Zavrieť

Porady

Usporiadat
Anka219 Anka219

Anka219 je offline (nepripojený) Anka219

hanulla Pozri príspevok
Ahojte babenky. Ako citam tak citam a vydim ze nie ste moc informovane o zelenej strave. Ja aj manžel papkame chlorelu aj MJ nieco okolo dvoch rokov. Mala som velmi skaredý zapal hrubeho creva/ bolesti este horsie ako pri porode/ , astmu stredne tažkeho stupna a poviem vam je to na nezaplatenie.
Kedže jacmen odkyseluje organizmus prestali sa mi tvorit zle bakterie v crevách nakolko nemali potrebne prostredie na mnozenie a tým somsa zbavila alergii a nasledne aj astmy. Chlorela mi vysava škodliviny z tela a avyčistuje čreva aj od hlienov a pre vysoký obsah chloroflu sa my zahojilo hrube črevo. nemam ziadne problemy zo stolicou, trávenim, chripkami, prechladnutim aftami atd...
Mam 38 r. uz 20rokov sa zaoberam bylinami a alternatývnou medicinou, okrem ineho pracujem v lekarni ale za tu dobu som nenašla nič tak komplexneho, vyváženeho čisto prirodneho a dobreho ako je jačmen a chlorela, ani mimo lekarni.
Tý čo pracuju z energiami, vidia auru atd../vedia ktorí/ a dostali sa k tomuto žasnu. viete aka velka čista žiara je okolo?? parada, ma to veja bioenergie, ktorá prechadza do Vás. a viem o čom hovorím .
Su to komplexne veci ktore stvorila sama pr9roda, rastu od toho teliatka kozičky býci a to je čo povedat a my ludia sme taký blbí a napchavame sa udeninou a umelymi vitamínmi a liekmi aliečime ida nasledky nie príčiny

Ale pozor nie je jačmen ako jačmen. Na trhu je niekolko druhou a to uvidite aj podla ceny. tie co stoja okolo 500 to je ususena slama a zomletý jacme a ten má nas zaludok problem strávit nakolko nie sme prezuvavce /muú/ a dalsi od GW to je cistý koncentrat -odstavený a pri teplote 31C usucený do 20 min strávený a preto tá cena 2000 - davka na 3 mesiace pri uzivani rano a vecer -standart. a poviem vám s kockami ladu a vodou hotová lahoda. chuti trohu ako zelený caj ale s jablkovým dzusom je perfektný
Ja predávam v lekarni iba tento nakolko vidim o com to je.A s kazdym prejdem co by bolo prenho vhodne / su i rozne obmedzenie/

Velmi dobre stahuje ekzem a psoriazu a rozne kozne probl.
Baby a na plet /sice som rano ako vodnik ale co uz okolie to na chvilku znesie
Ak budete chciet nejake info kludne mi napiste ale radsej na ******** alebo *******/nitre
TAKžE TAK. ZATIAL PAPA

no to som sa ale rozkecala
Ak niekomu pomozem budem štastnejsia.
A chodte na medovu masaž



Ak ma niekto
Tak tento článok som našla napísaný od slova do slova na viacerých miestach, prečo asi?
0 0
MIRO.K MIRO.K

MIRO.K je offline (nepripojený) MIRO.K

amatérsky filmár
Ja užívam Mladý jačmeň aj chlorellu a pomáha mi to. Zbavil som sa zopách chorob. Je potrebné ale zmeniť aj stravu tzn. menej kyselinotvorných a viac zásadotvorných potravín. Týmto si odkyslíte organizmus a budete zdravší. Je potrebné ale preto niečo urobiť. Veľa informácii nájdete aj na http://www.odkyslenieorganizmu.sk/
0 0
michalpeter michalpeter

michalpeter je offline (nepripojený) michalpeter

http://www.zelenyzivot.com/zelenyziv...la-750-tabliet

poznate tuto chlorellu? pisu ze je pestovana v uzavretych nadrziach, takze by to malo byt kvatitne snad..
0 0
Diablicek Diablicek

Diablicek je offline (nepripojený) Diablicek

chlorellu a mlady jacmen nepredava len jedna ci dve firmy, je ich siroka skala... preto je dobre overit si aj, ako su tieto rastliny pestovane a spracovane... je to dobre aj kvoli stravitelnosti, ale aj aby mal clovek istotu, ci mu to, co zacal uzivat, aj naozaj pomoze...
0 0
Diablicek Diablicek

Diablicek je offline (nepripojený) Diablicek

Nemusi byt zla, ale je tam uvedena dost nizka stravitelnost... ak ti mozem doporucit, skus http.//www.zdravieprevas.sk a len tak zo zaujimavosti si porovnaj vyzivove hodnoty a popis
0 0
Diablicek Diablicek

Diablicek je offline (nepripojený) Diablicek

U tychto zelenych potravin je dost dolezity nielen sposob vyroby, ale aj stravitelnost a vyzivove hodnoty. Ja uzivam tablety Chlorelly pyrenoidosa, ktore maju stravitelnost az 94% (!) a zeleny jacmen, ktory bol spracovany tak, ze sa vysusila jeho stava a nie travne casti. Oboje mozem len odporucat, aj pre cenovu dostupnost, aj pre super ucinok
0 0
Tina štúdio Tina štúdio

Tina štúdio je offline (nepripojený) Tina štúdio

skus co najviac o teme citat- rozne zdroje, napriklad vela pisu tu: http://zdravohravo.sk
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať