Zavrieť

Porady

Superstretko Porady - rozhodnutie

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac

Anketa: Prídem na superstretko, ak bude:

Počet hlasujúcich
51. Na účasť v tejto ankete nemáte prístupové práva.
  • 27.-29.5. Krahule

    45 88.24%
  • 3. - 5.6. Tajov

    22 43.14%
  • 3. - 5.6. Chvojnica

    19 37.25%
Hlasovanie s viacerými možnosťami.
Vážení priatelia, prosím o aktívnu spoluúčasť na hlasovaní č.2.

Prosím dvakrát meraj a raz hlasuj, v novej ankete, kde už skutočne rozhodneme o mieste a čase konania superstretka Porady. Prvú tému chápte ako test, či vôbec je záujem o túto akciu. Test dopadol dobre, tak a teraz naostro.

Anketa je verejná, aby sme aj videli, kto kam chce alebo môže prísť.

Anketa umožňuje hlasovať za všetky možnosti. Tí z Vás, ktorým vyhovuje viac možností, či termínov, zahlasujte jednoducho za všetko, čo Vám vyhovuje.

Pozor, zahlasovanie za viac možností treba urobiť v rámci jedného "pohybovania sa" v ankete - ak ste z ankety "odišli", doplniť hlas dodatočne aj pre inú možnosť sa už nedá!

Pozor, v pondelok musíme anketu uzavrieť a na základe výsledkov objednať ubytovanie.

Počet hlasujúcich za zariadenie X teda súčasne bude aj znamenať orientačný počet účastníkov, pre ktorých zarezervujeme u majiteľa víťazného zariadenia ubytovanie. Opakujem, hlasujte zodpovedne.
Naposledy upravil Jozef Mihál : 15.04.05 at 23:19
Usporiadat
Beata Beata

Beata je offline (nepripojený) Beata

Nezabudnite si vyrobiť také vlajočky s nápisom Porada, čo Vám budú počas jazdy plápolať niekde na anténach, čo vypadajú ako keď idú svadobčania, nech je to s parádou Prídete ako delegácia z východu. Ak to urobíte, dostanete bobríka!
0 0
Katarína STR Katarína STR

Katarína STR je offline (nepripojený) Katarína STR

Beata,

si píš, že to urobím.
0 0
Jana Motyčková Jana Motyčková

Jana Motyčková je offline (nepripojený) Jana Motyčková

A príde niekto už v piatok ?
Pre Jožka - nenechaj sa rozhádzať, prídite.
0 0
Katarína STR Katarína STR

Katarína STR je offline (nepripojený) Katarína STR

Jasné, ja prídem v piatok a v sobotu padám domov. Predsa len mám malého, ktorý má 3 a pol roka a nerada ho opúšťam.
0 0
Beata Beata

Beata je offline (nepripojený) Beata

Katarína STR
Beata,

si píš, že to urobím.
OK, už idem chystať, okrem navigačného systému "ručník - mýdlo" aj bobríkov. Budú to bobríci - poraďáci a budem ich udeľovať za odvahu, chrabrosť, hrdinstvo a všeličo iné, tak vymýšľajte srandičky, môžete jedného dostať... wow to je lákadlo, čooooo?!
0 0
Beata Beata

Beata je offline (nepripojený) Beata

Tešíme sa aj na ďaľšiu členku somij, takže už nás je:

*accad* *ALDA* *Blažka* *Braňo* *evina* *ivetka* *jess* *luebchenko* *Muška* *somij* *tinula* *Zuzka* *Katarína STR* *Beata*

Počkajte, večer sa to tu vyfarbí... už sa teším
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Pripájam sa k účasti, viac upresním večer. Jozef, dúfam že posilníš mužský tím hneď trojnásobne !!!!!
0 0
Beata Beata

Beata je offline (nepripojený) Beata

Richard
Pripájam sa k účasti, viac upresním večer. Jozef, dúfam že posilníš mužský tím hneď trojnásobne !!!!!
Super Richard, konečne si sa vyjadril, idem si Ťa vyfarbiť
0 0
Beata Beata

Beata je offline (nepripojený) Beata

Konečne mužská posila - Richard, doplnil team:

*accad* *ALDA* *Blažka* *Braňo* *evina* *ivetka* *jess* *luebchenko* *Muška* *Richard* *somij* *tinula* *Zuzka* *Katarína STR* *Beata*
0 0
luebchenko luebchenko

luebchenko je offline (nepripojený) luebchenko

žena - čo viac povedať treba :) ...viac
Jožko prosím ťa! netvár sa že to tu nevidíš ako všetci čakáme kedy konečne pošleš beatke prihlášku! Ja viem že vy chlapi milujete prehováranie takže sa už neondej a hlás sa! samozrejme v počte 5 ks - babysiteriek tam budeš mať dosť - hádam to ešte zvládnem nejaké tie plienky vymeniť
0 0
gabri gabri

gabri je offline (nepripojený) gabri

...ja viem že som natrvrdlá, ale prosím v krátkosti-kedy? ja sa potom prihlásim, nemám síl sa tu hrabkat a hľadať termí, dnes som spravila takú vtákovinu, že neviem, či ju aj prežijem
0 0
vladan vladan

vladan je offline (nepripojený) vladan

žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac
gabri
...ja viem že som natrvrdlá, ale prosím v krátkosti-kedy? ja sa potom prihlásim, nemám síl sa tu hrabkat a hľadať termí, dnes som spravila takú vtákovinu, že neviem, či ju aj prežijem
gabri, kukni nad príspevok od Beaty, tam máš termíny a miesta konania, ale rozhodnutie väčšiny sú Krahule ... rýchlo kukaj
0 0
Beata Beata

Beata je offline (nepripojený) Beata

A už sú tu ďalšie posily, mužské aj ženské - Aňuška, dari1, eviketa, Luna, Manual, ricij, tibor... a už sme dva farebné riadky :



*accad* *ALDA* *Aňuška* *Blažka* *Braňo* *dari1* *eviketa* *evina* *ivetka* *jess* *luebchenko* *Luna* *Manual* *Muška* *Richard* *ricij* *somij* *tibor* *tinula* *Zuzka* *Katarína STR* *Beata*


wow... wow... idem piecť to prasa. Vlastne ešte nieee, bože ja som už celá bláznivá
Naposledy upravil Beata : 18.04.05 at 16:31
0 0
gabri gabri

gabri je offline (nepripojený) gabri

....už som ťukla na Krahule a na hlasovať, stačí to?? Ak sa dovtedy neobesím... zmazala som si celý minulý rok,nemám ani záložnú disketu ani nist, uz mám potvrdené, že môžem všetko znova nahadzovať, no ja neviem..., takze po týchto stresoch určite dobre padne vypadnúť. Ale ja sama, bez nejakého partnera-ten nech doma stráži rodinný krb....
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
gabri
....už som ťukla na Krahule a na hlasovať, stačí to?? Ak sa dovtedy neobesím... zmazala som si celý minulý rok,nemám ani záložnú disketu ani nist, uz mám potvrdené, že môžem všetko znova nahadzovať, no ja neviem..., takze po týchto stresoch určite dobre padne vypadnúť. Ale ja sama, bez nejakého partnera-ten nech doma stráži rodinný krb....
Určite Ti to potvrdil odborník,dobrý???Mne sa to stalo pred rokom u jedného
klienta,urobil to programátor/v marci/,skoro som sa chcela ako Ty obesiť.
Ale mala som diskétu našťastie,ale jeden profík to našiel.
Daj si to overiť dajakému expertovi,možno Ti pomôže!!!

Ahoj na Krahuliach, zabudneme na všetky naše trable.
0 0
gabri gabri

gabri je offline (nepripojený) gabri

ALDA
Určite Ti to potvrdil odborník,dobrý???Mne sa to stalo pred rokom u jedného
klienta,urobil to programátor/v marci/,skoro som sa chcela ako Ty obesiť.
Ale mala som diskétu našťastie,ale jeden profík to našiel.
Daj si to overiť dajakému expertovi,možno Ti pomôže!!!

Ahoj na Krahuliach, zabudneme na všetky naše trable.
žia, mám to overené, mám DOSácku verziu a je to v háji....
0 0
andrej_rv andrej_rv

andrej_rv je offline (nepripojený) andrej_rv

gabri
žia, mám to overené, mám DOSácku verziu a je to v háji....
Daj si to overiť ešte raz, veď aj v DOS-e sa dajú obnovovať zmazané súbory.
0 0
Evanka Evanka

Evanka je offline (nepripojený) Evanka

gabri
žia, mám to overené, mám DOSácku verziu a je to v háji....
Gabri, nezúfaj. Myslíš, že žiadny undelete nepomôže? Čo a odkiaľ si konkrétne zmazala. PC nezmaže ihneď súbor, ale obyčajne ho nechá, pokiaľ sa na jeho miesto nezapíše iný súbor. Iba sa nezobrazí a namiesto prvého písmena dá otáznik.
0 0
gabri gabri

gabri je offline (nepripojený) gabri

Evanka
Gabri, nezúfaj. Myslíš, že žiadny undelete nepomôže? Čo a odkiaľ si konkrétne zmazala. PC nezmaže ihneď súbor, ale obyčajne ho nechá, pokiaľ sa na jeho miesto nezapíše iný súbor. Iba sa nezobrazí a namiesto prvého písmena dá otáznik.
cha, lenze ja nie som na maléry ziaden amatér!!!. Konecne som si kúpila multiverziu, hneď po jej inštalácii som mala ako prvú práve túro firmu, ja som nelenila, prepísala som ju na rok 1997 a rýchlo som tam šupla zálohu z roku pána 97 a bolo po paráde, rok 2004 mi ubzikol priamo pred vypúlenými očami, ktoré sa razom 5x otočili a vypleštili ešte viac.
Ale nechcem tu kaziť príjemnú atmosféru s vidinou výletu .
0 0
gabri gabri

gabri je offline (nepripojený) gabri

...tú červenú ohavu tam hore som tam ťukla náhodou, vymaťte ju prosím Vás niekto
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať