Zavrieť

Porady

Zmena GRID kariet na SP

Dnes sociálka mení na celom Slovensku grid karty. Nejedná sa o spam ani hoax, prihláste sa a uvidíte. Iba upozorňujem, že môžu nastať problémy s prihlasovaním.

Samozrejme, že bez akéhokoľvek upozornenia.
Usporiadat
atka4 atka4

atka4 je offline (nepripojený) atka4

Vranová Pozri príspevok
Nie, ešte mi nič nedošlo!!! Čo zas vymýšľajú, stále nejaké zmeny, už ma to unavuje!!
Osobne si myslím, že je krok správnym smerom najmä pre tých , ktorí vedú účto a mzdy pre viac firiem, dostanú jeden prístup pre všetky firmy.... takže pre jednu poverenú osobu jedna karta....(môj názor)
Pekný deň
0 0
Stina Stina

Stina je offline (nepripojený) Stina

https://podatelna.socpoist.sk/Resour...enaGRID_1.html :
postup musí klient zopakovať za každého zamestnávateľa, za ktorého je splnomocnený vykonávať podania.

Pri ďalších registráciách už klient nevypĺňa adresu a bezpečnostnú otázku a odpoveď. Systém ich automaticky preberie na základe mena, priezviska a rodného čísla z prvej registrácie. Klientovi EZU nebude vydaná ďalšia prístupová karta. Na už zaregistrovanú novú Prístupovú GRID kartu mu budú pridané prístupové práva, na výkon podaní v mene zamestnávateľov, za ktorých sa úspešne zaregistruje (jedna karta = prístup k podaniam za viacerých zamestnávateľov!)
0 0
AnnaK AnnaK

AnnaK je offline (nepripojený) AnnaK

VladoaKatka Pozri príspevok
Prosím Vás, už ste dostali nové GRID karty zo SP?
Ani ja som ešte GRID kartu nedostala, no myslím si, že si dávajú načas. Inak ale je pravda, že na tých pôvodných papierových už pomaly bude problém prečítať číselný kód, boli vytlačené na biednych papieroch.
0 0
VladoaKatka VladoaKatka

VladoaKatka je offline (nepripojený) VladoaKatka

AnnaK Pozri príspevok
Ani ja som ešte GRID kartu nedostala, no myslím si, že si dávajú načas. Inak ale je pravda, že na tých pôvodných papierových už pomaly bude problém prečítať číselný kód, boli vytlačené na biednych papieroch.
Mám informáciu od pracovníčky SP, že karty budú od 15.7. a zatiaľ sú funkčné aj staré.

Toto je zo stránky SP:

Žiadosť o nový bezpečnostný predmet pre tento účet bola úspešne zaregistrovaná na (meno). Bezpečnostný predmet Vám bude (bol) doručený na Vami zadanú adresu. Nová prístupová GRID karta bude platná až od 14. júla 2008. Dovtedy sa v systéme EZU prihlasujete a pracujete so starými GRID kartami. V prípade, že ste sa pri vypĺňaní formuláru pomýlili a systém Vás neoveril na register SP, alebo ste návštevou v pobočke opravili nezrovnalosti v kontrolovaných údajoch, alebo ste uviedli zlú adresu, môžete e-mailom na adresu odd.08@socpoist.sk požiadať o uvoľnenie registrácie žiadosti. Do mailu musíte uviesť všetky čísla GRID kariet, na ktoré ste sa neúspešne zaregistrovali, dôvod neúspešnej registrácie a telefonický kontakt. O uvoľnení registrácie budete informovaný e-mailom.
Ďakujeme za registráciu
0 0
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
Aj na stránke socpoist je to uvedené....
0 0
Modroocko Modroocko

Modroocko je offline (nepripojený) Modroocko

Nerobím druhým to, čo nechcem, aby robili mne. ...viac
Čo mám z toho, že som požiadala o novú GRID kartu a že tá stará ešte funguje, keď nefunguje celý ten ich slávny elektronický portál??? Už pol dňa sa snažím poslať nový výkaz za máj, ale je to márne. Stále tá istá odpoveď a stále tá istá obrazovka:

Vypršal čas neaktívnosti spojenia. Je potrebné opätovné prihlásenie sa.
Prihlásiť sa.

Prihlásim sa .... a opäť to isté zas a znova. Do porazenia.
0 0
Jara Jara

Jara je offline (nepripojený) Jara

Treba posielať skoro ráno alebo neskoro večer. Vtedy je to šupom... Inak asi tu kartu už mám na pošte, lebo mi poštárka nechala lístok v schránke a ke´dže ju poznám tak som jej volala kto je odosielateľ tak vraj SP. Tak je už najvyšší čas. No a karty teraz prídu na adresu súkromnej osoby ktorá sa registruje a nie na firmu, takže je to možné.
0 0
Modroocko Modroocko

Modroocko je offline (nepripojený) Modroocko

Nerobím druhým to, čo nechcem, aby robili mne. ...viac
Jara Pozri príspevok
Treba posielať skoro ráno alebo neskoro večer.
No, nič v zlom, ale takúto radu neberiem. Ten portál by mal fungovať hlavne v bežnom pracovnom čase. Po večeroch a nociach nech si robia údržbu. Ja sama nie som ochotná nosiť si prácu domov a venovať sa jej viac ako je nutné. Mám aj svoj súkromný život a ten si nemienim kvôli práci zničiť. Žijem len raz a život nie je len o práci.
0 0
Janiela Janiela

Janiela je offline (nepripojený) Janiela

jednoduchý človek, ako ostatní ...viac
Všetkých som úspešne zaregistrovala, no len jedna firma má problém. Grid kartu si má vyzdvihnúť na soc. poisťovni. No ale ..... Klient došiel s tým, že žiadne také somariny teraz neprebiehajú a nech sa konečne začnem prestať vyhovárať. Poviem Vám, 1000 čertov do mňa vstúpilo. No a samozrejme, pani na poisťovni, po mojom telefonáte, vyhlásila, že o ničom takom ešte nepočula, jazýčok jej išiel statočne. Došlo to tak ďaleko, že klient sa to potreboval dokázať, no a ďalšia radosť, ten ich otrasný server mal poruchu. No ja neviem, tie tety na poisťovni sú tak veľmi neschopné, až to bolí. Všetci vieme, že ísť osobne na poisťovňu a "dokázať" im to na papieri je ozaj trápne. Záver celej drámy: som panovačná, tvrdohlavá a neústupná. Zhodnotil klient a tetuška z poisťovne.
0 0
katkaj katkaj

katkaj je offline (nepripojený) katkaj

zo stránky sociálnej poisťovne :


Upozornenie:

Tlač a distribúcia nových prístupových kariet začne 30.júna 2008.
Registrácia na pobočkách Sociálnej poisťovne od 1.júla 2008.
0 0
VERONIKA6 VERONIKA6

VERONIKA6 je offline (nepripojený) VERONIKA6

katkaj Pozri príspevok
zo stránky sociálnej poisťovne :


Upozornenie:

Tlač a distribúcia nových prístupových kariet začne 30.júna 2008.
Registrácia na pobočkách Sociálnej poisťovne od 1.júla 2008.
Vďaka za informáciu, je to téma č. 1, každý čaká GRID KARTU a rozmýšľa, či to bude zajtra fugovať na tej sociálke, keď nemáme nové karty.
0 0
katkaj katkaj

katkaj je offline (nepripojený) katkaj

VERONIKA6 Pozri príspevok
Vďaka za informáciu, je to téma č. 1, každý čaká GRID KARTU a rozmýšľa, či to bude zajtra fugovať na tej sociálke, keď nemáme nové karty.

Staré karty by mali fungovať až do 14.7
0 0
AnnaK AnnaK

AnnaK je offline (nepripojený) AnnaK

Sledujem stránku SP len nechápem ten dátum 14.7.2008, keď distribúciu zahájili až teraz 30.júna. To akože chcú všetko stihnúť odoslať za tak krátky čas? To nemohli ponechať v platnosti staré Grid Karty aspoň do 31.7? Nemám so SP dobré skúsenosti. Ja napríklad teraz odchádzam a vrátim sa až toho 14.7. Niektoré výplaty stihnem ešte do odchodu, ale niektoré až keď sa vrátim. Zrejme ma čaká perné obdobie po návrate. Behanie na poštu, SP atď. A ešte nechápem tomu, že registrácia na pobočkách SP od 1. júla 2008. To budem musieť ísť s tou novou Grid Kartou ešte aj na SP kvôli registrácii?
Naposledy upravil AnnaK : 01.07.08 at 15:37
0 0
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
Dnes mi prišla grid karta, je veľkosti ako kreditná karta, je v ochrannej fólii

Len aby fungovala podateľňa.
0 0
HUMOTO HUMOTO

HUMOTO je offline (nepripojený) HUMOTO

u nás je to so SP strašné, niekedy treba pol prac.doby čakat, ja to riešim skorším príchodom do práce inak to nefunguje.ale na SLOVENSKU JE TO TAK
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Práve som obdržal novú GRID kartu z SP. O rozmeroch platobnej karty, ktorá by sa mala prelepiť s druhou priesvitnou stranou fólie. Vtip je v tom, že sa nedá tá fólia odlepiť z papiera.
Naposledy upravil Zoltán Kovács : 07.07.08 at 12:25
0 0
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
smith Pozri príspevok
Práve som obdržal novú GRID kartu z SP. O rozmeroch platobnej karty, ktorá by sa mala prelepiť s druhou priesvitnou stranou fólie. Vtip je v tom, že sa nedá tá fólia odlepiť z papiera.

Mne sa dala odlepiť Joj, som rada, že sa mi aspoň čosi dalo....
0 0
Aňuška Aňuška

Aňuška je offline (nepripojený) Aňuška

Mne sa podarilo nalepiť fóliu krivo a keď som to chcela
napraviť, tak som s fóliou odtrhla aj časť papiera s kódami.
No, som dnes proste "šikovná".
0 0
drobeceva drobeceva

drobeceva je offline (nepripojený) drobeceva

Aňuška Pozri príspevok
Mne sa podarilo nalepiť fóliu krivo a keď som to chcela
napraviť, tak som s fóliou odtrhla aj časť papiera s kódami.
No, som dnes proste "šikovná".
joj, vy už riešite problém s fóliami, ja ešte ani kartu nemám. No smola.
0 0
MIRKA111 MIRKA111

MIRKA111 je offline (nepripojený) MIRKA111

A ako to budú riešiť ak mi tá karta nedôjde do pondelka?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať