Zavrieť

Porady

Smernica na spotrebu PHM

Nemá niekto vypracovanú smernicu na spotrebu pohonných látok? Nakoľko naše IVECO nemá udanú spotrebu v technickom preukaze, mám vypracovať smernicu a to podľa FS myslím 12/02, kde udam vlastnú spotrebu a tú bude,že vraj akceptovať aj DU.
Usporiadat
Milan Benka Milan Benka

Milan Benka je offline (nepripojený) Milan Benka

obyvateľ SR
Vyhľadaj si na www.mazda.sk tech. parametre pre Mazdu 3 , vyber si model s rovnakým , alebo podobným zdvihovým objemom a vlastnosťami a použi spotrebu z neho.
0 0
Fragaria Fragaria

Fragaria je offline (nepripojený) Fragaria

Poradíte? Potrebujem stanoviť spotrebu PHM na pracovný stroj , ktorý nemá
technický preukaz. Nemám podľa čoho vyrátať spotrebu. Môžem dať do nákladov celú skutočnú spotrebovanú PHM keď nemám normospotrebu? Jedná sa mi o to či bude celá spotreba ako VODZ.Nákup PHM evidujem osobitne na tento stroj na kartu nakoľko nemá TP.
0 0
linitka linitka

linitka je offline (nepripojený) linitka

Obávam sa ,že bez ciachovania stroja náklady na spotrebu PHM sú ťažko preukazateľné.Ale ak ide o nový pracovný stroj,predajca by Vám mohol poskytnúť potrebné informácie.Ak aj ide o starší typ,skúste sa obrátiť na predajcu tohto typu stroja.
0 0
Milan Benka Milan Benka

Milan Benka je offline (nepripojený) Milan Benka

obyvateľ SR
Pýtajte si technické parametre od predajcu. V nich by to malo byť uvedené.
0 0
MADELEIN MADELEIN

MADELEIN je offline (nepripojený) MADELEIN

Prosím,prosím aspoň obecne smernicu pre spotrebu PHM pre auto, ktoré ju nemá uvedené v TP. Čaká ma daň. kontrola. Srdečná vďaka.
0 0
MADELEIN MADELEIN

MADELEIN je offline (nepripojený) MADELEIN

Velettka, prosím ak môžeš pošli mi link tej smernice na spotrebu PHM, súrne potebujem sa od niečoho odraziť, aby som aj ja napísala čosi podobné. Akosi ma nenapadá vhodná štylizácia.Čaká ma daň.kontrola. Vďaka
Madelein
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Cez tento link sa dostaneš k smerniciam. Je tam smernica Dopravný poriadok.
http://www.porada.sk/showpost.php?p=73775&postcount=24

0 0
MADELEIN MADELEIN

MADELEIN je offline (nepripojený) MADELEIN

Marína, vďaka za pohotovú a rýchlu radu. V tomto zhone som sa nezmohla na skoršiu písomnú reakciu. Ja som asi všetko neuviedla, vedieme JÚ a potrebujem len nejakú omáčku do veľmi stručnej smernice, podľa ktorej účtujeme spotrebu PHM, pretože v TP nie je uvedená normovaná. Ale aj tak vďaka za ochotu.
Madelein
0 0
Mikolajova Mikolajova

Mikolajova je offline (nepripojený) Mikolajova

Prosím Vás neviete niekto spotrebu IVECA DAILY 35S11? Alebo aspoň nemáte niekto smernicu na spotrebu?
0 0
ala.k ala.k

ala.k je offline (nepripojený) ala.k

prosím nemá niekto spotrebu na Iveco 50C13 V / 2800m3 r.v.2002
0 0
v.balogova v.balogova

v.balogova je offline (nepripojený) v.balogova

Nemá niekto TP kvôli spotrebe - Peugeot Boxer, 2999m3 zd. objem, rok výroby 2008, celkový rozmer 6693 mm, výkon 16 kW, objem skrine 16 m3, hmotnosť 2110 kg, valník s plachtou. Stačí niečo podobné. U predajcu som nepochodila.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať