Zavrieť

Porady

Ženy a šoférovanie......

sway sway

sway je offline (nepripojený) sway

som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac
Nesmejte sa mi prosím
Tak ako to tu počúvam, baby veselo šoférujú a ja mám vodičák už 10 rokov v peňaženke - čistučký neochytaný, nakoľko som nešoférovala vôbec. A už prišiel čas kedy mi to začína veľmi chýbať..., tak sa dostávam k veci svojej hanby - nájde sa niekto kto by pomohol zaučiť vlasníka VP nešoféra z Trnavy? - určite by sme sa dohodli finančne...ale pozor ja sa už bojím!!!
a tiež sa bojím sa obrátiť na autoškolu, lebo som počula také, že ak zistia že neovládaš predpisy, môžu ťa bomznúť polícii a predvolať na "znouvrobenie" vodičáku...? - možno je to blud, ale ktohovie...
Usporiadat
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Re: Ženy a šoférovanie...... pôvodca textu príspevku : misomiso
Ale ved pise, ze jazdila na nejakej rallye drahe a nie na ceste.
Ani na rallye by nemala jazdiť "podgurážená ". Čo ak sa tam bicyklujú deti "nepodgurážené"

fulmaja Pozri príspevok
Mimo vozovky sa môže jazdiť pod vplyvom alkoholu?
Myslím fulmaja , že aj tam to je nebezpečné. Prinajmenšom pre opitého, alebo zdrogovaného vodiča. A myslím, že každého života je škoda. Nehovoriac, ak sa mu do dráhy pripletie nič netušiaci chodec a nemusí byť ani zmagorený žiadnou omamnou látkou.
Naposledy upravil Melnick : 31.01.10 at 10:48
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať