Zavrieť

Porady

PERLY NAŠICH ŽIEN

duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Mi neda(lo) ale musel som to založiť.

Kamoš mi raz rozpraval, čo ma inak velmi narocnu pracu, robia pre zahranicneho zakaznika interier(y) v dopravnych prostriedkoch (nechcem konkretizovat) a riadi cosi cez 20 ludi, ako mu manželka zavola s najčastejším problemom (je na materskej). Vraj je v meste a zbadala nejake tricko a chce si ho kupit, len nevie ci to ma byt velkost 38, alebo 42.
Tak ženy, manželky, maminy. Až budete volať manželom do prace, vedzte, že mnohi nemaju vyložene nohy na stole, nesedi pri nom blondina v minisukni s prednostami velkost c.5 atd atd. I ked chapem(e), že materska dovolenka je dost blby vyraz, zamestnanie rovnako blby vyraz, lebo clovek prichadza stade vypluty jak šťovík a aspon doma hlada ako taky klud.
Usporiadat
petmar petmar

petmar je offline (nepripojený) petmar

Áno, klimaktérium už doma poznali, ale klimatizácia bola nová.
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Moja svokra sa raz, na veľké prehováranie, vybrala na dlhšiu dobu /14 dní/ bývať k svojej dcére. Švagrová mala doma zavedený telefón a občas im omylom zazvonil niekto a chcel políciu. Z týchto telefonátov mala svokra vždy strach. Tak ju naučili, že treba povedať: "To je omyl, tu je súkromný byt". A raz začuli ako svokra vysvetľuje do telefónu: "Né, tu nejsú žandári, tu je verejný dom".
0 0
mamminta mamminta

mamminta je offline (nepripojený) mamminta

Kazu Pozri príspevok
"Né, tu nejsú žandári, tu je verejný dom".

0 0
KvetkaK KvetkaK

KvetkaK je offline (nepripojený) KvetkaK

Keď tu bola spomínaný fotoaparát, aj ja mám jednu perličku. Boli sme si posedieť s kamoškami a dali sme sa odfotiť jednej babe pri druhom stole. Išli sme sa od smiechu upučiť, keď nás chcela odfotiť tak, že foťák nasmerovala na seba a aj sa odfotila.
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Dnes sa ja prihlasujem za perlu, rovno brzdu, lebo v dnešnom jednom príspevku som sa dokonale zhovädila. To tie samé 7600, čo vypisujem.j Motala som, až som to totálne domotala. Joj.
Naposledy upravil jozka56 : 04.06.08 at 16:10
0 0
ZEvina ZEvina

ZEvina je offline (nepripojený) ZEvina

šťastná babička dvoch vnučiek (od 21.9.2009 už troch) ...viac
Bonznem sa aj ja Napadlo ma to pri jednom príspevku z perly našich mužov.
Bolo to už dááááávno, ja čerstvá držiteľka vodičáku, išla som s autom na veľký nákup. Mali sme mať dáku oslavu a tak som ešte aj cestou späť z obchodu rozmýšľala nad tým, či som niečo nezabudla. Prídem pred dom so štyrmi plnými taškami nákupu a skoro mi vypadli z ruky: Preboha, kde máme auto?
V tom mi zaplo: Pred obchodom! V tom zmätku som sa otočila a s tými plnými taškami som letela späť pred obchod pre auto.
0 0
mamminta mamminta

mamminta je offline (nepripojený) mamminta

jozka56 Pozri príspevok
Dnes sa ja prihlasujem za perlu, rovno brzdu, lebo v dnešnom jednom príspevku som sa dokonale zhovädila. To tie samé 7600, čo vypisujem.j Motala som, až som to totálne domotala. Joj.

a priznáš, kde?
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
ZEvina Pozri príspevok
Bonznem sa aj ja Napadlo ma to pri jednom príspevku z perly našich mužov.
Bolo to už dááááávno, ja čerstvá držiteľka vodičáku, išla som s autom na veľký nákup. Mali sme mať dáku oslavu a tak som ešte aj cestou späť z obchodu rozmýšľala nad tým, či som niečo nezabudla. Prídem pred dom so štyrmi plnými taškami nákupu a skoro mi vypadli z ruky: Preboha, kde máme auto?
V tom mi zaplo: Pred obchodom! V tom zmätku som sa otočila a s tými plnými taškami som letela späť pred obchod pre auto.
tak to je sila.
Poriadne som sa zasmiala
0 0
hanelie hanelie

hanelie je offline (nepripojený) hanelie

sprievodca CR Rakúsko,
Prídem pred dom so štyrmi plnými taškami nákupu a skoro mi vypadli z ruky: Preboha, kde máme auto?
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Zásady dobré hospodyňky:

1) Okna myji málokdy, protože miluji ptáky a rozhodně nechci, aby si
zbytečně rozbíjeli hubu.
2) Podlahy nevoskuji, protože myslím na bezpečnost svých hostů.
3) Hmyz mi nevadí. Každý brouk má jméno a souhlasí se vším, co řeknu.
4) Jarní úklid nedělám. Mám ráda všechny roční sezony a nechci, aby ty
zbylé žárlily.
5) Nepleju zahradu, protože nechci mařit Boží úsilí.
6) Nevařím moc chutná jídla, protože nechci vystresovat své hosty, cože
mají uvařit oni, až přijdu já k nim.
7) Nevyhazuji staré věci. Manžel nemůže nic najít i tak, nač ho plést
ještě víc.
8) Nežehlím. Rozhodla jsem se věřit cedulkám "nemačkavé".
9) Nestresuji se ničím. Kdo to dělá - umře mladý. A já chci vydržet co
nejdéle!
A pamatuj! Uklizený dům je znakem, že máš příliš volného času !!!
Tvá dobrá hospodyňka.
PS: Která z vás se tím nebude řídit a nepošle to jako inspiraci dalším
přítelkyním, riskuje, že bude vyřazena z klubu moderních žen!
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Sihladnýalebonie.Z môjho pohľadu absolútne nepochopiteľná dvojotázaka.
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Muz lezi na smrtelnej posteli. Este z poslednych sil sa obrati na svoju manzelku a pyta sa jej:
- Bozenka, umieram! Mozem?
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

duves Pozri príspevok
Muz lezi na smrtelnej posteli. Este z poslednych sil sa obrati na svoju manzelku a pyta sa jej:
- Bozenka, umieram! Mozem?
Toď správny chlap.
0 0
bezradná bezradná

bezradná je offline (nepripojený) bezradná

knihomol I. stupňa
ZEvina Pozri príspevok
Bonznem sa aj ja Napadlo ma to pri jednom príspevku z perly našich mužov.
Bolo to už dááááávno, ja čerstvá držiteľka vodičáku, išla som s autom na veľký nákup. Mali sme mať dáku oslavu a tak som ešte aj cestou späť z obchodu rozmýšľala nad tým, či som niečo nezabudla. Prídem pred dom so štyrmi plnými taškami nákupu a skoro mi vypadli z ruky: Preboha, kde máme auto?
V tom mi zaplo: Pred obchodom! V tom zmätku som sa otočila a s tými plnými taškami som letela späť pred obchod pre auto.
To si ešte na to prišla dosť skoro. Ja si zvyknem zabúdať bicykel. Raz som ho zabudla na cintoríne - išla som na pohreb a domov som sa pobrala so známou pešo. Až pred domom som si uvedomila, že tu niečo nepasuje. Druhý krát som ho nechala pred obchodom a to bez srandy, museli mi ho zamknúť do skladu, lebo ma napadlo až na druhý deň, že mi chýba bicykel.
0 0
Martin Mocko Martin Mocko

Martin Mocko je offline (nepripojený) Martin Mocko

Niekedy mám pocit, že v budúcom živote nechcem o účtovaní ani počuť... ...viac
Mne chodí husia koža, keď moja manželka začne vetou "..ale ja som myslela že..." - vtedy na 100% viem, že pri veci, ktorá príde potom, určite na 100% nerozmýšľala
0 0
MarcelkaT MarcelkaT

MarcelkaT je offline (nepripojený) MarcelkaT

Ja ako čerstvá vodička bolo to pre x.....rokmi, som sa autom otrela o jeden múrik ktorý mi nechcel ustupiť. Niekedy davali ešte k autu v plechovke originálnu farbu, tak ja aby to nebolo vidieť som vopchala palec do plechovky a zafarbila odreté miesto. Farba chytila na narazník ale z môjho prsta nie a nie... Keď som umyvala auto doma puklice som davala dole aby som ich aj z vnútra umyla a do každej puklice-aby som sa nepomylila- som napísala , že z ktorého je kolesá. /Mala som 19 r./Precíznosť nadovšetko...
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Aj ja som tak myslela....

Isto ste si niektorí všimli, že svojpomocne staviame dom. Jeden večer sa s manželom rozprávame, čo sa bude robiť na druhý deň na stavbe a že ráno zanesiem plný (fakt úplne plný) hrniec gulášu na obed. Ešte poznámka, cesta od nášho terajšieho domu k novému je cca 1 km ale cez strmý (aby som netrepla blbosť ) kopec asi s 10% stúpaním (alebo aj viac?).

Náš rozhovor:
on: Potrebujem na káre zobrať nejaké dosky a laty. Bude to ťažké.
ja: Ako zoberiem ten plný hrniec v aute, aby sa mi nevylial?
on: Dám dosky do auta...
ja viac-menej som ho prerušila: To mi nepomôže, veď aj keď bude hrniec na rovnom položené v kufri, na kopci sa nakloní.
on:
ja:
znovu ja: Jáááááj , ja zoberiem na aute dosky a ty v ruke hrniec?!
spolu:

PS: Ten guláš som rozdelila do dvoch hrncov a nič sa nevylialo.
Naposledy upravil Gabi03 : 14.08.08 at 13:12
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
Ja som mal nadmieru poriadkumilovnú ženu. Bol som na maródke. Celé dopoludnie som nevytiahol nohu z postele. Manželka príde z roboty, ani nestihnem odzdraviť a už je to na scéne: zasa i tu narobil bordel.
0 0
Maruška54 Maruška54

Maruška54 je offline (nepripojený) Maruška54

ZEvina Pozri príspevok
Bonznem sa aj ja Napadlo ma to pri jednom príspevku z perly našich mužov.
Bolo to už dááááávno, ja čerstvá držiteľka vodičáku, išla som s autom na veľký nákup. Mali sme mať dáku oslavu a tak som ešte aj cestou späť z obchodu rozmýšľala nad tým, či som niečo nezabudla. Prídem pred dom so štyrmi plnými taškami nákupu a skoro mi vypadli z ruky: Preboha, kde máme auto?
V tom mi zaplo: Pred obchodom! V tom zmätku som sa otočila a s tými plnými taškami som letela späť pred obchod pre auto.
Moja neter nahlásila aj na políciu že jej ukradli auto. Po dlhšom pátraní si zmyslela že do mesta išla autom a naspäť do roboty taxíkom.
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
Ja rád varím a pečiem, moja žena rada upratuje, i keď si to nechce priznať. Nikdy sme to však nedokázali zladiť. Už bol oheň na streche. Ono to, ale lezie na nervy. Napr. dáte lyžičku cukru, nalejete pohár mlieka, idete zobrať lyžičku na múku a lyžička je umytá utretá a schovaná, potom potrebujete pohár na olej, pohár umytý, utretý schovaný, ale manželka je stále tam, nechcem povedať neumytá, neutretá ale bola.

Aby som pomohol získať body, nám, chlapom.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať