Zavrieť

Porady

Zmena GRID kariet na SP

Dnes sociálka mení na celom Slovensku grid karty. Nejedná sa o spam ani hoax, prihláste sa a uvidíte. Iba upozorňujem, že môžu nastať problémy s prihlasovaním.

Samozrejme, že bez akéhokoľvek upozornenia.
Usporiadat
Jara Jara

Jara je offline (nepripojený) Jara

Nepodarilo sa mi spojiť a poslať RLFO. Vlastne ma to stále vyhadzovalo, že som vošla na neplatnú stránku a administrátor bude informovaný... Starou kartou ma to tiež vyhadzuje, tak už neviem ako sa tam mam dostať. Ráno som posielala jednu prihlášku a jednu odhlášku tak mi to akurát vypísalo chyba validácie a asi to neakceptovalo, lebo v zozname nemám nič. Ide ma poraziť... Zlatučký softwer... Určite sa šetrilo ako sa dalo, keď tak skvelo ide. Nikde nevidím ani verziu pre tlač. No teda je to paráda, zdržujem sa a čakajú ma výplaty.
0 0
cloe cloe

cloe je offline (nepripojený) cloe

Som najskôr človek až potom účtovník! ...viac
Jara Pozri príspevok
Nepodarilo sa mi spojiť a poslať RLFO. Vlastne ma to stále vyhadzovalo, že som vošla na neplatnú stránku a administrátor bude informovaný... Starou kartou ma to tiež vyhadzuje, tak už neviem ako sa tam mam dostať. Ráno som posielala jednu prihlášku a jednu odhlášku tak mi to akurát vypísalo chyba validácie a asi to neakceptovalo, lebo v zozname nemám nič. Ide ma poraziť... Zlatučký softwer... Určite sa šetrilo ako sa dalo, keď tak skvelo ide. Nikde nevidím ani verziu pre tlač. No teda je to paráda, zdržujem sa a čakajú ma výplaty.
Presne to isté som išla teraz písať. Už hodinu sa snažím odoslať RL a ide ma rozhodiť Asi to rozkopem, aj celý EZU...!
0 0
VERONIKA6 VERONIKA6

VERONIKA6 je offline (nepripojený) VERONIKA6

cloe Pozri príspevok
Presne to isté som išla teraz písať. Už hodinu sa snažím odoslať RL a ide ma rozhodiť Asi to rozkopem, aj celý EZU...!
Keď mi bolo ozaj už ťažko, zavolala som EZU Blava č. 02/59248270
ohlásil sa mi veľmi ochotný pán, poradil a podarilo sa. Tak skús. Držím palce.
0 0
cloe cloe

cloe je offline (nepripojený) cloe

Som najskôr človek až potom účtovník! ...viac
VERONIKA6 Pozri príspevok
Keď mi bolo ozaj už ťažko, zavolala som EZU Blava č. 02/59248270
ohlásil sa mi veľmi ochotný pán, poradil a podarilo sa. Tak skús. Držím palce.
Ďakujem za podporu, si zlatá
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Nebodaj sociálka uzatvorila tichú zmluvu s tel. spoločnosťami?
0 0
Antonia1 Antonia1

Antonia1 je offline (nepripojený) Antonia1

VERONIKA6 Pozri príspevok
Tiež som sa s tým dva dni trápila. Keď si nahodíš číslo z grid karty neotvorí sa Ti okienko - elektronický zber údajov a pod tým je ďalšie okienko - odhlásiť?
Nie,neotvorilo sa mi také okienko. No dnes som znova skúšala a konečne sa mi podarilo prihlásiť aj s novou gridkartou.
0 0
VERONIKA6 VERONIKA6

VERONIKA6 je offline (nepripojený) VERONIKA6

Antonia1 Pozri príspevok
Nie,neotvorilo sa mi také okienko. No dnes som znova skúšala a konečne sa mi podarilo prihlásiť aj s novou gridkartou.
No vidíš, šikulka.
Naposledy upravil VERONIKA6 : 07.08.08 at 05:40
0 0
VERONIKA6 VERONIKA6

VERONIKA6 je offline (nepripojený) VERONIKA6

Paula Pozri príspevok
Nebodaj sociálka uzatvorila tichú zmluvu s tel. spoločnosťami?
Iba som chcela poradiť. No mám aj zlú skúsenosť, keď som volala v ten istý deň inú sociálku v našom okrese a pani mi drzo odvetila: "Je tam porucha už týždeň" a zložila slúchadlo.
0 0
natáliah natáliah

natáliah je offline (nepripojený) natáliah

Skúsenosti od niekoľkých mzdárok:
1.prípad: mesačný výkaz neprešiel - neznáma chyba. Opakovane neprešiel niekoľkokrát, aj sme EZU vypli a znova zapli. Až sme pôvodný súbor otestovali na vstupnej obrazovke EZU a bol bezchybný. Potom ten istý súbor na "ostrej podateľni" prešiel.
2.prípad: mesačný výkaz neprešiel - neznáma chyba. Hneď sme na obrazovke s chybovým oznamom dali súbor znova odoslať a už rovnaký súbor prešiel.
Pevne dúfam, že ostatných 10 závodov na Sociálku "nejak silou mocou dostaneme" a budúci mesiac už EZU dá Sociálka "do laty"...N:H
0 0
Jara Jara

Jara je offline (nepripojený) Jara

No tak dnes sa mi podarilo odoslať aj prihlášku aj odhlášku. Som celá tešivá, ale už teraz sa bojím ako budem posielať výkazy. Komunikovala som s pani Fialovou, tak chybu som urobila aj ja lebo som posielala aj subor xml aj txt - a txt sa už neposiela. Takže je to v pohode. No len keby sa dalo hneď prihlásiť a nevyhadzovalo tak často von zo systému. Včera som sa trápila najmenej 3 hod. a dnes ďalšie 3 hod.
0 0
Betina2 Betina2

Betina2 je offline (nepripojený) Betina2

Ja som dnes odosielala bez problémov už nový mesačný výkaz s prílohou. Prihlásila som sa ešte na starú Grid kartu a nebol problém. Po novom sa posiela len xml. súbor.
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

Betina2 Pozri príspevok
Ja som dnes odosielala bez problémov už nový mesačný výkaz s prílohou. Prihlásila som sa ešte na starú Grid kartu a nebol problém. Po novom sa posiela len xml. súbor.
Otazka pre znalych, ten sml subor ma od jula inu struktúru?
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Áno, aj papierový formulár má ďalšie údaje, takže je to zapracované aj do xml, ktorý má tým pádom novú štruktúru.
https://podatelna.socpoist.sk/Docume...XMLschemy.html
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

Rozalka Pozri príspevok
Áno, aj papierový formulár má ďalšie údaje, takže je to zapracované aj do xml, ktorý má tým pádom novú štruktúru.
https://podatelna.socpoist.sk/Docume...XMLschemy.html
dakujem
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
mne dnes všetko fungovalo, prihlásila som sa po novom, prešiel RL aj výkazy.
0 0
Centrum Centrum

Centrum je offline (nepripojený) Centrum

Dôchodkyňa, pracovne stále aktívna. Pred nástupom na dôchodok v rôznych ekonomických funkciách, vedúca ek.odboru, fin. riad., ekonom ...viac
Nie je žiadny problém, na prvý krát to išlo mne aj starou aj novou grid kartou. Skutočne SSN je číslo,generované systémom SP z obálky, ďalej kód zo súradníc grid karty a IČZ už zadá sám.Keď sa dostanete na tabuľku ELEKTRONICKÝ ZBER ÚDAJOV, nech Vás neodradí "ODHLÁSIŤ, je to iba jedna z možností, nad ňou predsa svieti aj " elektronický zber údajov", to je políčko na pokračovanie a už to fičí....veľa šťastia
0 0
AnnaK AnnaK

AnnaK je offline (nepripojený) AnnaK

Ešte by som chcela upozorniť, aby vás neprekvapili po odoslaní xml súboru s novou grid kartou veľké červené nápisy, že sa jedná o chyby. Ak sa vyskytli nejaké chyby v odoslanom súbore, sú uvedené v sumáre až pod riadkom:
Riadkov v prílohe: ....
Počet nájdených chýb: .....
Ak je počet nájdených chýb: 0, súbor je možné uložiť a všetko je v poriadku.
0 0
Jara Jara

Jara je offline (nepripojený) Jara

Aj ja sa teším, že to konečne fičí... Posielala som dnes za 2 firmy výkazy a trvalo to len chvíľku. Tak to konečne spojazdnili.
0 0
inuš inuš

inuš je offline (nepripojený) inuš

No ja som sa včera potrápila s mesačným výkazom.
Ked som ho dala odoslať, vypísalo mi počet chýb 1 a súbor nie je možné uložiť. Dolu bol riadok na znovuodoslanie, tak som znova odoslala ten istý súbor a ten už prebehol bez chýb a v poriadku. Takže ja mám z toho zmiešané pocity. A mne sa vôbec nedá odhlásiť. Musím zavrieť celé okno, znova ísť cez stránku soc.poisť. kliknúť na podatelnu a tam mi nabehne okno s možnosťou vstupu do EZU alebo odhlásiť. Robí to takto pri odhlásení aj Vám?
0 0
Eulaly Eulaly

Eulaly je offline (nepripojený) Eulaly

Mne robí pri odhlásení presne to isté a už mi to dosť lezie na nervy.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať