Zavrieť

Porady

uctovnicka na rok 2005

Som zacinajuci SZČO. Zakupil som si MONEY S3- pre jednoduchee uctovnictvo. No je to ako spanielskaa dedina. Poradi niekto ako zacat? hm? A hladam aj vybornuuu uctovnicku.A dobreeeho pravnika. Presov a okolie. Zatil dik.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Katarína STR je offline (nepripojený) Katarína STR

    Katarína STR
    Hmm, prečo myslíš, že je to španielská dedina ? Veď tento program je pomerne jednoduchý.

    Ako začať ? Jednoducho ?
    V prvom rade si musíš všade nastaviť číslovanie dokladov. To znamená, že pôjdeš do pokladne a nastavíš si číslovanie pokladničných dokladov príjmových napríklad PDP/001 a výdavkových napríklad PDV/001.
    Taktiež si spravíš číslovanie v banke.
    Potom vo vystavených a prijatých faktúrach, záväzkoch a pohľadávkach a nakoniec aj v interných dokladoch.

    No a začneš účtovať. Ak si už niečo nakúpil v hotovosti, môžeš si vystaviť PDV ale pozor nezabudni ako prvé spraviť vklad podnikateľa do pokladne, aby si nešiel prvým nákupom v hotovosti do mínusu v pokladni.

    Ak máš podnikateľský účet, tak budeš účtovať presne podľa výpisu z neho.

    Ak máš dotaz, stačí len napísať.

    emily je offline (nepripojený) emily

    emily
    feki
    Som zacinajuci SZČO. Zakupil som si MONEY S3- pre jednoduchee uctovnictvo. No je to ako spanielskaa dedina. Poradi niekto ako zacat? hm? A hladam aj vybornuuu uctovnicku.A dobreeeho pravnika. Presov a okolie. Zatil dik.
    Pravník nie som...učto však robím nejaký ten rôčik... a som z PO

    veronica je offline (nepripojený) veronica

    :O)), takto na rýchlo sa to nedá :)))) ...viac veronica
    feki
    Som zacinajuci SZČO. Zakupil som si MONEY S3- pre jednoduchee uctovnictvo. No je to ako spanielskaa dedina. Poradi niekto ako zacat? hm? A hladam aj vybornuuu uctovnicku.A dobreeeho pravnika. Presov a okolie. Zatil dik.
    Ahoj ak by si niečo potreboval tak mi kľúdne napíš a pokúsim sa ti poradiť ak budem vedieť..Zatiaľ papa

    uctovnicka na rok 2005

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.