Zavrieť

Porady

VEMA - účtovnícky program EKOS

Ahojte! Prosím Vás robí niekto účtovníctvo v RO v programe EKOS od VEMY? Neviem sa rozhodnúť od 1.7.2008 v akom programe mám robiť. WinIBEU sa mi veľmi nepáči. Bola som aj na školenie ale to mi moc nedalo. Ak niekto robíte v programe od VEMY bola by som rada keby ste mi napísali aké máte skúsenosti. Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    anfro11 je offline (nepripojený) anfro11

    anfro11
    Dobrý deň. Na program VEMA EKOS už prešla postupne časť základných škôl aj v okrese ILAVA kde aj napr. zajtra /6.6.008/ je ďalšie stretnutie ekon. pracujúcich s PAM VEMA spojenú s ukážkou reálneho datového prostredia ZŠ s MŠ v EKOS-e. Vema vyšla vo viacerých smeroch v ústrety ZŠ a ŠZ a zdárne sa jej podarilo upraviť program EKOS a jeho zostavy a exporty už k závierke 1Q 08. Momentálne je pripravené automatické zaúčtovanie miezd do EKOS-u a pripravený nový cenový "balíček" pre školy a ŠZ a rovnako aj zriaďovateľov ZŠ a ŠZ /pre vzájomnú zastupiteľnosť/. Viac Vám k tomu určite pracovníci Vemy odpovedia na e-mailovej adrese hevierova@vema.sk prípadne môžete budúci týždeň navštíviť ich www stránku. Myslim že sa musíme všetci spoločne popasovať s jedným z najťažších účtovníctiev aké momentálne existuje - účtovníctvom na ZŠ navyše aj s mzdovo podhodnotenými zamestnancami. To môže mať za následok ich ovplyvnenie rozhodovania zotrvania pri tejto práci ku ktorej potrebujú práve funkčný a spoľahlivý SW.

    Oriona je offline (nepripojený) Oriona

    Oriona
    Košické školy, kde je zriaďovateľom mesto, tiež prechádzajú v r. 2009 na VEMU EKOS, nakoľko WinIBEU stratil našu dôveru svojou chybovosťou, komplikovanosťou a nepraktickým prístupom k účtovaniu.

    VEMA - účtovnícky program EKOS

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.