Zavrieť

Porady

Hubárska vášeň - fotoinšpirácie

Podeľte sa s nami s vašími hubárskymi úlovkami pri potulkách prírodou...
Naposledy upravil kukurička : 30.08.09 at 23:20
Usporiadat
betka631 betka631

betka631 je offline (nepripojený) betka631

Ak nosíš nebo v sebe, nájdeš ho všade.♥ ...viac
Tweety Pozri príspevok
A prosím, nepošleš mi info cez SS kde, resp. v ktorom lesíku majú domov takíto dubáci?
Môžem to napísať aj tu. Perlová dolina pri Gelnici.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

betka631 Pozri príspevok
Môžem to napísať aj tu. Perlová dolina pri Gelnici.
Ani nevieš, ako si ma potešila, ja dubáčiky zbieram rada, a ešte radšej v akomkoľvek kulinárskom hubovom jedle maškrtím. Ešte raz vďaka. Už sa teším do lesa.
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Zopár hríbikov z Tríbečskeho pohoria
P7290005.JPG  
P7290012.jpg  
P7290014.jpg  
P7290015.JPG  
P7290016.JPG  

P7290031.JPG  
P7290032.JPG  
P7290034.JPG  
1/1
1 0
ludmila12 ludmila12

ludmila12 je offline (nepripojený) ludmila12

???
juuuuuuuuuuuuuj Arizona to je podraz takéto niečo nájsť.Ja som po dvojtýždňovej upršanej dovolenke a teraz je vonku krásne, rastú hríby, majú začať brať ryby, kam ísť skôr? Kvietky doma tiež treba ošetriť. Je to nádhera čo sa vám podarilo nazbierať. takto na to vyvaľujem oči a nôžky sú už na pol ceste z práce, mám čo robiť ich tu udržať. Ešte raz nádhera takto všetkým závidím, ktorí sú teraz v prírode a zároveň prajem krásny čas a množstvo pekných zážitkov. Ludka pracujúca
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Ludka,ja som tiež pracujúca.To nazbieral manžel so synom asi za hodinu,pokým som ja bola v práci. Neviem,koľko bolo dubáčikov, pri stovke sme prestali počítať
0 0
betka631 betka631

betka631 je offline (nepripojený) betka631

Ak nosíš nebo v sebe, nájdeš ho všade.♥ ...viac
Arizona náááádhera!!!
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

nadherne fotoinšpiracie,len u nas neviem prečo i celkom mlade huby su uplne červave,možno to bude prudkou zmenou počasia
0 0
kukurička kukurička

kukurička je offline (nepripojený) kukurička

arizona Pozri príspevok
Ludka,ja som tiež pracujúca.To nazbieral manžel so synom asi za hodinu,pokým som ja bola v práci. Neviem,koľko bolo dubáčikov, pri stovke sme prestali počítať
...som sa zasmiala, že zopár dubáčikov, to bola riadna halda. Určite ste pri čistení strávili veľa času. Krásny pohľad na takúto nádielku. Mačiatko sa z toho vytešovalo tiež? Ja idem konečne po sérii návštev, ktoré som u nás privítala konečne do lesa. Len dúfam, že aj mne sa niečo podobné podarí. Počula som ale, že sú veľmi červivé dubáčiky, neviem či je to preto, že málo prší...? Uvidíme, dám vedieť ako to dopadlo.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..no teda...kukám a čudujem sa..veľa chodím s pepsikolákom do lesa na vychádzku ale veru dubák by musel na mňa zapískať, aby som ho našla...a to mám okolo seba hubársky raj.....šikovnice ste vy,babuľky moje..
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Boli sme na hríboch aj v sobotu. Bolo všetko riadne vyzbierané.Ale našli sme dva koše krásnych zdravých masliačikov,asi 12 dubákov.
Červivých moc nebolo.

Ale čo ma najviac v lese zarazilo,bolo to, že ešte nikdy som nevidela tak plný les plechoviek od piva a plastových fliaš.
Ako keby si hubári neuvedomovali,že to čo tam teraz vyhodia, nájdu tam aj o pár rokov!!!
Plné fľaše,sú omnoho ťažšie, do hory prinesú,ale prázdnu fľašu,ktorá takmer nemá váhu už nevládzu z lesa odniesť.
Smutné a nepochopiteľné.
Naposledy upravil arizona : 05.08.08 at 17:35
0 0
kukurička kukurička

kukurička je offline (nepripojený) kukurička

arizona Pozri príspevok
Boli sme na hríboch aj v sobotu. Bolo všetko riadne vyzbierané.Ale našli sme dva koše krásnych zdravých masliačikov,asi 12 dubákov.
Červivých moc nebolo.

Ale čo ma najviac v lese zarazilo,bolo to, že ešte nikdy som nevidela tak plný les plechoviek od piva a plastových fliaš.
Ako keby si hubári neuvedomovali,že to čo tam teraz vyhodia, nájdu tam aj o pár rokov!!!
Plné fľaše,sú omnoho ťažšie, do hory prinesú,ale prázdnu fľašu,ktorá takmer nemá váhu už nevládzu z lesa odniesť.
Smutné a nepochopiteľné.
Arizona, stretávam sa s tým aj ja. Máme také fajn miesto, kde chodievame opekať, dokonca sme ho vytvorili my pred pár rokmi a každú jar /keď ideme opekať/tam upratujeme a vláčime odtiaľ, čo sa iným nechce, zbierame črepy, umelé fľaše, no proste všetko čo tam po nich ostane. Tento rok sme tam boli asi len raz, no minule sme sa tam zastavili a je to v hroznom stave- ako vždy. Lavica so stolom sa zmenšuje, pretože keď sa niekomu nechce, tak do lesa nepôjde na drevo, ale zoberie čo je poruke. Ohnisko je nevyčistené, všade samé odpadky, no nemám na to slov. Hádam len toľko, aby radšej takýto ľudia sedeli doma, lebo do prírody nepatria...
0 0
kukurička kukurička

kukurička je offline (nepripojený) kukurička

Hríby som posledne nepofotila, pretože len čo sme vošli do lesa, tak začalo pršať. Potom prišla búrka, blískalo sa, takže asi 3x sme zmokli, hoci sme mali aj také tenké pršiplášte. Boli nejaké suchohríby, dubák, červený jankovia, kuriatka, muchotrávky červenkasté a plávky.
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

A kde sú tie hríby, čo si mi sľúbila? Povedala si že som štvrtá, pri tom množstve hríbov, čo bolo v lese, si mi už mohla dávno nejaké podarovať. Tých troch predo mnou si už určite hríbami nabalila. Na mňa podľa Teba ešte neprišiel rad?
0 0
kukurička kukurička

kukurička je offline (nepripojený) kukurička

wagner Pozri príspevok
A kde sú tie hríby, čo si mi sľúbila? Povedala si že som štvrtá, pri tom množstve hríbov, čo bolo v lese, si mi už mohla dávno nejaké podarovať. Tých troch predo mnou si už určite hríbami nabalila. Na mňa podľa Teba ešte neprišiel rad?
Prepáč, máš pravdu, zabudla som, ale keď dáš vedieť, kedy budeš niekde blízko, tak nabalím aj tebe. Len sa ohlás a hneď to napravíme...
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Však nie som tak ďaleko, keď pôjde o hríby, prídem pre ne aj náročky nemusím byť ani cestou blízko
0 0
kukurička kukurička

kukurička je offline (nepripojený) kukurička

Hríby teraz neboli, tak aspoň trochu fotozáberov /nie sú moje/...
0 0
kukurička kukurička

kukurička je offline (nepripojený) kukurička

0 0
kukurička kukurička

kukurička je offline (nepripojený) kukurička

0 0
kukurička kukurička

kukurička je offline (nepripojený) kukurička

0 0
kukurička kukurička

kukurička je offline (nepripojený) kukurička

0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať