Zavrieť

Porady

Prepocet a zvysenie poistneho k poistnemu produktu UDP-K od Prvej Cesko-Slovenskej P.

Zdravim,

mam taky problem, mam kapitalovu zivotnu poistku na 20 rokov od Prvej Cesko-Slovenskej Poistovne, s tym ze 15 rokov sa plati, dalsich 5 rokov sa caka a po uplnynuti tychto 5 rokov sa ma vyplatit dohodnuta suma. Zmluva bola zalozena este v roku 1998 a po 10 rokoch platenia poistky mi prisiel teraz list v ktorom mi poistovna navrhuje 3 riesenia tejto poistky:

a) Mesacna splatka sa mi nebude zvysovat ale poistovna podla svojich postupov uplatni zmenu krytia a vyplatnej sumy v pripade dozitia
b) Budem suhlasit s prepoctom splatky s tym ze po prepocitani mi poslu info o novej vyske splatky a ak nebudem suhlasit, tak moja zmluva zanikne
c) Suhlasim so zanikom mojej zmluvy

Samozrejme treba zaslat list tak aby ho uz 10.5. 2008 mali inak suhlasim s bodom c)

Chcem sa opytat ci niekto mal alebo riesil podobny problem a ci sa neda nejako branit proti takymto praktikam. Ved to uz potom nema ani zmysel uzatvarat zmluvy, ak sa takto jednostranne a neadekvatne mozu menit.

V prilohe posielam cele znenie listu.

Za akukolvek radu dakujem.
Naposledy upravil Ajven : 07.05.08 at 17:28
Usporiadat
Deyres Deyres

Deyres je offline (nepripojený) Deyres

dano27
kde presne je text: "prehlasujem ze som sa pred podpisom oboznamil s VPP ktor su uverejnene na www.stranke. s cim vyjadrujem suhlas" ?
0 0
dano 27 dano 27

dano 27 je offline (nepripojený) dano 27

Poistnik touto ziadostou pristupuje k Vseobecnym poistnym podmienkam Prvej cesko-slovenskej poistovne Rapid, a.s. zo dna 21.5.2007 v zneni ich dodatkov ktore sa dnom podpisu tejto ziadost stavaju sucastou poistnej zmluvy horeuvedeneho cisla. Poistnik prehlasuje ze sa s poistnymi podmienkami oboznamil a forma oboznamenia sa s nimi cez stranku www.pcsp.sk mu v plnom rozsahu vyhovuje. totoje citat zo zeninho GSM balika....
0 0
Deyres Deyres

Deyres je offline (nepripojený) Deyres

dano 27
dik - na ten som ja nenaletel, ale na 40,- bonuse je to na ziadosti v bledomodrom...
0 0
Deyres Deyres

Deyres je offline (nepripojený) Deyres

dano 27
nemas este niekde osobitne dojednania 01/2007
0 0
dano 27 dano 27

dano 27 je offline (nepripojený) dano 27

su na internete na
stranke
0 0
dano 27 dano 27

dano 27 je offline (nepripojený) dano 27

nemate niekto text bonusu 40?????
0 0
Deyres Deyres

Deyres je offline (nepripojený) Deyres

kam Ti to mam poslat ?
0 0
michalides999 michalides999

michalides999 je offline (nepripojený) michalides999

najlepšie sem aby to využili aj iný
0 0
Deyres Deyres

Deyres je offline (nepripojený) Deyres

osobitne dojednania 01/2007 na rapid stranke nevidim...
0 0
Deyres Deyres

Deyres je offline (nepripojený) Deyres

mam to vo formate pdf - neviem to sem zavesit...
0 0
dano 27 dano 27

dano 27 je offline (nepripojený) dano 27

osobitne dojednania su na konci vpp
0 0
dano 27 dano 27

dano 27 je offline (nepripojený) dano 27

musi sa to dat zavesit tu
0 0
Deyres Deyres

Deyres je offline (nepripojený) Deyres

fakt neviem ako - naviguj ma...
0 0
dano 27 dano 27

dano 27 je offline (nepripojený) dano 27

musis stlacit sive tlacitko odpovedat rovna nad tymto textom a vlozit do prilohy
0 0
dano 27 dano 27

dano 27 je offline (nepripojený) dano 27

pardon nad textom rychla odpoved
0 0
mxprx mxprx

mxprx je offline (nepripojený) mxprx

dano 27 Pozri príspevok
nemate niekto text bonusu 40?????
myslim ze to je na:
prispevok 618
strana 62
diskuter rust

Dano 27 - bohuzial navratku som nikde nenasiel
Naposledy upravil mxprx : 19.03.09 at 20:10
0 0
harleydavidson harleydavidson

harleydavidson je offline (nepripojený) harleydavidson

osobitné dojednania 01/2007 sú body 2 a 3 osobitných dojednaní 02/2008
0 0
dano 27 dano 27

dano 27 je offline (nepripojený) dano 27

zaveste sem prosim navratku bonus 40, lebo na 618 nieje navratka
0 0
pavol.za pavol.za

pavol.za je offline (nepripojený) pavol.za

dano 27 Pozri príspevok
Poistnik touto ziadostou pristupuje k Vseobecnym poistnym podmienkam Prvej cesko-slovenskej poistovne Rapid, a.s. zo dna 21.5.2007 v zneni ich dodatkov ktore sa dnom podpisu tejto ziadost stavaju sucastou poistnej zmluvy horeuvedeneho cisla. Poistnik prehlasuje ze sa s poistnymi podmienkami oboznamil a forma oboznamenia sa s nimi cez stranku www mu v plnom rozsahu vyhovuje. totoje citat zo zeninho GSM balika....
Poziadal som PCSP este v minulom roku, aby mi preukazali VPP, ktore boli mnou podpisane. Poslali mi odpoved, kde uviedli 0 sk odkupnu hodnotu a VPP bez podpisu + pribalili mi fotokopiu, kde vyzltili ten text, ako som sa oboznami s VPP na internetovej stranke.
Ok, tak som zasiel na pobocku v Ziline a opytal som sa na to opat pracovnicky, kde su mnou podpisane VPP. Prstom mi ukazala v tom vyzltenom texte odkaz na stranku. No, tak som sa zdvorilo opytal, co bolo v case 10.7.2007 na internetovej stranke, nech to preukaze. Odisla vedla za sefom a z poza dveri bolo pocut slova. TO PREUKAZAT NEVIEME. Potom sa vratila teta a volala na centralu, tam zacala pracovnicka omielat..., tak som im skocil do reci, nech sa opyta, ci mi vedia preukazat VPP, ake boli uverejnene na stranke dna 10.7.2007 (datum uvedeny na navratke). "NECH SI PODA PISOMNU ZIADOST", to som pocul aj ja, bola to jej posledna veta.

Takze Dano 27, noze sa porad.... Ci som ziadal, ci podpisal, ci co... a vlastne co? Vie Rapid preukazat co bolo vcase podpisu ziadosti, co mali uverejnene na svojej stranke, o com vlastne informovali? Ja tvrdim, ze tam neboli tieto VPP !!!
0 0
Deyres Deyres

Deyres je offline (nepripojený) Deyres

OK
rapid1a.jpg  
rapid1b.jpg  
rapid2.jpg  
1/1
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať