Zavrieť

Porady

Zmena GRID kariet na SP

Dnes sociálka mení na celom Slovensku grid karty. Nejedná sa o spam ani hoax, prihláste sa a uvidíte. Iba upozorňujem, že môžu nastať problémy s prihlasovaním.

Samozrejme, že bez akéhokoľvek upozornenia.
Usporiadat
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Aňuška Pozri príspevok
Mne sa podarilo nalepiť fóliu krivo a keď som to chcela
napraviť, tak som s fóliou odtrhla aj časť papiera s kódami.
No, som dnes proste "šikovná".

No ja som to prelepil s priesvitnou lepiacou páskou.
0 0
m.hladka m.hladka

m.hladka je offline (nepripojený) m.hladka

som
Ja som si ju pre istotu skopírovala a zväčšila.
Okrem toho sa chcem opytať, či to pre všetky firmy bude platiť, na ktoré som sa prihlásila? Nikde v priloženom liste som sa o tom nedočítala. Ď.
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
m.hladka Pozri príspevok
Ja som si ju pre istotu skopírovala a zväčšila.
Okrem toho sa chcem opytať, či to pre všetky firmy bude platiť, na ktoré som sa prihlásila? Nikde v priloženom liste som sa o tom nedočítala. Ď.
Áno bude platiť pre všetky firmy, ktoré si registrovala na svoje meno.
0 0
m.hladka m.hladka

m.hladka je offline (nepripojený) m.hladka

som
Ď
A už si sa skúšal prihlásiť po novom?
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Používať sa začnú až od 14.7.2008. Zrejme to bude podobný systém, ako je napr. vo VšZP. Po zadaní hesla a kódu si vyberiete zo zoznamu firiem, ku ktorým máte prístupové práva ( aspoň ja si to teda tak predstavujem).
0 0
Martina12345 Martina12345

Martina12345 je offline (nepripojený) Martina12345

Dnes som volala na pobočku SP-lebo doteraz mi neprišla GRID Karta. Povedali mi, že termín platnosti od 14.07.2008 bude asi predlžená.
0 0
katkaj katkaj

katkaj je offline (nepripojený) katkaj

smith Pozri príspevok
No ja som to prelepil s priesvitnou lepiacou páskou.

Ja som tam tu fóliu mala, ale je to tak "kvalitné", že človek pri tom urobí aj maturitu Zase sa im raz niečo podarilo.
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Martina12345 Pozri príspevok
Dnes som volala na pobočku SP-lebo doteraz mi neprišla GRID Karta. Povedali mi, že termín platnosti od 14.07.2008 bude asi predlžená.
Podľa mňa nie asi, ale určite. A ešte neviem koľko týždňov, mesiacov prebehne kým to začne fungovať tak ako má.
0 0
Manual Manual

Manual je offline (nepripojený) Manual

smith Pozri príspevok
No ja som to prelepil s priesvitnou lepiacou páskou.
Ja som si to dal zalaminovť, dúfam že to bude dostatočne odolné voči oderu
0 0
MIRKA111 MIRKA111

MIRKA111 je offline (nepripojený) MIRKA111

no v sobotu pošta nechodí, takže ak mi dnes ta karta nepríde, budem musieť oznámiť riaditeľovi, že ma ani vyhodiť nemôže, kedže ma nemá ako odhlásiť. A o výkazoch ani nehovorím.
0 0
liviar liviar

liviar je offline (nepripojený) liviar

ani ja ju ešte nemám a to som robila registráciu hneď ako vyšiel oznam
0 0
liviar liviar

liviar je offline (nepripojený) liviar

dostala som odpoveď zo soc. poisťovne:
Nemusite mat obavy pokial Vam nepride nova Grid karta, so starou Grid kartou sa bude dat prihlasit minimalne do
18.08.2008


tak dúfam, že to bude pravda
0 0
liviar liviar

liviar je offline (nepripojený) liviar

soc. poisťovňa vydala oznam:
Práca so systémom EZU od 28. júla 2008<o:p></o:p>
<o:p> </o:p>
<o:p> </o:p>
V súvislosti so zmenou bezpečnostného predmetu používaného pre systém EZU (viď „Novinky zo dňa 15. mája 2008 a 27. mája 2008“) sa bude meniť aj spôsob prihlasovania do aplikácie podateľne. Užívateľom, ktorí si úspešne zaregistrovali žiadosť o novú prístupovú kartu, budú v týchto dňoch nové prístupové karty doručené poštou do vlastných rúk na adresy, ktoré uviedli pri vyplňovaní registrácie. <o:p></o:p>
Od 11. júla 2008 bude možnosť elektronicky zaregistrovať žiadosť o vydanie novej prístupovej karty zablokovaná. O novú prístupovú kartu môžete od tohto dátumu požiadať len na pobočke Sociálnej poisťovne , na ktorej sa musíte preukázať splnomocneniami od zamestnávateľa na výkon podaní v jeho mene.<o:p></o:p>
<o:p> </o:p>
Prihlasovanie novými kartami bude možné až od 28. júla 2008. <o:p></o:p>
V systéme EZU sa bude možné od tohto dátumu prihlasovať a pracovať aj so starou GRID kartou , aj s novou prístupovou kartou. Systém bude upravený tak, že si budete môcť vybrať prihlásenie so starou alebo s novou kartou.<o:p></o:p>
<o:p> </o:p>
O ukončení platnosti starých grid kariet budete včas informovaní (predbežný dátum je 18. augusta 2008).
0 0
Zuziana Zuziana

Zuziana je offline (nepripojený) Zuziana

Už mám novú grid kartu doma. Zásielka do vlastných rúk, tak sa neľakajte.
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Niečo do vlastných rúk prišlo dnes aj nám...ale sme to nestihli vybrať, žeby nová grid karta? Nebyť porady..aj som zabudla, že to bude.
0 0
vema vema

vema je offline (nepripojený) vema

Dnes je 17.7. 2008 a ja som ešte nedostala novú GRID kartu.Na starú sa mi nedá prihlásiť. Zobrazí sa mi oznam, že mi bude zaslaná na adresu do 14.7.2008. Mám tam zavolať, alebo mám ešte čakať?
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
vema Pozri príspevok
Dnes je 17.7. 2008 a ja som ešte nedostala novú GRID kartu.Na starú sa mi nedá prihlásiť. Zobrazí sa mi oznam, že mi bude zaslaná na adresu do 14.7.2008. Mám tam zavolať, alebo mám ešte čakať?
Pozri príspevok č. 94 od liviar. Mne to dnes išlo so starou Grid kartou.
0 0
Modroocko Modroocko

Modroocko je offline (nepripojený) Modroocko

Nerobím druhým to, čo nechcem, aby robili mne. ...viac
vema Pozri príspevok
Dnes je 17.7. 2008 a ja som ešte nedostala novú GRID kartu.Na starú sa mi nedá prihlásiť. Zobrazí sa mi oznam, že mi bude zaslaná na adresu do 14.7.2008. Mám tam zavolať, alebo mám ešte čakať?
To, že je tam oznam, ešte neznamená, že to nejde. Treba skúsiť.
Aj mne to vypisovalo oznam, ale výkaz som dnes odoslala bez problémov.
0 0
vema vema

vema je offline (nepripojený) vema

Ďakujem Vám pekne, dnes skúsim znova.
0 0
heja3 heja3

heja3 je offline (nepripojený) heja3

Ja ju tiež ešte nemám...., aj keď som sa registrovala ešte koncom mája. Už som sa chcela hrať s nalepovacou fóliou...... Možno príde dnes.....
Ešteže mám výplatný termín 10. Tak to hádam stihnú.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať