Zavrieť

Porady

Superstretko Porady - rozhodnutie

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac

Anketa: Prídem na superstretko, ak bude:

Počet hlasujúcich
51. Na účasť v tejto ankete nemáte prístupové práva.
  • 27.-29.5. Krahule

    45 88.24%
  • 3. - 5.6. Tajov

    22 43.14%
  • 3. - 5.6. Chvojnica

    19 37.25%
Hlasovanie s viacerými možnosťami.
Vážení priatelia, prosím o aktívnu spoluúčasť na hlasovaní č.2.

Prosím dvakrát meraj a raz hlasuj, v novej ankete, kde už skutočne rozhodneme o mieste a čase konania superstretka Porady. Prvú tému chápte ako test, či vôbec je záujem o túto akciu. Test dopadol dobre, tak a teraz naostro.

Anketa je verejná, aby sme aj videli, kto kam chce alebo môže prísť.

Anketa umožňuje hlasovať za všetky možnosti. Tí z Vás, ktorým vyhovuje viac možností, či termínov, zahlasujte jednoducho za všetko, čo Vám vyhovuje.

Pozor, zahlasovanie za viac možností treba urobiť v rámci jedného "pohybovania sa" v ankete - ak ste z ankety "odišli", doplniť hlas dodatočne aj pre inú možnosť sa už nedá!

Pozor, v pondelok musíme anketu uzavrieť a na základe výsledkov objednať ubytovanie.

Počet hlasujúcich za zariadenie X teda súčasne bude aj znamenať orientačný počet účastníkov, pre ktorých zarezervujeme u majiteľa víťazného zariadenia ubytovanie. Opakujem, hlasujte zodpovedne.
Naposledy upravil Jozef Mihál : 15.04.05 at 23:19
Usporiadat
ekin ekin

ekin je offline (nepripojený) ekin

takze koordinovaný prístup: ricij - idu aj dámy z PO a okolia, a ak ides uz v piatok, mohli by sme sa dohodnut na kolektívnej jazde..samozrejme, vezmeme, čo sa dá..myslim osoby a nejake tie lentilky :-)
0 0
ricij ricij

ricij je offline (nepripojený) ricij

Rád si uťahujem zo seba a iných ľudí. ...viac
ekin
takze koordinovaný prístup: ricij - idu aj dámy z PO a okolia, a ak ides uz v piatok, mohli by sme sa dohodnut na kolektívnej jazde..samozrejme, vezmeme, čo sa dá..myslim osoby a nejake tie lentilky :-)
Mno, mne sa prihlásilili emily, vladan a ALLL. To sú spolu s mojou maličkosťou 4 osoby - akurát do jednej feldy.
0 0
luebchenko luebchenko

luebchenko je offline (nepripojený) luebchenko

žena - čo viac povedať treba :) ...viac
teraz neviem, mušenka, prihlásila si nás ku tomu mladému mužovi čo si objednal dve pekné slobodné ekonómky?
0 0
brm brm

brm je offline (nepripojený) brm

živnostník
luebchenko
teraz neviem, mušenka, prihlásila si nás ku tomu mladému mužovi čo si objednal dve pekné slobodné ekonómky?
aranky, mladého mäska sa vám zachcelo?
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

Braňo
Ja tiež chcem jednu slobodnú a peknú ekonómku, ak nebude izba dvojka tak aj dve.
ľuebchenko, to Braňo nás hľadal. Len či mu nevadí, že jedna má nadváhu a druhá nadvýšku a obidve nadvek
Ale furt sme slobodné a pekné ekonómky
Takže jeho podmienky spĺňame. Ta ne
0 0
ucetni_fantozzi ucetni_fantozzi

ucetni_fantozzi je offline (nepripojený) ucetni_fantozzi

muska, vsak to sa pekne spriemeruje (vid vazeny aritmeticky priemer) a bude tak akorat... ;-)
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

Počúvaj Fantozzi, na Šutáku sa chvasceš, že máš doma 40 litrov vína. Tak hoď ich so sebou na Krahule. Ako pozerám tak pozerám, ale prihlásený nie si
0 0
Braňo Braňo

Braňo je offline (nepripojený) Braňo

No uvidíme.
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

Aké uvidíme? Požiadavky splnené a bodka.
0 0
ucetni_fantozzi ucetni_fantozzi

ucetni_fantozzi je offline (nepripojený) ucetni_fantozzi

nie su veru, nie su... ani neviem kedy to idete... ale ja teraz aj tak nemozem, len co skoncim depehaaa, tak idem makat do zahrady!!!
0 0
emily emily

emily je offline (nepripojený) emily

Muška
ľuebchenko, to Braňo nás hľadal. Len či mu nevadí, že jedna má nadváhu a druhá nadvýšku a obidve nadvek
Ale furt sme slobodné a pekné ekonómky
Takže jeho podmienky spĺňame. Ta ne
Mušiatko nehovorí sa nadváhu, ale podvýšku
0 0
luebchenko luebchenko

luebchenko je offline (nepripojený) luebchenko

žena - čo viac povedať treba :) ...viac
ale ja mám pri chlapoch pod 181 cm nadvýšku!!! a čo sa veku týka - dokedy sme my dievčence pod zákonom?

Ale nech zmeníme tému: Ľudé zlatí, národ slovenský muzikantský, aké nástroje hudobné transportovateľné a na Krahule donesiteľné ovládate? A nie že tu niekto deklaruje svojho partnera za ovládanú basu, fujaru, harfu a pod!!!
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

Ľubka zmestí sa mi k Tebe do auta PIANO? Ja na ničom inom neviem
0 0
Shaman Shaman

Shaman je offline (nepripojený) Shaman

muž
PiJano?
0 0
bepo bepo

bepo je offline (nepripojený) bepo

ucetni_fantozzi
nie su veru, nie su... ani neviem kedy to idete... ale ja teraz aj tak nemozem, len co skoncim depehaaa, tak idem makat do zahrady!!!
A čo myslíš že o čom je tá anketa hore nad príspevkami?
0 0
accad accad

accad je offline (nepripojený) accad

Muška
Ľubka zmestí sa mi k Tebe do auta PIANO? Ja na ničom inom neviem
Muška nestačilo by el.var. Táto skratka u nás funguje odkedy za hlbokého socíku náš známy (hudobník) išiel na Západ a do vycestovacej doložky (už ani neviem, či sa to takto presne volalo) napísal, že vyváža el.var.( v skutočnosti elektrický varič). Keď išiel späť, viezol elektrické varhany (elektrický klavír). Na hranici ho chceli precliť, ale on sa bránil, že predsa el.var. má zapísané už pri vývoze. Keď zbadali, že je to tam skutočne ako el.var. museli mu to pustiť. Takže Muška el.var. zmestí.
0 0
luebchenko luebchenko

luebchenko je offline (nepripojený) luebchenko

žena - čo viac povedať treba :) ...viac
accad
Muška nestačilo by el.var. Táto skratka u nás funguje odkedy za hlbokého socíku náš známy (hudobník) išiel na Západ a do vycestovacej doložky (už ani neviem, či sa to takto presne volalo) napísal, že vyváža el.var.( v skutočnosti elektrický varič). Keď išiel späť, viezol elektrické varhany (elektrický klavír). Na hranici ho chceli precliť, ale on sa bránil, že predsa el.var. má zapísané už pri vývoze. Keď zbadali, že je to tam skutočne ako el.var. museli mu to pustiť. Takže Muška el.var. zmestí.
to je krásne :p mňa raz nachytali, keď som si do doložky dopísala na voľné miesto fén, a až po pol hodine presviedčania (takto ma nechali variť sa vo vlastnej šťave a klamať (hajzlíci, asi sa dobre bavili, táááke vážne ksichty mali jak ma váááážne počúvali) to už potom nevydržal jeden a ukázal mi také malé číselká v rohu, ktoré som si ja blbá 17-ka nevšimla že 3/2 (t.j. 3 veci v dvoch riadkoch ). Ale asi sa dobre pobavili a nechali ma tak aj s fénom nezavreli ma, nedostala som pečiatku do pasu ani nič také

Ale späť k mojej otázke: To fakt nikto nevie ani na hrebeni hrať? čo gitara, banjo, fujara, harmonika , husle, saxofón a iné transportovateľné hudbozdroje nikto ništ? Ja skúsim milovaného na gitaru prehovoriť, ale keď on chce mať svätý kľud a čítať si scifi .... Muzivrzikanti hláste sa !!!!
0 0
Beata Beata

Beata je offline (nepripojený) Beata

Last minute... last chance!!!
Posledné dve miesta voľné. Ak Vám ich vyfúknu tí rýchlejší, budete spať na nafukovačke, alebo budete strážiť ohnisko

*accad* *ALDA* *ALLL* *Aňuška* *ayya* *BEATA7777* *bef* *bepo* *Blažka* *Braňo* *Danuska* *dari1* *Daska* *ekin* *emily* *eviketa* *evina* *fasia* *gabri* *ivetka* *jess* *Jozef Mihál* *luebchenko* *Luna* *Manual* *Muška* *Luckasari* *Richard* *ricij* *Ružena* *Sany* *Shaman* *slnko* *somij* *Stina* *tibor* *tinula* *Vicky* *victoria* *Viki* *vladan**Zuzka* *Katarína STR* *Beata*


marion ozvi sa mi, lebo neviem či Ti držať miesto, alebo nie.
0 0
luebchenko luebchenko

luebchenko je offline (nepripojený) luebchenko

žena - čo viac povedať treba :) ...viac
a kde je ten záhradník s tým 40-litrovým demižónom akosi ho tu nevidím
0 0
Beata Beata

Beata je offline (nepripojený) Beata

luebchenko
a kde je ten záhradník s tým 40-litrovým demižónom akosi ho tu nevidím
Ľubi, myslíš fantozziho, však? Ten dačo sľuboval. Aj Miro sľuboval slivovice demijón a kua neprihlásil sa... možno zháňa slivky, hm... Však to sú sľubotechny :p
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať