Zavrieť

Porady

PERLY NAŠICH ŽIEN

duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Mi neda(lo) ale musel som to založiť.

Kamoš mi raz rozpraval, čo ma inak velmi narocnu pracu, robia pre zahranicneho zakaznika interier(y) v dopravnych prostriedkoch (nechcem konkretizovat) a riadi cosi cez 20 ludi, ako mu manželka zavola s najčastejším problemom (je na materskej). Vraj je v meste a zbadala nejake tricko a chce si ho kupit, len nevie ci to ma byt velkost 38, alebo 42.
Tak ženy, manželky, maminy. Až budete volať manželom do prace, vedzte, že mnohi nemaju vyložene nohy na stole, nesedi pri nom blondina v minisukni s prednostami velkost c.5 atd atd. I ked chapem(e), že materska dovolenka je dost blby vyraz, zamestnanie rovnako blby vyraz, lebo clovek prichadza stade vypluty jak šťovík a aspon doma hlada ako taky klud.
Usporiadat
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Gabi03 Pozri príspevok
Nemýl si ženské časopisy s bulvárom.
Ja sa mýlim?
ja neviem, ale už to bolo niekde spomínané aká je šablóna ženských magazínov: na prvých stránkach pár hriešne drahých a pekných modelov, po sklamaní, že sa do toho aj tak nezmestíme otočíme stránku a tam zopár dobrých rád ako sa nalíčiť a načančať - to už je lepšie to zvládneme, trošku si tým zahojíme sklamanie z nedostupnosti modelov, pretočíme stránku a kuk, začínajú sa na nás škeriť rôzne dobré rady ako schudnúť
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

duves Pozri príspevok
Ja sa mýlim?
Willma ani slovkom nespomenula, že v ženských časopisoch sa píše o vzťahoch "celebrít".
0 0
Ajuška Ajuška

Ajuška je offline (nepripojený) Ajuška

...sama sebou... :o)
duves Pozri príspevok
Zenske casaky dievcata, musite mi prepacit, su stupidne a povrchne.
Okrem mody, dobrych jedla a navodov ako zarucene rychlo a bezbolestne schudnut, sa clovek docita kto s kym chodi, nechodi, kedy sa rozisli, co si povedali, ci nepovedali, kto koho podviedol....a blablabla.
Ozaj? Preco sa to stale predava? Žeby dopyt?

To naše časaky dievčata: o autach, motoroch, o PC technike, o domacom kutilstve ....atd ziadne lacne čary na schudnutie neponukaju, nezaoberaju sa klebetami, neukazaju nam posledne vystrelky panskej mody, lebo NAS TO NEZAUJIMA.
Nie sú čary ako čary... myslel si takéto??
http://brejk.pluska.sk/brejk/clanky/...na-flirty.html
0 0
korduľa korduľa

korduľa je offline (nepripojený) korduľa

bola u mna kamaratka, decka prepinali telku. kamaratka sa pyta, vy mate upc?? ja: ano. ona: no to teda nemate, ja mam upc a programy mi idu inac za sebou


ja: chcela by som peugeot 207 cc(kabriolet maly) sestra: coo kabriolet? ved nie si na Floride, tu byva aj jesen aj zima, ved ti do neho naprsi
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Gabi03 Pozri príspevok
Willma ani slovkom nespomenula, že v ženských časopisoch sa píše o vzťahoch "celebrít".
To ani nemusela. Ale fakt je, že to tam je. Niekde v 10% zastupeni a niekde viac.
Aj tak sme odbočili.
Mam dojem, že Willma za zamerala na tie články, ktoré majú niečo riešiť a v podstate neriešia (chudnutie, obliekanie). Ja som pridal iba tu povestnu čerešničku na tortu.
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

duves Pozri príspevok
To ani nemusela. Ale fakt je, že to tam je. Niekde v 10% zastupeni a niekde viac.
Aj tak sme odbočili.
Mam dojem, že Willma za zamerala na tie články, ktoré majú niečo riešiť a v podstate neriešia (chudnutie, obliekanie). Ja som pridal čerešničku na tortu.
A ja som ju jednoducho komentovala. Je zlé niečo na tom?
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Ajuška Pozri príspevok
Nie sú čary ako čary... myslel si takéto??
http://brejk.pluska.sk/brejk/clanky/...na-flirty.html
Osobne ma take clanky nezaujimaju.
Skus vyhladat daco lepsie.
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Gabi03 Pozri príspevok
A ja som ju jednoducho komentovala. Je zlé niečo na tom?
Napisala si, že mylim zensky casopis s bulvarom. Tvrdim, ze nemylim.
0 0
Ajuška Ajuška

Ajuška je offline (nepripojený) Ajuška

...sama sebou... :o)
duves Pozri príspevok
Osobne ma take clanky nezaujimaju.
Skus vyhladat daco lepsie.
Nepotrebujem skúšať... každý si nájde čo ho zaujíma. Reagovala som len na Tvoj výrok že o čom sú (aj) chlapské časáky......
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

duves Pozri príspevok
A toto napisala zasa nejaka žena?
vraj
A možnože celá téma vznikla z jednoduchého dôvodu... neskoro sa tento článok "našiel" ...
0 0
tuta tuta

tuta je offline (nepripojený) tuta

korduľa Pozri príspevok
bola u mna kamaratka, decka prepinali telku. kamaratka sa pyta, vy mate upc?? ja: ano. ona: no to teda nemate, ja mam upc a programy mi idu inac za sebou


ja: chcela by som peugeot 207 cc(kabriolet maly) sestra: coo kabriolet? ved nie si na Floride, tu byva aj jesen aj zima, ved ti do neho naprsi

0 0
korduľa korduľa

korduľa je offline (nepripojený) korduľa

no moj muz ked cita maxim, alebo esquire /mimochodom, hadame sa kto bude citat prvy,/ tak hned pozera na internete tie modne vychytavky ,ktore su tam nafotene. nech mi nikte nehovri, ze musi sa maju menej radi, ako zeny.
pravda zase je ak si zoberiete napriklad nejake mesacne cislo zenskych casakov, tak mate v rôznych druhoch skoro tie iste veci, ktore sa vlastne periodicky opakuju. chudnutie - co nove este moze napisat.... mame doma niekolko rocne zbierky zenskych aj muzskych casopisov a fakt je, ze sa pise skoro stale o tom istom, potom to parkrat prepisu, niekedy si dokanca v jednotlivych cislach protirecia. no a myslim, ze si kazdy najde to svoje, ci uz muzi v zenskych alebo zeny v muzskych
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

duves Pozri príspevok
To ani nemusela. Ale fakt je, že to tam je. Niekde v 10% zastupeni a niekde viac.
Aj tak sme odbočili.
Mam dojem, že Willma za zamerala na tie články, ktoré majú niečo riešiť a v podstate neriešia (chudnutie, obliekanie). Ja som pridal iba tu povestnu čerešničku na tortu.
nezamerala, len som stručne opísala obsah ženských časopisov a v tých tuším naozaj nie sú články kto kde a ským a keď náhodou tak to svedčí o tom, že tieto články prehliadam. Ono vlastne prehliadam skoro všetko, okrem tých super nezdravých receptov
0 0
Ajuška Ajuška

Ajuška je offline (nepripojený) Ajuška

...sama sebou... :o)
Elena Navrátilová Pozri príspevok
Podľa mňa to napísal muž... ide predsa o plnenie jeho predstáv.
Elenka aj tak si myslím, že ten článok bol marketingový ťah miestnych kurtizán. Čím viac manželiek bolo na základe neho uvedomelých, tým mali predsa väčšiu klientelu......
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Ajuška Pozri príspevok
Elenka aj tak si myslím, že ten článok bol marketingový ťah miestnych kurtizán. Čím viac manželiek bolo na základe neho uvedomelých, tým mali predsa väčšiu klientelu......
Čiže dneska maju k...y, pardon kurtizanky po chlebe. Lebo podla članku to už nechodi. Ba naopak.
Takze ako to teda je? Kto je (bol) autorom toho článku. Odhalme ho!
0 0
Olice Olice

Olice je offline (nepripojený) Olice

duves Pozri príspevok
Čiže dneska maju k...y, pardon kurtizanky po chlebe. Lebo podla članku to už nechodi. Ba naopak.
Takze ako to teda je? Kto je (bol) autorom toho článku. Odhalme ho!
Vyzerá to, že žena.....

http://rammi.cz/archiv/2004/09/03/se...a-z-roku-1894/
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

No a ešte k tomu manželka reverenda... Vidíš duves, história sa veru opakuje.
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Elena Navrátilová Pozri príspevok
No a ešte k tomu manželka reverenda... Vidíš duves, história sa veru opakuje.
No veru mna internet v praci nechce pustit na uvedeny link. Asi su tam nejake chlipnosti.
Pozriem si to z domu.
0 0
Olice Olice

Olice je offline (nepripojený) Olice

duves Pozri príspevok
No veru mna internet v praci nechce pustit na uvedeny link. Asi su tam nejake chlipnosti.
Pozriem si to z domu.
Chlípnosti, ani náhodou.
0 0
michelle84 michelle84

michelle84 je offline (nepripojený) michelle84

duves Pozri príspevok
No veru mna internet v praci nechce pustit na uvedeny link. Asi su tam nejake chlipnosti.
Pozriem si to z domu.
Prvé riadky... aby si sa pripravil, čo je tam písané
"Napsala Ruth Smythersová, milovaná žena reverenda L. D. Smytherse, pastora arkadické metodistické církve, při výročním regionálním shromáždění.
Vydáno léta páně 1894"
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať