Zavrieť

Porady

POHODA - MZDY

Dobrý deň,
mohol by mi niekto pomoct a podrobnejsie mi popisat ako urobit mzdy v POHODE???? budem velmi vdacna....
Nikdy som to este nerobila, takze nemam sajnu ako na to a uctovnicka je PN, takkze je to na mne..
Vopred dakujem pekne
Usporiadat
antonias antonias

antonias je offline (nepripojený) antonias

Ahojte poradaci
prosim vas o 2 rady.
1.robim prvykrat mzdu zamestnancovi v Pohode. v personalistike je nadefinovany ked vsak robim vyplatu tak vyhlasuje ze nema z coho vypocitat priemer v mesiaci totiz boli 2 sviatky a nepusti ma dalej kym mu ho nezadam. Zamestnanec nastupil 1.11. je to jeho prva vyplata z coho mu ten priemer mam pocitat?
2. neviem si poradit s dovolenkou ci mu v personalistike mam zadat tu alikvotnu ciastku ? robi len od 1.11 je v skusobnej dobe alebo az po 3 mesiacoch? cize na vyplatnej paske bude mat nulu? a potom od februara/ked bude po skusobnej dobe a bude mat odrobenych 60dni/ bude mat plny pocet dovolenky plus alikvotnu za 11 a 12 minuleho roku? alebo ako?
velmi pekne dakujem za vase rady!
0 0
Jana P Jana P

Jana P je offline (nepripojený) Jana P

Prosím, poraďte mi, mám zamestnanca, ktorý celý mesiac marodil, mzdu má teda nulovú (keďže to bolo pokračovanie marodky z min. mesiaca) vyšli nulové odvody a soft žiada upraviť minimálny základ poistenia. Ak upravím v odvodoch základ na minimálnu mzdu, vyjdu aj odvody, ktoré má platiť zamestnanec a tým pádom má mzdu v mínuse. Čo s tým?
0 0
ewita888 ewita888

ewita888 je offline (nepripojený) ewita888

Jana P Pozri príspevok
Prosím, poraďte mi, mám zamestnanca, ktorý celý mesiac marodil, mzdu má teda nulovú (keďže to bolo pokračovanie marodky z min. mesiaca) vyšli nulové odvody a soft žiada upraviť minimálny základ poistenia. Ak upravím v odvodoch základ na minimálnu mzdu, vyjdu aj odvody, ktoré má platiť zamestnanec a tým pádom má mzdu v mínuse. Čo s tým?
nič neupravuj, je to chyba programu
0 0
Jana P Jana P

Jana P je offline (nepripojený) Jana P

Ďakujem, takže za tohto zamestnanca neplatíme žiadne odvody? Ani do ZP?
0 0
meggy2806 meggy2806

meggy2806 je offline (nepripojený) meggy2806

ja by som chcela vedieť kde si zadam denný vymeriavaci zaklad pre PN aby mi spravne pocitalo mzdu???
0 0
ewita888 ewita888

ewita888 je offline (nepripojený) ewita888

prečo ho chceš zadávať, program si ho vypočíta sám..
0 0
meggy2806 meggy2806

meggy2806 je offline (nepripojený) meggy2806

Zabudla som dodať, ze robim prvykrat vyplaty v Pohode, menili sme program
0 0
ewita888 ewita888

ewita888 je offline (nepripojený) ewita888

aha... takže keď vystavíš mzdy, tak pri zamestnancovi máš v lište nad ním ,,náhrada príjmu,, a tam to zadaj..
0 0
meggy2806 meggy2806

meggy2806 je offline (nepripojený) meggy2806

skúsim, vlastne si tam zadam ten ročný, ktorý som mala este v starom programe
0 0
meggy2806 meggy2806

meggy2806 je offline (nepripojený) meggy2806

len mi nejde vytvoriť ten novy riadok. a v personalistike mám neprítomnosť zadanú
0 0
ewita888 ewita888

ewita888 je offline (nepripojený) ewita888

cez tú náhradu príjmu to prečo nerobiš?
0 0
meggy2806 meggy2806

meggy2806 je offline (nepripojený) meggy2806

Prosím Vás, kde si zadám, že kto vystavil formulár v programe pohoda aby sa mi to prenieslo do výstupných zostáv na Mesačné výkazy?
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

meggy2806 Pozri príspevok
Prosím Vás, kde si zadám, že kto vystavil formulár v programe pohoda aby sa mi to prenieslo do výstupných zostáv na Mesačné výkazy?
V rolete Nastavenia, prístupové práva.
0 0
meggy2806 meggy2806

meggy2806 je offline (nepripojený) meggy2806

ano tam som si zadala svoje meno ale i tak mi to neprenasa do tych vystupov
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

fíha, tak potom neviem poradiť
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

meggy2806 Pozri príspevok
ano tam som si zadala svoje meno ale i tak mi to neprenasa do tych vystupov
(nastavenia - prístupové práva - plné meno) a potom uložiť
Naposledy upravil srska : 11.08.11 at 23:34
0 0
meggy2806 meggy2806

meggy2806 je offline (nepripojený) meggy2806

ani takto mi to nejde. nerozumiem tomu. a ani mi to nejde vymazat, ten vytvereny zaznam, lebo to admin tam musi byt.
0 0
ewita888 ewita888

ewita888 je offline (nepripojený) ewita888

admin je užívateľ..
ty si to zadaj do: plné meno
0 0
Dada Dada

Dada je offline (nepripojený) Dada

Vystavuje Vám dobre mesačné výkazy zdravotného poistenia? Lebo do počtu dní mi pri PN uvádza plný počet kalendárnych dní za daný mesiac a nie krátený o dobu PN.
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Dada Pozri príspevok
Vystavuje Vám dobre mesačné výkazy zdravotného poistenia? Lebo do počtu dní mi pri PN uvádza plný počet kalendárnych dní za daný mesiac a nie krátený o dobu PN.
to je nič!!! mne nezobrazuje v zozname ani tlačovú zostavu "príloha k MVZP"
Naposledy upravil srska : 11.08.11 at 23:34
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať