oproti štvrtej strane takže keby si to odsponkoval dierky by sa asi nepodali. Nemáš nič nemáš platnú zmluvu, platnú rozhodcovskú doložku nemáš nič. A teba som nežiadal o potvrdenie pravosti to mi je nič platné.
Super RRRR, opať dokazuješ svoju nekompetentnosť a snahu riešiť všetko (svojim) sedláckým rozumom (ktorý na to nestačí).

Tvoje tvrdenie:
Nemáš nič nemáš platnú zmluvu, platnú rozhodcovskú doložku nemáš nič.
Skutočnosť:
Pravý opak je pravdou a navyše, poisťovňa nemusí mať nič platné. To ty musíš mať od súdu, že to nie je platné. Čo samozrejme nemáš. Navyše poisťovňa to má, aj s pečiatkou a z viacerých súdov.

Tvoje tvrdenie:
Macko je to falzifikát stvorený z dvoch uznesení
Skutočnosť:
Dokument je autentický a pravý. Zameriavaš sa na nejaké spinky, ale nezamyslíš sa nad tým, že 2 uznesenia sa nedajú dať do kopy, lebo majú iné formátovanie a nesede by text pokračujúci na dalšej strane. Ale už som ti povedal, netráp sa tým a vyčkaj.

Tvoje tvrdenie:
A čo sa týka toho uznesenia nemá s nami nič spoločné.
Skutočnosť:
Tu sa mýliš úplne. Jasne sa tam konštatuje ze rozhodcovská doložka v prípade RL je platná ak si ju neodmietol v danom čase. Neodmietol ju prakticky nikto z TN ani dalsí jednotlivci, co idú na vlastnú päsť. Je to konštatovanie druhostupňového - krajského súdu. Nie nejakej samosudkyne na OS. RD bola totiž oddelitelnou súčasťou zmluvy a tým pádom tvrdenia o "nekalosti" sú bludy. Z toho logicky vyplýva, že AS bol príslušný rozhodovať v každom prípade a súd v TN je nepríslušný. Keď to na súde v TN zadministrujú, tak pochopíš. Čiže to má spoločné s Vami strašne vela. Dovolávali ste sa rozhodnutia všeobecných súdov. Tu ich máte.....

Čiže čo veta, to z tvojej strany blud, ktorý bezproblémov každý vyvráti a usvedčí ta zo zúfalstva. Zostáva ti už len viera, a čakať že je to falošné, ale ako hovorí moj kamoš z paneláku Sami Beckett, je to ako čakať na Godota. A ako určite vieš, Sami má rád absurditu a na Gotoda čaká už 62 rokov....
Naposledy upravil macko555 : 26.10.10 at 10:27
0 0
exkalibur exkalibur

exkalibur je offline (nepripojený) exkalibur

macko,čau prepač,že až teraz,ale boli dôležitejšie veci.No...tak k tomu uzneseniu je ťažko sa vyjadriť možno pozdejšie.Kaščej písal pravdu podobných uznesení,ale s opačným verdiktom je tiež dosť o nich musíš vedieť.Keď si myslíš,že toto ma urobiť zo sudcu v TN štatistu tak neviem,možno, skôr si myslím,že varíš z vody.Ale ako som už spomenul k tomu neskôr,poďme k nášmu obchodu.Čo konkrétne ponúka poisťovňa za stiahnutie žaloby(nepíš prosím bludy typu,že ty nič ty muzikant)?
0 0
macko555 macko555

macko555 je offline (nepripojený) macko555

exkalibur Pozri príspevok
macko,čau prepač,že až teraz,ale boli dôležitejšie veci.No...tak k tomu uzneseniu je ťažko sa vyjadriť možno pozdejšie.Kaščej písal pravdu podobných uznesení,ale s opačným verdiktom je tiež dosť o nich musíš vedieť.Keď si myslíš,že toto ma urobiť zo sudcu v TN štatistu tak neviem,možno, skôr si myslím,že varíš z vody.Ale ako som už spomenul k tomu neskôr,poďme k nášmu obchodu.Čo konkrétne ponúka poisťovňa za stiahnutie žaloby(nepíš prosím bludy typu,že ty nič ty muzikant)?
Ex: ak mas pocit, ze varim z vody a ze existuje kopec inych rozhodnuti, ktore ti/vam pomozu tak nic nestahuj a netrap sa. Ja som uz pisal ze nie som poistovna a ze nic neponukam. Ja som len vzhladom na vyvoj situacie vyslovil nazor, co by bolo vhodne urobit. Navyse text dohody poznas. Ja som uz pred x mesiacmi pisal, ze nic ine uz RL ponukat nebude. Ti naivni (chamtivci) sa sekli a neverili. Treba sa spytat v RL ci este nieco ponukaju. Ja osobne som ponukol radu a je na kazdom (koho to zaujima) aby zhodnotil situaciu. Ak ju zhodnoti tak, ze je vsetko ok, tak potom netreba nic riesit a zistovat. Ale ved aus a Rrr vas o tych podstatnych veciach pravidelne informuju, takze ziaden stres.
0 0
rrrrrr rrrrrr

rrrrrr je offline (nepripojený) rrrrrr

Rampajko nemal si tu niečo vyvesiť a nezabudni potvrdiť pravosť tohto dokumentu.
Macko to uznesenie môžem chápať aj tak že ak klient do 10 dní neodpovedal tak práve preto sa zmluva stala neprijateľná lebo všetky spory sa budú riešiť cez AS. Aj tak sa to dá vyvrátiť.
0 0
exkalibur exkalibur

exkalibur je offline (nepripojený) exkalibur

macko,ok vsjo jasno text dohody ostáva nezmenený dúfam,že aj s tým odmietnutím AS. Už len ako sa kontaktovať s rl .Príjemná pani na pevnej linke zjavne nieje informovaná ,alebo ma nedostatočnú mozgovú kapacitu.Ty odmietaš flirt po telefone,a okuliarnatý šialený max nepripadá do úvahy.
P.S.že existujú aj iné rozhodnutia v náš prospech to nieje pocit to je fakt.
0 0
rrrrrr rrrrrr

rrrrrr je offline (nepripojený) rrrrrr

Rampajko asi ti praskla posledná mozgová bunka z ďaľšej prehry to je preto lebo si myslíš a nakoniec to dopadne inak.
Alebo je tu prípad druhý že by si chcel aby túto tému zrušili ale oni ťa môžu vyhodiť a tému vôbec nemusia mazať. Je to dobrá téma pre vaľa ľudí. Ja viem že v BB to nedopadlo ako si čakal a tak tu nemáš čo dať. Ale to je tvoj problém ty si tu chcel niečo vešať. Tak keď si prehral tak to tu zaves.
0 0
rrrrrr rrrrrr

rrrrrr je offline (nepripojený) rrrrrr

Macko v tvojich letákoch znelo jasne:
Poisťovňa pri podpise tohto potvrdenia akceptuje iba vlastnoručný podpis poistníka. Poistník je oprávnený najneskôr v lehote 10 dní od doručenia tohto potvrdenia poisťovni jednostranne odstúpiť od časti XV. všeobedných poistných podmienok z 21. 05 2007 bez toho,aby bol odstúpením dotknutý zvyšok poistného vzťahu, v takom prípade sa prípadné spory poisťovne a poistníka prejednajú pred príslušným všeobecným súdom.

Teraz si položme otázku akým spôsobom môžem odstúpiť.
Možností je veľa po telefóne,písomne,mailom.
A tak keď ja poviem že som zavolal že odstupujem tak by pre mňa nemal tento odsek platiť ako to chceš dokázať že som nezavolal!!!!!!! Aj keď zákon v tomto má jasne výhoda pre klientov: Takéto upozornenie či súhlasím alebo nie mohlo nastať jedine opať písomnou formou, aby nevznikali spory či som súhlasil alebo nie.
Po lopate: Po 10 dňoch si mi mal poslať list či súhlasím alebo nie aby nedošlo k takejto situacii.
Koľko podpisov máš po 10 dňoch o vyjadrení súhlasu.
TAK KTO TU KLAME.A pozdravujem Rampaja
Macko zatvor čítanku šaškáreň z AS sa právoplatne skončila.
Naposledy upravil rrrrrr : 27.10.10 at 19:27
Zdrap papiera XY.jpg  
0 0
macko555 macko555

macko555 je offline (nepripojený) macko555

rrrrrr Pozri príspevok
....A tak keď ja poviem že som zavolal že odstupujem tak by pre mňa nemal tento odsek platiť ako to chceš dokázať že som nezavolal!!!!!!! ....... Po 10 dňoch si mi mal poslať list či súhlasím alebo nie aby nedošlo k takejto situacii....
RRR: V tomto momente už fakt neviem, či sa mám smiať, alebo plakat. RRR, ty sa fakt prekonávaš a latku blbosti posúvaš postupne vyššie a vyššie. Vidím, že ti to nedá spávať a že si zúfalý. Chodíš nervózne po byte a uvedomuješ si, že je koniec nádejí.
V každej inštitúcii banke, poistovni....kdekolvek...sa čokolvek rieši výhradne písomne, najlepšie doporučeným listom. Konečne si RRRR pochopil, že si v koncoch, a že si neodmietol RD. Až teraz si na to prišiel. A opäť sa opakujem: TY MUSIŠ DOKÁZAŤ, ŽE SI ODMIETOL, A NIE POISŤOVŇA, ŽE SI NEODMIETOL. Mal si to tam jasne napísané a ODIGNOROVAL SI TO. Máš to všetko pomýlené. Ale tebe to časom dôjde. To bude 160 tisíc ludí posielat, že súhlasí a tých 50 čo nesúhlasí, neurobí nič. Vyjadruje sa nesúhlas/odmietnutie a nie súhlas. To je štandard. Nikto ta nebude 5x prosiť, aby si čokolvek odmietol. Banky dajú na internet, ze sa zmenili podmienky a máš ich možnosť do 10, či 15 dni odmietnuť. Ak ti to nevšimneš, ani o tom nevieš. A RD majú všetci - mobilní operátori, SPP, Elektrárne....si tým pádom hotový. A v BB je všetko tak ako má. Dalšia falošná nádej. A ja sem vešať nič nebudem. Je vám to aj tak nanič, lebo vy "veríte bludom a nie vlastným očiam".
Nech vám to vešia Petrík, alebo vaši exekvovaní kamoši, čo sem len nakuknú každý den, a ticho čakajú, kým podobný osud postatne aj iných.

ex:
- pani na zákazníckej linke určite nebude riešiť tvoj neštandardný problém.
- kto je šialený max?
- ak máte desiatky tých rozhodnutí, zeveste aspoň jedno vo váš prospech
Naposledy upravil macko555 : 27.10.10 at 19:22
0 0
rrrrrr rrrrrr

rrrrrr je offline (nepripojený) rrrrrr

Macko tak ako ty mi to nedokážeš tak to nedokážem ani ja a preto si v nevýhode ty slovo proti slovu. Ale zákon v tom má jasno písomná forma.Ako mi dokážeš že som to ignoroval.Ja vravím že si to ignoroval ty.
Banky si musia zmluvy zakladať a majú to podpísané (v tom období od iných klientov ty m...r )tak ako aj ty čiže nevyhovoríš sa ty.
A keďže si to sám poskytol súdom už to neprepíšeš.
Si v koncoch.
Čakal som tvoju zúfalú reakciu ale aj psík zahnaný do kúta bude ešte stále štekať.
Naposledy upravil rrrrrr : 27.10.10 at 19:34
0 0
macko555 macko555

macko555 je offline (nepripojený) macko555

rrrrrr Pozri príspevok
Macko tak ako ty mi to nedokážeš tak to nedokážem ani ja a preto si v nevýhode ty slovo proti slovu. Ale zákon v tom má jasno písomná forma.Ako mi dokážeš že som to ignoroval.
Banky si musia zmluvy zakladať a majú to podpísané (v tom období od iných klientov ty m...r )tak ako aj ty čiže nevyhovoríš sa ty.
A keďže si to sám poskytol súdom už to neprepíšeš.
Si v koncoch.
Čakal som tvoju zúfalú reakciu ale aj psík zahnaný do kúta bude ešte stále štekať.
Pre idiotov ešte raz:
Sudca: Pán RRR, tvrdíte, že nie je možné uplatňovať rozhodcovskú doložku a že sa má vašou záležitosťou zaoberať tento súd. Tvrdíte, že RD je neplatné. Mali ste tam však jasne napísané, že ju môžete do 10 dní od podpisu zmluvy odmietnuť. Urobili ste tak?
RRR: Áno.
Sudca: Nevidím tu však doklad, ktorý to potvrdzuje. Poisťovňa tvrdí, že takýto doklad nemá. Máte potvrdenie /z pošty, maily, fax - čokoľvek/ že sta naozaj tak urobili.
RRR: nech oni dokážu, že som to neposlal
Sudca: Z právneho hladiska nie je možné dokazovať úkon, ktorý sa nestal. Nie je to totiž možné. Aj na pošte ked pošlete balík a stratí sa, tak nemôžete od pošty vyžadovať nech vám dokáže, že ste ho neposlali. Aj keď vám mobilný operátor pošle upomienku za nezaplatenie účtu je potrebné, aby ste dokázali, že ste ho zaplatili /zloženkou, výpisom z BU, a pod./ Chápete RRR, vy tvrdíte, že ste tento úkon vykonali a preto je potrebné, aby ste to preukázali. Viete tak urobiť? ....
RRRR: ..........


P.S.
AKo môže poisťovna založiť niečo do archívu, ak si jej to neposlal. Ty si fakt ťažký prípad pre psychiatra. Fakt si nájdi niekoho s vyššou kapacitou IQ, prípadne sa opýtaj kohokoľvek na ulici, pretože ten bude mať viac vedomostí o tejto problematike ako ty. na takých, s prepáčením, idiotoch ako ty si súd zgustne za pár minút.
Ex: prosím ta pošli RRR najakú správu, že je úplne mimo a nenechaj ho takto sa znemožnovať. Dakujem
0 0
rrrrrr rrrrrr

rrrrrr je offline (nepripojený) rrrrrr

Macko tieto argumenty u teba neobstoja a ty to vieš.
Ale toto je zmluva a ty si ma mal poučiť v prvom rade ako to mám spraviť.
Z bankámi a operátormi máš pravdu ale oni to ošetrené maju ako si si to ošetril ty.
Skutok sa nestal podľa čoho ako si to ošetril resp. ako si ma poučil.
Pošta má poučenie aby si si lístok schoval a ako máš posielať.
Zatvor čítanku už je koniec.
Naposledy upravil rrrrrr : 27.10.10 at 19:55
0 0
kascej kascej

kascej je offline (nepripojený) kascej

macko555 Pozri príspevok
Poisťovňa tvrdí, že takýto doklad nemá
Z právneho hladiska nie je možné dokazovať úkon, ktorý sa nestal
Macko555 skúste sa nad tým zamyslieť....
Teda vyjadrenie vôle a ovplyvnenie obsahu... a hľa, tu sa hovori o ďalšom úkone, ktorý je spochybni teľný a teda... ako mal ten postup vyzerať ??? musela poisťovňa akceptovať, za akých okolnosti... Macko555 však argumentejute proti sebe ! ste frajer...

Macko555 nože sa opýtajte Horáka, kto má bremeno dokazovania....

Exkalibur: ak chceš dohodu, máš volať na známe číslo. Číslo nájdeš v rozhodcovskom rozsudku dole, pod čiarou. pán H. je k dispozícii...
0 0
exkalibur exkalibur

exkalibur je offline (nepripojený) exkalibur

macko,ani neviem,kde začať.Mal som dojem,že sme začali písať k veci,ale zase sa zamotávaš do....až sa mi zdá,že sa v tom vyžívaš.Nechcem sa miešať do vašej bohumilej konverzacie,ale rrrr má pravdu minimálne v tom,že mob.operátor,SPP,elektrárne atď ti text VPP predloží hneď pri podpise zmluvy.Netreba Harvard aby bolo človeku zrejme,že to bol zámer.Nevidím rozumný dôvod na to,aby text VPP nebol predložený pri podpise,len odkaz na web.Dobre ste vedeli,že ak by ho klient čital hneď, mohol by váš zámer včas odhaliť.Mobil.telefon,zniženie splatok a čo ja viem ,čo malo podprahovo naviazať na seba pozornosť klienta a vyvolať v ňom dojem,že ide len o to, akým spôsobom chce tato laskava poisťovňa poďakovať za dlhoročnú dôveru.V skratke nemáte jediný podpis klienta pod textom VPP.Ale načo to sem ťaham ty to dobre vieš.Som opatrny ako ty nebudem sem vešať žiadny dokument.Jednak to nieje môj dokument(ak chce ten čo ho vlastní tak to urobí on)a jednak už ťa vidím,ako ho bagatelizuješ,hoci by ma zaujimala tvoja argumentacia.Vraťme sa k dohode.Na listy v zasade neodpovedate,negramotna pani za tel. mi nepomôže.Mal som dojem ,že máš zaujem o urovnanie veci.Ak nie,tak potom kašlime na to nechajme to na súdy a nemlaťme tu prázdnu slamu.Potom neviem čo čakaš,že sa stane ,keď tu budeš prezentovať neporazitelnosť .Macko vážim si ťa,ale toto ma už unavuje a nikde to nevedie.
p.s. ešte som zvedavý ako zdôvodni poisťovňa jednostranne odstupenie od zmluvy tým,čo nepodpísali tie VPP.Ďalšia vec citujem:"Mali ste tam však jasne napísané, že ju môžete do 10 dní od podpisu zmluvy odmietnuť"-napísane kde?Na internete?Vieš ja nemam internet,Môj známy je po operacii a leži 11 dni v nemocnici,tiež nema prístup k internetu,atď.Akú právnu váhu ma podpis pod odkaz na dokument,ktorého obsah je na internete a tým pádom je pozmenitelný?Podpisal som x zmluv v živote,ale nikdy nie imaginárnu.Toto nieje biankošek.Je to podvod,ktorý sa tvári ako sväté písmo a snaži sa skryť za paragrafy,ale furt je to podvod.Macko,keby tomu bolo tak ,ako píšeš"jasne",tak by si tých zopar tisíc ľudi neuplietlo na seba bič a dobrovolne by nevymenilo podmienky pri ktorých podpisovali zmluvu za oveľa horšie nastavené,to nedáva logiku.A keď sa odvola na spravodlivosť,tak je označený ako chamtivec.
Naposledy upravil exkalibur : 30.10.10 at 17:27
0 0
macko555 macko555

macko555 je offline (nepripojený) macko555

načo je táto debata? a pre koho? no pre rrrr, kasceja, excalibra zrejme nie. Iní sa aspoň zamyslia. Uisťujú ma v tom aj nezmysly, čo som pred pár týždňami čítal. RRRRR alias RRRRoman z Papradna v nich popísal také nezmysly súdkyni, ze tá ked si to prečítala, tak podla info zo súdu skoro od smiechu skolabovala. Mala velké problémy, aby na staznost z dielne Petrík+Roman P. napísala slušnú a diplomatickú odpoveď. Títo ludia vám na súdoch vôbec nepomáhajú a len vám to komplikujú tým, že hovoria sudkyni čo má robiť a "vyhrážajú" sa jej štrasburgom. fakt geniálne. Dokonca sudkyni žaluje, že nemože chodiť na dovolenky a že sa nebude hambiť vytrieskať zo sporu čo to dá. A sudkyňa si má uvedomiť, že sa pán z Papradného spojí s médiami, pretože ho exekúcie sužujú......Ale tu seká frajera.....
0 0
macko555 macko555

macko555 je offline (nepripojený) macko555

exkalibur Pozri príspevok
macko,ani neviem,kde začať.Mal som dojem,že sme začali písať k veci,ale .....negramotna pani za tel. mi nepomôže.Mal som dojem ,že máš zaujem o urovnanie veci.Ak nie,tak potom kašlime na to nechajme to na súdy a nemlaťme tu prázdnu slamu.Potom neviem čo čakaš,že sa stane ,keď tu budeš ..... nevymenilo podmienky pri ktorých podpisovali zmluvu za oveľa horšie nastavené,.... chamtivec.
EX, kascej:
ja si už fakt pripadám ako v pomocnej škole. Nebudem sa už opakovať. Kašlite na túto debatu a súdte sa. Veď to máte vyhraté. Máte 100 paragrafov, ktoré hrajú vo váš prospech (ako tu vypisujete), tak o čo ide? Nekalé praktiky, podvod, atd. Nechajte si to na súd, ked vás predvolajú. A v prípade SPP, mobil.operátorov si úplne mimo reality. A mimochodom, čítal si tie VPP na 100 strán od mob.oper, spp a pod? Určite nie. Ale to je tvoja chyba. keď podpíšeš, že si čítal, ako keby si čítal. Ostatné sú jalové bláboly.

A posledný krát ti opakujem: Ja s tebou v žiadnom spore nie som. A ak mám správne informácie, tak momentálne môžeš na akúkoľvek dohodu už zabudnúť. Žiadne odkupy na ruky a odpustenie trov a exekúcií sa už nekoná. Takže sa netráp. A opať opakujem, chamtivec je každý kto nezobral, čo mu poistovna núkala a na čo mal nárok a o čo sa od začiatku súdil. Ale je to ako píše RRR sudkyni, že sa nehambí vytrieskať z toho čo to dá. To charakterizuje väčšinu "skupiny" - česť výnimkám / alebo tým, čo ich vymyl AUS.

P.S.
Biankošek je niečo iné, to si podpísal, ak si si bral hypotéku.
Banka si tam môže napísať čo chce.

P.S.2
A RRR, ktorý tu najviac vyskakuje nie je v žiadnom vzťahu s poisťovňou, t.j. nie je už fakticky ani v žalobe v TN. V slabej chvílke totiž zrušil zmluvu - podpísaný papier s vlastnoručným podpisom - čiže ukončil dobrovoľne vzťah už v čase, keď bol niekoľko mesiacov v žalobe. Už len doplatí exekučné trovy a má pokoj. Ale samozrejme, radiť vám môže naďalej. jeho schopnosť formulovania úderných listov je neprehliadnuteľná. Ak to v TN prehráte tak aj vďaka jeho útokom na sudkyňu. Skvelá taktika. vyhrážať sa Štrasburgom sudkyni u jej šéfa...hmmm. A pritom vám doteraz išla tak poruke - predbežká za pár hodín. Ale to sa asi zmení, keď zistí, že ju nemáte radi.
Naposledy upravil macko555 : 28.10.10 at 12:55
0 0
rrrrrr rrrrrr

rrrrrr je offline (nepripojený) rrrrrr

Macko zjavne vás zasiahol výrus H5N1, alebo si to neviem vysvetliť.
Čo sa týka toho z Papradného aj mne to trvalo kým som sa s ním skontaktoval pretože Papradné neexistuje. Vypočul som si obidve strany a ten z Papradného ti odkazuje že to s kotrbou nemáš v poriadku.Potom by rád vedel prečo si mu nevyhovel v jeho žiadosti o odkúpnu hodnotu hneď na prvý raz nebojsa poslal mi to takže o tom musíš vedieť.Čo sa týka na súde v TN tak tam je nikto ho nevylúčil a ani nevylúči. Máš asi pokazenú sklenenú guľu ale díky že si ma minule naňho nasmeroval pretože má tiež dobré dôkazy na špinavé praktiky tejto XY. Vieš nabudúce mi môžeš prihodiť ešte jednu ovečku tiež sa zaujímam o tých čo aj ty čím viac mám tým lepšie.
Ale ďakujem za pokus o odhalenie mojej identity.Zasa si spravil zo seba s....a, tý čo ma poznajú a s nimi komunikujem tak vedia kto som takže ty si píš čo chceš aspoň vedia ako vieš pekne klamať a tý čo sú neni v žalobe tak tý nech ti veria.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať