Zavrieť

Porady

Kupa nehnutelnosti, Bulharsko

Zdravim!

Uvazujem o kupe nejakej starsej nehnutelnosti v Bulharsku v blizkosti mora(max 10km od) a jej nasledovne prerobenie na apartmanovy domcek. Potreboval by som radu ako hladat nieco vyhovujuce z ozpoctom do 40 000eur. Na nete je neskutocne mnozstvo realitiek ktore poskytuju tieto nehnutelnosti za niekolkonasobnu cenu... Nemate nejaky tip na stranku na nete kde su napr. inzeraty priamo od ludi co predavaju dom, pozemok za seba nie prostrednictvom tretej osoby? Alebo nejaky tip na rozvijajuce sa stredisko, ktore by som mohol osobne navstivit a porozhliadnut sa po niecom...

Dik za pomoc, kazda rada vytana
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

nelidul je offline (nepripojený) nelidul

pochadzam z Bulharska nelidul
Ahoj ak nie si bulharský občan možeš si kupiť len stavbu ale bez pozemku.Ak tam nemieniš byvať naozaj ti to môžu rozkradnuť,strediska su už dosť zastavane ale apartmanove domy su lepšia alternativa pre cudzincov.Za 40000eur kupiš pri mori garzonku.Teraz tam kupujem byt,vijem o čom hovorim.Lokalita ako aheloj alebo ravda po pripade kavarna na severe je možno lacnejšia.

rickman je offline (nepripojený) rickman

rickman
Rozhodne najprv si zisti co najviac v pravnej oblasti - na akych uradoch sa budes musiet zaregistrovat, co komu platit.

Potom si vyhliadni lokality, ktore sa ti pacia a ktore nie - napr aj cez Panoramio v Google Earth.

Kontaktuj nase velvyslanectvo v Sofii a daj sa do reci s miestnou silou. Oni ti urcite velmi radi poskytnu pravne info ako aj kontakty na predajcov nehnutelnosti.

Panji je offline (nepripojený) Panji

Panji
Dik za rady. Inak nevies o nejakom stredisku ktore ma perspektivu ale nieje este take predrazene ako su napriklad uz zlate piesky slnecne apod...

rickman je offline (nepripojený) rickman

rickman
Neviem, aj v tom ti mozno poradi niekto z miestnych.
Podla mna zalezi na tom, komu to potom budes chciet prenajimat. Podla toho si zvolis lokalitu...

zolik2001 je offline (nepripojený) zolik2001

zolik2001
Panji Pozri príspevok
Dik za rady. Inak nevies o nejakom stredisku ktore ma perspektivu ale nieje este take predrazene ako su napriklad uz zlate piesky slnecne apod...
Hlavne nezabudni ak uz nieco kupis aby si si zaplatil ochranu lebo ti to rozkradnu nestoji to vela myslim ze to bolo niekolko desiatok dolarov mesacne miestnej policii a ty to pravidelne skontroluju inac ti nic neostane.

duplikkk je offline (nepripojený) duplikkk

duplikkk
naozaj cudzinci nemozu skupovat podu? co obnasa taka kupa nehnutelnosti? ake su tam dane, poplatky? co to vlastne vsetko obnasa? do ktorych oblasti sa oplati investovat, ktore su pekne a maju predpoklady?

nelidul je offline (nepripojený) nelidul

pochadzam z Bulharska nelidul
Bratranec ma firmu v BA na sprostredkovanie predaja a prenajmu nehnuteľnosti V BG.Je to dos veľa na rozpisovanie, ale ak chceš napiš mail a on sa Ti ozve.

nelidul je offline (nepripojený) nelidul

pochadzam z Bulharska nelidul
informacie o kupe nehnuteľnosti v Bulharsku najdete na stranke spoločnosti Bulgarian Holiday Investment Group.
hlavne- musi byť skolaudovana, ak je to novostavba.
V jednom z komplexov pri mori sa už vytvára silna slovenska komunita.

jugi333 je offline (nepripojený) jugi333

jugi333
Zdravim, znamy predava v Bulharsku pekny 8 izbovy dom za dobru cenu v pripade zaujmu o viac info piste mail.. Je to v meste Burgas 5 km od mora v tichej peknej lokalite..

Ivajlo je offline (nepripojený) Ivajlo

Ivajlo
vsetko sa da ak sa chce a viete sa pohybovat v urcitych veciach...
ak ma niekto o nieco zaujem mozete mi napisat aj do SZ rad poradim
alebo viac info v mojom profile tu

Robert K je offline (nepripojený) Robert K

Robert K
predaj nehnutelnosti v bulharsku za super ceny/// ja ti predam dom 15min od plaze za cca40 000eur.
arizona urcite niekto caka na teba 6 rokov od zadania dotazu .-)
Robert K ty si cakal ako pozeram.......

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.