Zavrieť

Porady

Zmena GRID kariet na SP

Dnes sociálka mení na celom Slovensku grid karty. Nejedná sa o spam ani hoax, prihláste sa a uvidíte. Iba upozorňujem, že môžu nastať problémy s prihlasovaním.

Samozrejme, že bez akéhokoľvek upozornenia.
Usporiadat
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

tento priamy prenos je uplne super

Možno by nebolo odveci poslať link aj chudákom programátorom. Možno by sa im rýchlejšie podarilo vychytať chyby
0 0
IVEB IVEB

IVEB je offline (nepripojený) IVEB

No žiaľ mne nejde prihlasovanie ani zo starej ani z novej GRID karty. Doobedu som sa vedela ešte aspoň prihlásiť starým heslom teraz už vôbec. Úžasná SP!!!! A ďalej to ani nekomentujem .
0 0
VladoaKatka VladoaKatka

VladoaKatka je offline (nepripojený) VladoaKatka

jozka56 Pozri príspevok
Pri novej Grid karte do SP sa ťažko rozozná číslica 1 od malého písmena "l". My, čo máme okuliare budeme mať, čo lúštiť.
...toto je GRID karta, nech sa nedajú vysmiať, keď som to zbadala, som nevedela či sa mám smiať alebo plakať . Ach tie miliony, čo to stálo...
Však je to na výsmech nás všetkých.
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

jozka56 Pozri príspevok
Pri novej Grid karte do SP sa ťažko rozozná číslica 1 od malého písmena "l". My, čo máme okuliare budeme mať, čo lúštiť.


To vieš, účel svätí prostriedky . Čím menšie čísmenká, tým menej materiálu + nepribalenie lupy = tým väčší balík chechtákov na platy a odmeny v mrníkovitom rezorte
0 0
Centrum Centrum

Centrum je offline (nepripojený) Centrum

Dôchodkyňa, pracovne stále aktívna. Pred nástupom na dôchodok v rôznych ekonomických funkciách, vedúca ek.odboru, fin. riad., ekonom ...viac
To je teda naozaj veľká pravda, že tie dva znaky jednotka a malé písmeno l, ak je to vôbec l, je dosť málo rozlíšené, nielen pre nás s okuliarmi, ale vôbec.Je to všetko drobné a o nervy !
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

Tak, práve mi prešiel prvý manuálny výkaz (1 osoba)

Poznatky: sumár na prvej strane miesto sumovania opisoval všetky napisane čísla a potom sa mu to nepačilo.
Nakoniec som si ale všimla, že navrchu je "prepočítať prvú stranu"
A napodiv, to pomohlo, aj ked to spočítalo blbo, nezarátalo do sumáru garančné a rezervný fond. Ale takto to akceptovalo.

Čiže blbý sumár dobrých čísel.

Spatne si spomínam, že presne toto mu vadilo aj v elektronickom vykaze - na garancne a rf ocakavalo 0, ale ja tam mam istu sumu.

Sice tomu nerozumiem, ale idem pokracovat v dalsich firmach.
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Dáša_ Pozri príspevok
Tak, práve mi prešiel prvý manuálny výkaz (1 osoba)

Poznatky: sumár na prvej strane miesto sumovania opisoval všetky napisane čísla a potom sa mu to nepačilo.
Nakoniec som si ale všimla, že navrchu je "prepočítať prvú stranu"
A napodiv, to pomohlo, aj ked to spočítalo blbo, nezarátalo do sumáru garančné a rezervný fond. Ale takto to akceptovalo.

Čiže blbý sumár dobrých čísel.

Spatne si spomínam, že presne toto mu vadilo aj v elektronickom vykaze - na garancne a rf ocakavalo 0, ale ja tam mam istu sumu.

Sice tomu nerozumiem, ale idem pokracovat v dalsich firmach.


No a posielala si výkaz za ktorý mesiac? Od výplat za júl sú nové prílohy a možno to tam majú v el. podateľni domiešané staré s novým.
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

zatial iba za 6
(7. mesiac tuším ešte neskončil) a zjavne bude problém v kontrolách.
Ale hlavne, že mi to prešlo.
0 0
willy willy

willy je offline (nepripojený) willy

ekonóm - živnostník
abel Pozri príspevok
Skúšala som manuálny vstup - vôbec neprepočíta GP a RFS, takže ani takýmto spôsobom sa výkaz nedá zaslať.

Presne tak, práve chytám osýpky. Asi zasa niekto myslel a vymyslel fúrik... Mantáci tupí, nepočíta to GP a RFS, ako je uvedené vyššie. Skúšal som nahodiť aj manuálne, reku, je to štátna správa, pomaly to zapína... Lenže vtip je v tom, že v prílohe pekne prepočítalo všetko a keď som dal prepočítať sumárnu stranu, GP a RFS 0,- Sk a červeným - chyba na celú stranu. Najlepšie je však to, že osobne nebudú chcieť výkaz prevziať, lenže ja som horší ako pijavica!!!! Prevezmú, aj keby som mal niekomu tie výkazy napchať do krku!!!
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

willy Pozri príspevok
Presne tak, práve chytám osýpky. Asi zasa niekto myslel a vymyslel fúrik... Mantáci tupí, nepočíta to GP a RFS, ako je uvedené vyššie. Skúšal som nahodiť aj manuálne, reku, je to štátna správa, pomaly to zapína... Lenže vtip je v tom, že v prílohe pekne prepočítalo všetko a keď som dal prepočítať sumárnu stranu, GP a RFS 0,- Sk a červeným - chyba na celú stranu. Najlepšie je však to, že osobne nebudú chcieť výkaz prevziať, lenže ja som horší ako pijavica!!!! Prevezmú, aj keby som mal niekomu tie výkazy napchať do krku!!!
Ja som dala prepočítať prvu stranu, GP a RFS naozaj vynulovalo, vypisalo, že chyba, ale vykaz mi prešiel, akceptovali ho. Akurát v tom bude riadny zmatok.
0 0
willy willy

willy je offline (nepripojený) willy

ekonóm - živnostník
no veď hej, len potom v tom majú taký bordel, že budú vypisovať predvolanky a podobné veci. Majitelia firiem čo urobia? Zavolajú.... prečo sú chyby, prečo hento, prečo tamto...veď ste za to zodpovedný... Takže žiadne ústupky. Zajtra im otrieskam výkazy o gebule.
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Ja len tak nahlas rozmýšľam: nové verzie majú platiť od 31.júla, možno niekto iniciatívny ich dal k dispozícii skôr. Nebude chyba v nesprávnom načasovaní?
0 0
willy willy

willy je offline (nepripojený) willy

ekonóm - živnostník
zrejme niekto myslí, že mzdy za júl sa robia v júli hi-hi-hi
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
v tom "bordeli" to inak asi ani nebude
http://www.porada.sk/779840-post2931.html
Na konci by som Sestru Máriu zmenila na Sociálna poisťovňa.
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

willy Pozri príspevok
zrejme niekto myslí, že mzdy za júl sa robia v júli hi-hi-hi

Nuž, aj posledný deň v mesiaci sa veru zvyknú robiť, nič výnimočné
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

Rozalka Pozri príspevok
v tom "bordeli" to inak asi ani nebude
http://www.porada.sk/779840-post2931.html
Na konci by som Sestru Máriu zmenila na Sociálna poisťovňa.
... a keby len dnes...
0 0
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
Skúsila som sa prihlásiť do podateľne, po novom to samozrejme nejde, tak teda po starom. Pozerám mesačné výkazy a , chýba tam výkaz za 06/2008, ktorý som poslala 14.07.2008.
0 0
MIRKA111 MIRKA111

MIRKA111 je offline (nepripojený) MIRKA111

Mne "radšej" nejde ani otvoriť stránku podatelne.
0 0
Eulaly Eulaly

Eulaly je offline (nepripojený) Eulaly

Mne najprv tiež nešlo, teraz mi ju už otvorilo... len teraz rozmýšľam, či opäť skúsiť zaslať výkaz, keď tu niektorí písali, že im to vzalo aj ked im vyhodilo chybu s tým GP a RFS... tak neviem...
0 0
Viera Klimentová Viera Klimentová

Viera Klimentová je offline (nepripojený) Viera Klimentová

Ja som si zväčšila tú malú kartičku na formát A4 a nemám problém. Bolo by to perfektné, keby 1 nebola podobná I, ba vlastne ani neviem čo to je za písmeno. predpokladám, že l.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať