Zavrieť

Porady

OLYMP a sociálny fond

Viete mi prosím poradiť, ako máte nastavený program, čo sa týka SF. Máte tam uvedenú zálohovú tvorbu? Vo voľbe ORGANIZÁCIA - PODNIK mi program automaticky nahodil do kolónky ZÁLOHOVÁ TVORBA SOCIÁLNEHO FONDU 250 sk. Neviem prečo. Kedy sa to používa? Môžem tých 250 Sk odtiaľ vymazať a proste mesačne účtovať o minimálnej výške tvorby?


Díky moc.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    vladan je offline (nepripojený) vladan

    žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac vladan
    neviem ako sa mohlo stať, že ti to program sám nahodil ... možno ste niekedy v minulosti takto platili ... ak chceš zmeniť spôsob odvodu do SF, tak zmaž tých 250 a nahoď si percento

    Anonymka je offline (nepripojený) Anonymka

    som baba, ktorá je mladá - už skúsenejšia, ktorá miluje život, zábavu a svoju prácu ...viac Anonymka
    Vieš mi preddavky nedávame na osobitný účet, takže niet čo prevádzať mesačne. Percento mám nahodené v kolónke povinný odvod do SF. Mám tam 6%. V tomto prípade tú druhú kolónku ponechám prázdnu, nie?

    Malo by sa odvádzať preddavkovo? Je to zákonom stanovené?
    Naposledy upravil Anonymka : 07.04.05 at 11:40

    vladan je offline (nepripojený) vladan

    žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac vladan
    áno, kolonka zálohová tvorba SF ostane prázdna ... v kolonke povinný odvod do SF bude číslo "0,6", nie 6! pozor

    lenkav je offline (nepripojený) lenkav

    lenkav
    Ahoj anonymka,

    najrozumnejšie, čo Ti môžem poradiť je, že zavoláš do Krosu do Žiliny. Sú to strašne milí a ochotní ľudia, ktorí Ti pomôžu aj s tým čo nemusia. Tel. 041 707 10 11 centrála a ty si spýtaj buď p. Hronskú alebo niekoho, kto Ti pomôže s programom Olymp. Neboj sa a zavolaj, vedia všetko pekne vysvetliť.

    Lenka

    Anonymka je offline (nepripojený) Anonymka

    som baba, ktorá je mladá - už skúsenejšia, ktorá miluje život, zábavu a svoju prácu ...viac Anonymka
    lenkav
    Ahoj anonymka,

    najrozumnejšie, čo Ti môžem poradiť je, že zavoláš do Krosu do Žiliny. Sú to strašne milí a ochotní ľudia, ktorí Ti pomôžu aj s tým čo nemusia. Tel. 041 707 10 11 centrála a ty si spýtaj buď p. Hronskú alebo niekoho, kto Ti pomôže s programom Olymp. Neboj sa a zavolaj, vedia všetko pekne vysvetliť.

    Lenka
    Dík Vám všetkým, ste zlaté.

    Aj ja mám kontakt na Hronskú, je fakt milá, často tam volám, len som nechcela zbytočne vyvolávať, vedela som, že mi určite na porade niekto poradí.

    OLYMP a sociálny fond

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.