Zavrieť

Porady

PERLY NAŠICH ŽIEN

duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Mi neda(lo) ale musel som to založiť.

Kamoš mi raz rozpraval, čo ma inak velmi narocnu pracu, robia pre zahranicneho zakaznika interier(y) v dopravnych prostriedkoch (nechcem konkretizovat) a riadi cosi cez 20 ludi, ako mu manželka zavola s najčastejším problemom (je na materskej). Vraj je v meste a zbadala nejake tricko a chce si ho kupit, len nevie ci to ma byt velkost 38, alebo 42.
Tak ženy, manželky, maminy. Až budete volať manželom do prace, vedzte, že mnohi nemaju vyložene nohy na stole, nesedi pri nom blondina v minisukni s prednostami velkost c.5 atd atd. I ked chapem(e), že materska dovolenka je dost blby vyraz, zamestnanie rovnako blby vyraz, lebo clovek prichadza stade vypluty jak šťovík a aspon doma hlada ako taky klud.
Usporiadat
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Stále vravím, že z ameriky sú iba zvrátenosti.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

duves Pozri príspevok
Stále vravím, že z ameriky sú iba zvrátenosti.
Tak teraz neviem... je to nejaká súťaž o "muž perla"? Kandiduješ?
0 0
michelle84 michelle84

michelle84 je offline (nepripojený) michelle84

Elena Navrátilová Pozri príspevok
Tak teraz neviem... je to nejaká súťaž o "muž perla"? Kandiduješ?
Vyzerá to tak
0 0
Olice Olice

Olice je offline (nepripojený) Olice

duves Pozri príspevok
Stále vravím, že z ameriky sú iba zvrátenosti.
Dovolím si nesúhlasiť, veď napríklad taká coutry hudba tiež pochádza z Ameriky a vôbec ju nepovažujem za zvrátenosť, práve naopak. Takže nielen vidieť čierno-bielo, ale treba si nasadiť aj farebné okuliare.
Naposledy upravil Olice : 15.10.08 at 12:07 Dôvod: preklep
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Olice Pozri príspevok
Dovolím si nesúhlasiť, veď napríklad taká coutry hudba tiež pochádza z Ameriky a vôbec ju nepovažujem za zvrátenosť, práve naopak. Takže niele vydieť čierno-bielo, ale treba si nasadiť aj farebné okuliare.
ružove?
0 0
Olice Olice

Olice je offline (nepripojený) Olice

duves Pozri príspevok
ružove?
Nielen ružové
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Olice Pozri príspevok
Dovolím si nesúhlasiť, veď napríklad taká coutry hudba tiež pochádza z Ameriky a vôbec ju nepovažujem za zvrátenosť, práve naopak.
Jedna lastovička jar nerobí. Ani country music to nezachrani.
Z ameriky su vsetky typy zvratenosti a zasobuju tym cely svet.
Napokon vidim, že nieco sa aj na porade o tom premlelo:
http://www.porada.sk/t80565-kruta-pr...a-peniaze.html
0 0
Olice Olice

Olice je offline (nepripojený) Olice

duves Pozri príspevok
Jedna lastovička jar nerobí. Ani country music to nezachrani.
Z ameriky su vsetky typy zvratenosti a zasobuju tym cely svet.
Napokon vidim, že nieco sa aj na porade o tom premlelo:
http://www.porada.sk/t80565-kruta-pr...a-peniaze.html
Ale toto je už o inom, nie o perlách našich žien.
0 0
dilnak dilnak

dilnak je offline (nepripojený) dilnak

fakt dámy to vaše písanie o miláčikoch bolo usmevnejšie ...aby som to trochu neodbočil ...polovička má bohovský orientačný zmysel ..sme v bočnej uličke od centra známeho mesta a zistuje či sme nezabludili...dokáže tolko otravovať s prácou ktorú by zvládla sama že ju nakoniec urobím...na mašine nešije preto lebo nemá cit v nohe vraj nešoferuje...a šoferovať sa bojí, lebo by zatvorila oči keby sa stretala s protiiducim autom ...ak niečo zašije v rukách radšej to prebehnem ešte raz aby to bolo nositelné
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

No dúfam, že podľa Tvojej polovičky nechceš súdiť ostatné. A vôbec, akú si si polovičku vybral, takú maj, ale tu ju neohováraj.
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

wagner Pozri príspevok
No dúfam, že podľa Tvojej polovičky nechceš súdiť ostatné. A vôbec, akú si si polovičku vybral, takú maj, ale tu ju neohováraj.
Zdenka, ja by som mu to ohováranie tu aj dopriala, veď my-baby, si tých svojich zase ohovárame v inej téme
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

wagner Pozri príspevok
No dúfam, že podľa Tvojej polovičky nechceš súdiť ostatné. A vôbec, akú si si polovičku vybral, takú maj, ale tu ju neohováraj.
To on z lásky, len tak medzi nami ženami, aby reč nestála Ale pekné od neho, že ak niečo jeho polovička urobí, tak on po nej "prebehne". Možno že schválne je taká "nešikovná"
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Kazu Pozri príspevok
Možno že schválne je taká "nešikovná"
Alebo niektorí muži su schvalne nešikovní. Aj takí, čo nevedie ani vysavač zapnúť.

Alem beriem to vetu, že nemam ohovarať partnera. My Vás, Vy nás.
0 0
dzastinka1 dzastinka1

dzastinka1 je offline (nepripojený) dzastinka1

Pridám zopár vtipov
Beriem svoju ženu všade.
Ona však vždy nájde cestu nazad

S mojou ženou sa vždy držíme za ruky.
Keby som ju pustil, išla by nakupovať

Nechala si urobiť v salóne krásy pleťovú masku z piešťanského bahna.
Dva dni vyzerala skvele.
Potom bahno opadlo

Poslednú hádku som zavinil ja.
Keď sa ma žena spýtala, čo je v televízii, odpovedal som, že plošné
spoje, obrazovka a prach.

Nehovoril som so svojou ženou dva mesiace.
Nechcel som ju prerušovať
0 0
dzastinka1 dzastinka1

dzastinka1 je offline (nepripojený) dzastinka1

Ešte niečo

Žena povedala, že ju zlostí auto. Vraj má vodu v karburátore. Vzal som
tašku s náradím a spýtal sa, kde je auto.
Odpovedala, že v rybníku
Má elektricky vyhrievanú posteľ, elektrický mixér, elektrickú kulmu,
elektrickú trúbu, elektrickú umývačku riadu,...
Raz mi hovorí: "Všade kopec technických vymožeností a ja si pritom
nemám kam sadnúť."
Tak som jej navrhol, že jej kúpim elektrické kreslo

Keď som sa ženy spýtal, kam by chcela ísť na výročie našej svadby,
povedala, že niekam, kde dlho nebola.
Tak som jej navrhol kuchyňu.

Máme oddelené spálne.
Tá jej je v Bratislave, moja v Košiciach
0 0
samra samra

samra je offline (nepripojený) samra

Asi pred 15 rokmi som si urobila vodicak no a samozrejme som hned potrebovala nove auto.Moj manzel je velmi zaneprazdneny clovek,no ale jeden pondelok si nasiel cas a isli sme k predajcovi aut,vybrali sme si nove,ale mali sme cakat kym ho daju do poriaku,folie dole ,umyt a podobne.Moj manzel nemal cas cakat,tak sa dohodol s predajcom,ze na druhy den oni dovezu auto domov a odisiel sluzobne na 2 dni prec.A nastala moja chvila,co ja budem cakat do zajtra,ved ja si mozem auto vybrat este dnes a zajtra uz mozem soferovat.Do predajne ma odviezol taxikar a z predajne uz sama ,v poriadku som prisla az na nasu ulicu,pysna na seba,aky som ja dobry sofer a isla som parkovat na ulici,lebo manzel nechal svoje auto vo dvore a nedal ho do garaze a nemala som miesto.Chcela som zaparkovat presne pri obrubniku ,ale z prednym kolesom som zachytila obrubnik,koleso sa roztrhlo,ostala velikanska diera,chcela som este vyrovnat,tak ma hodilo na chodnik,bol tam pen,1 na celej ulici,koleso nejak sa zablokovalo,bolo koleso ,pen a ja som nemohla uz nic urobit.1 koleso na chodniku derave a ostatne 3 na ulici.Tak som to nechala tak a isla som domov.V nasej ulici su znacky,ze v utorok zakaz parkovania od 9-11,cistia ulicu,ale ja som zabudla na to ,lebo som rozmyslala co urobit s autom.Manzel stale este o tom nevedel,lebo nebol doma a ja som mu nevolala.Ked som vysla vonku zbala som listok za stieracom,pokuta.1 za zakaz parkovania na chodniku a 2 za zakaz parkovania v oznacenom case.Mojmu manzelovi este stale to nie je smiesne,hoci odvtedy sme vymenili uz niekolko aut.Na tom aute koleso bolo fuc a predna nejaka os nalomena ci zlomena,lebo manzel sa so mnou o tom nebavil.
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Pekne priznanie Samra. No ...stava sa. Niekedy. Doležitejsie než ta nehoda a poskodenie auta je priučka, že v živote nemame tlačiť na pílu, lebo sa to otočí proti nam.
0 0
Beella Beella

Beella je offline (nepripojený) Beella

Sťahovali sme sa.

Ja som hneď potrebovala spustiť pračku a tá tiekla....
Môj muž - určite tečie zo spodu ten ventil na čistenie.
Ja - nie, ten som trikrát skontrolovala.

Môj muž rozobral (do slova!!!) pračku, neprišiel na nič. Zložil pračku, zostali mu nejaké tri šrúbiky.
Rozobral pračku a úspešne zložil aj s tromi šrúbikmi. Jeho slovný komentár som si mala nahrať.
Zapneme pračku - tečie.
Nazúrený začne vyťahovať ten spodný ventil na čistenie a ja mu ešte do toho "pindím" (ináč úprimne priznávam, pindila som po celý čas jeho montovania), čo ma kontroluje, veď vždy pračku čistím len ja.... A čuduj sa svete - ja som ho zakrútila na krivo.
Tak rýchlo som zmizla z tej kúpeľne ako ešte nikdy. Lebo inak môj veľmi - veľmi kľudný muž bol na pokraji čohosi divokého a neviem...neviem.... Odvtedy mu vždy poviem - keď som neschytala vtedy, už viem, že od teba nikdy neschytám
0 0
gabriela2579 gabriela2579

gabriela2579 je offline (nepripojený) gabriela2579

Manžel ide do práce a hovorí manželke:
Nohavice si mi vyčistila?
Ano drahý.
A sako?
Ale samozrejme, drahý.
A topánky?
Nehovor, aj tam už máš vrecká?
0 0
gabriela2579 gabriela2579

gabriela2579 je offline (nepripojený) gabriela2579

Žena mužovi:
- Tá biela sliepka je nejaká smutná. Nezarežeme ju?
- Keď si myslíš, že ju to rozveselí...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať