Zavrieť

Porady

PERLY NAŠICH ŽIEN

duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Mi neda(lo) ale musel som to založiť.

Kamoš mi raz rozpraval, čo ma inak velmi narocnu pracu, robia pre zahranicneho zakaznika interier(y) v dopravnych prostriedkoch (nechcem konkretizovat) a riadi cosi cez 20 ludi, ako mu manželka zavola s najčastejším problemom (je na materskej). Vraj je v meste a zbadala nejake tricko a chce si ho kupit, len nevie ci to ma byt velkost 38, alebo 42.
Tak ženy, manželky, maminy. Až budete volať manželom do prace, vedzte, že mnohi nemaju vyložene nohy na stole, nesedi pri nom blondina v minisukni s prednostami velkost c.5 atd atd. I ked chapem(e), že materska dovolenka je dost blby vyraz, zamestnanie rovnako blby vyraz, lebo clovek prichadza stade vypluty jak šťovík a aspon doma hlada ako taky klud.
Usporiadat
adakaf adakaf

adakaf je offline (nepripojený) adakaf

to je aj náš prípad
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
machinak Pozri príspevok
Mne chodí husia koža, keď moja manželka začne vetou "..ale ja som myslela že..."
Moja svokra spomína časy, keď svojej šéfke povedala: "... myslela som si ..."
Šéfka: "Súdružka, nemysli, za teba myslí strana".
Gabi03 Pozri príspevok
PS: Ten guláš som rozdelila do dvoch hrncov a nič sa nevylialo.
V takýchto prípadoch je dobré použiť kuchtu - drží 100%-ne.

erzet Pozri príspevok
Ja rád varím a pečiem, moja žena rada upratuje
adakaf Pozri príspevok
to je aj náš prípad
Nááá, nie ste vy manželia???
0 0
mila79 mila79

mila79 je offline (nepripojený) mila79

Najhorsie je to ak uz sa vyberie hahodou par na nakupi spolu a zena zacne vymyslat ako obycajne, no neviem mam si to kupit nemam, 4 krat si to vyskusa, vrati sa opat k stanku, asi je to drahe a asi som v tom tucna, je to dost vyzyvave a podobne somariny muza ma uz otrhnut od zlosti. A potom s netreba cudovat, ze muz uz zvami nema trpezlivost a na buduce ani zanic s vami nechce ist.
To bol priklad mojej tetky s ktorou sme aj my chodili na nakupi iba do urciteho casu lebo potom sa to naozaj nedalo vydrzat...
0 0
mila79 mila79

mila79 je offline (nepripojený) mila79

Najlepsie sa mi paci ako nakupuje moja mama.Vojde do obchodu a ked sa jej cosi zapaci na prvy pohlad hned si to vskusa a hned si to berie.A tak su nakupi spravene raz dva a cela rodina je spokojna.Podobne nakupuju chlapy, ras dva a hotovo.To by si mali niektore zeny z nich brat priklad.
Ani predavacke sa nepaci ak tam obsmrdate hodinu povybarate vsetko mozne z regalov,obskakuje okolo vas a potom si nic nekupite.
0 0
tetrisss tetrisss

tetrisss je offline (nepripojený) tetrisss

No, niekedy ani ja neviem... ...viac
mila79 Pozri príspevok
Najlepsie sa mi paci ako nakupuje moja mama.Vojde do obchodu a ked sa jej cosi zapaci na prvy pohlad hned si to vskusa a hned si to berie.A tak su nakupi spravene raz dva a cela rodina je spokojna.Podobne nakupuju chlapy, ras dva a hotovo.To by si mali niektore zeny z nich brat priklad.
Ani predavacke sa nepaci ak tam obsmrdate hodinu povybarate vsetko mozne z regalov,obskakuje okolo vas a potom si nic nekupite.
Tak uznam, ze nie vzdy sa to da - vojst a kupit, ale na druhu stranu zlate Slovenky. U nas mame vela navstevnikov od nasich byvalych bratov /rozumej Cesi/, no a to je zazitok. Su tu na rekreacii, zajazdy su drahe, no co z casom, tak vojdu do obchodu a uz to zacne: pani, co mate na mne, tak idem a nech sa paci, to to a to, jo, to je hezky a to je levny, jen aby to bylo mene modry, no tak zalovim a tu je, jeeee, prejav nadsenia, odskusa /uz aspon desiaty model/, jo ale to ma veliky vystrih, tak uz od zlosti najdem nieco podobne bez takeho velikeho vystrihu, freneticky vykrik uznania, pat minut zalubene pohlady do zrkadla, to je vono, no pani, ja si to jeste rozmyslim, jasne, ze ju viac nevidim. Zakazdym potom v zahranici vysvetlujem, ze nie sme cesi, ale iny uplne iny narod, lebo sa viem vzit do pocitov obchodnikov. Podotykam, ze v tomto prispevku nie je ani trochu nadsazky.
Naposledy upravil tetrisss : 17.08.08 at 20:02
0 0
dolfort dolfort

dolfort je offline (nepripojený) dolfort

"Ja som začala chodiť s takým dobrým mužom... A tuto táákýýý kôň sa z neho vykľul..."
- zrejme problém mnohých žien (vrátane mojej)
0 0
mpca mpca

mpca je offline (nepripojený) mpca

bla bla.. koho to zaujíma?
KvetkaK Pozri príspevok
Keď tu bola spomínaný fotoaparát, aj ja mám jednu perličku. Boli sme si posedieť s kamoškami a dali sme sa odfotiť jednej babe pri druhom stole. Išli sme sa od smiechu upučiť, keď nás chcela odfotiť tak, že foťák nasmerovala na seba a aj sa odfotila.
Mam podobny zazitok ale este zo zakladnej skoly. Ako deviataci sme cheli mat spolocnu fotku tak sme poprosili jednu ziacku z nizsieho rocnika ze nech nas odfoti. Naskladali sme sa vedla seba,, cakame, cakame a cvak. Mno ako vidim ze blesk odpalil rovno do jej tvare tak ju prosim nech si laskavo otoci fotak.. Samozrejme ze si ho otocila,, no neotocila ho objektovom dopredu ale hore nohami,,, Ma skoro islo urvat,, za cenu ze nebudem na fotke som to siel cvaknut ja, ale spamatat sa nemozem do teraz. :-) Btw: Skuste ak mate fotak po ruke otocit ho objektivkom k sebe a este aj "hore nohami", mno ze mate spust na spodnej strane, mate? A teraz skuste tu spust stlacit, takze ze?
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
A toto napisala zasa nejaka žena?
vraj
většina mužu jest od přírody spíše perverzní....
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

duves Pozri príspevok
A toto napisala zasa nejaka žena?
vraj
Podľa mňa to napísal muž... ide predsa o plnenie jeho predstáv.
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Elena Navrátilová Pozri príspevok
Podľa mňa to napísal muž... ide predsa o plnenie jeho predstáv.
Zhýralých a perverzných?
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

duves Pozri príspevok
Zhýralých a perverzných?

Sú aj iní... takí ktorých by ani nenapadlo napísať článok s "dobre mienenými radami pre nevesty" ... Našťastie.
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Ja si myslim, že to muž nenapísal. Vtedy bola taka doba.
Dnes je zasa ina. Vidis sama, ze tema o s..e je aj v reklamach, podvecernych serialoch, všade. Nemam rad extremy.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

duves Pozri príspevok
Ja si myslim, že to muž nenapísal. Vtedy bola taka doba.
Dnes je zasa ina. Vidis sama, ze tema o s..e je aj v reklamach, podvecernych serialoch, všade. Nemam rad extremy.
Veď práve že iná doba... vtedy bolo žien, pracujúcich, píšucich žalostne málo. Väčšinou sa o píšucich učia v školách na hodinách slovenčiny. Ženy boli v tej dobe v "domácnosti".
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Ale boli aj "paničky" čo nepoznali varenie, upratovanie.... Napkon ako aj dnes. Tie sa určite tymi predpismi neriadili. A ak by to dali na papier, čo prežili, tak by sa hory červenali. Ludia sa až tak menenia.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

duves Pozri príspevok
Ale boli aj "paničky" čo nepoznali varenie, upratovanie.... Napkon ako aj dnes. Tie sa určite tymi predpismi neriadili. A ak by to dali na papier, čo prežili, tak by sa hory červenali. Ludia sa až tak menenia.
Nejdeme hodnotiť niekoho z bližšej doby? Skús nájsť dobre mienené rady z prítomnosti. To už určite bude písať žena ženskom magazíne, časopise...
A isto to budú iné "dobre mienené rady". Ale súhlasím,... ľudia sa až tak nemenia len si "nepozametajú pred vlastnými dverami"... ale to je zas o ľuďoch. Neznesú pohľadom do zrkadla. Ale prečo?
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Elena Navrátilová Pozri príspevok
Nejdeme hodnotiť niekoho z bližšej doby?
Osobne v tom nevidim pre mna žiadny prínos. Ludia co sa zaoberaju klebetením, sú asi zaneprázdnení, nemajú čo na práci, alebo chcú mať dobrý pocit na duši, že oni ešte tak hlboko neklesli.
A keby aj? Ano, tu ma napada to prirovnanie sa pozrieť do toho zrkadla. Dajako sa im nechce donho pozriet.
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

Elena Navrátilová Pozri príspevok
Nejdeme hodnotiť niekoho z bližšej doby? Skús nájsť dobre mienené rady z prítomnosti. To už určite bude písať žena ženskom magazíne, časopise...
A isto to budú iné "dobre mienené rady". Ale súhlasím,... ľudia sa až tak nemenia len si "nepozametajú pred vlastnými dverami"... ale to je zas o ľuďoch. Neznesú pohľadom do zrkadla. Ale prečo?
ja neviem, ale už to bolo niekde spomínané aká je šablóna ženských magazínov: na prvých stránkach pár hriešne drahých a pekných modelov, po sklamaní, že sa do toho aj tak nezmestíme otočíme stránku a tam zopár dobrých rád ako sa nalíčiť a načančať - to už je lepšie to zvládneme, trošku si tým zahojíme sklamanie z nedostupnosti modelov, pretočíme stránku a kuk, začínajú sa na nás škeriť rôzne dobré rady ako schudnúť . A keď už nás pekne navnadia, že hurá možno sa aj zmestíme do toho čo nám ponúkli na prvých stránkach tak s úsmevom prelistujeme ďalej a tam strach a hrôza - samé recepty na dobré kalorické jedlá a koláčiky no a sme na začiatku časopisu a so sklamaním pozeráme na hiešne drahé a malé handričky pre anorektičky. možno trošku , ale nedalo mi nereagovať na hrubo vyznačené v citácii.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

willma Pozri príspevok
ja neviem, ale už to bolo niekde spomínané aká je šablóna ženských magazínov: na prvých stránkach pár hriešne drahých a pekných modelov, po sklamaní, že sa do toho aj tak nezmestíme otočíme stránku a tam zopár dobrých rád ako sa nalíčiť a načančať - to už je lepšie to zvládneme, trošku si tým zahojíme sklamanie z nedostupnosti modelov, pretočíme stránku a kuk, začínajú sa na nás škeriť rôzne dobré rady ako schudnúť . A keď už nás pekne navnadia, že hurá možno sa aj zmestíme do toho čo nám ponúkli na prvých stránkach tak s úsmevom prelistujeme ďalej a tam strach a hrôza - samé recepty na dobré kalorické jedlá a koláčiky no a sme na začiatku časopisu a so sklamaním pozeráme na hiešne drahé a malé handričky pre anorektičky. možno trošku , ale nedalo mi nereagovať na hrubo vyznačené v citácii.
No vidíš... a sme zas pri článku z roku 1894... ten písal určite muž lebo sú tam samé praktické veci pre nevesty ...
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
willma Pozri príspevok
ja neviem, ale už to bolo niekde spomínané aká je šablóna ženských magazínov: na prvých stránkach pár hriešne drahých a pekných modelov, po sklamaní, že sa do toho aj tak nezmestíme otočíme stránku a tam zopár dobrých rád ako sa nalíčiť a načančať - to už je lepšie to zvládneme, trošku si tým zahojíme sklamanie z nedostupnosti modelov, pretočíme stránku a kuk, začínajú sa na nás škeriť rôzne dobré rady ako schudnúť . A keď už nás pekne navnadia, že hurá možno sa aj zmestíme do toho čo nám ponúkli na prvých stránkach tak s úsmevom prelistujeme ďalej a tam strach a hrôza - samé recepty na dobré kalorické jedlá a koláčiky no a sme na začiatku časopisu a so sklamaním pozeráme na hiešne drahé a malé handričky pre anorektičky. možno trošku , ale nedalo mi nereagovať na hrubo vyznačené v citácii.
Zenske casaky dievcata, musite mi prepacit, su stupidne a povrchne.
Okrem mody, dobrych jedla a navodov ako zarucene rychlo a bezbolestne schudnut, sa clovek docita kto s kym chodi, nechodi, kedy sa rozisli, co si povedali, ci nepovedali, kto koho podviedol....a blablabla.
Ozaj? Preco sa to stale predava? Žeby dopyt?

To naše časaky dievčata: o autach, motoroch, o PC technike, o domacom kutilstve ....atd ziadne lacne čary na schudnutie neponukaju, nezaoberaju sa klebetami, neukazaju nam posledne vystrelky panskej mody, lebo NAS TO NEZAUJIMA.
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

duves Pozri príspevok
Zenske casaky dievcata, musite mi prepacit, su stupidne a povrchne.
Okrem mody, dobrych jedla a navodov ako zarucene rychlo a bezbolestne schudnut, sa clovek docita kto s kym chodi, nechodi, kedy sa rozisli, co si povedali, ci nepovedali, kto koho podviedol....a blablabla.
Ozaj? Preco sa to stale predava? Žeby dopyt?
Nemýl si ženské časopisy s bulvárom.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať