Zavrieť

Porady

SRT - veľmi dobrá metóda alternatívnej medicíny

Čo je SRT
Spiritual Response Therapy - metóda, ktorá pomáha odstrániť negatívne programy z podvedomia a tým veľmi úspešne lieči psychické aj fyzické ťažkosti a pomáha uvedomiť si pravdivý stav vecí a skutočných ľudských hodnôt. Táto metóda sa dá použiť aj na vyčistenie vzťahov a prostredia okolo nás. Pomáha aj tam, kde iné nestačia. Mnohí ľudia, ktorí sa stretli s touto terapiou , sa rozhodli urobiť si kurz SRT. Patrím medzi nich a mám vlastné krásne zážitky.
Odolávala som x-krát nutkaniu pridať sem túto tému v čase DP, hoci naše trápenia a choroby v tom vypätom období nezmizli, len sme ich zatlačili do úzadia a znovu sa vracajú. A kedže náhody neexistujú našla som dnes príspevky, ktoré Vám vrelo odporúčam do pozornosti. Ing Pavel Kutička z Prahy - liečiteľ a teraz asi viac učiteľ - bude prednášať na Dňoch zdravia 23. a 24.4.2005 v Bratislave pozri program www.esencie.sk
Naposledy upravil kukučka : 19.04.05 at 00:04 Dôvod: úprava
Usporiadat
strelkyna strelkyna

strelkyna je offline (nepripojený) strelkyna

„Zatiaľ vo všetkom, čo som čítala o reinkarnáciách, sa hovorí o tom, že človek, keď sa znovu narodí, na vedomej úrovni zabúda. Zabúda úmyselne, pretože keby mu zostali v pamäti úlohy, ktoré sa v tomto živote rozhodol zvládnuť, naučiť, bolo by to ako keby išiel na skúšku s ťahákom, ktorý si voľne pred seba položí a odpovedá z tohto ťaháku
Ano, dobre si to napisala, s tym tahakom... Prave preto sa pytam, ci vyuzivanie roznych metod na zistovanie svojich minulych zivotov alebo pytanie sa na rozne veci v spojitosti s nasim sucasnym zivotom nie je trochu odvazne a neskromne?
Casto citam stranky http://www.wahlgrenis.cz/ankety1_novinky.htm a ona pise, ze by sme sa mali pytat s pokorou, ze nam tie informacie nie su dane uplne prirodzene, ze to nie je samozrejmost.Za taketo informacie z duchovneho sveta sa plati.Nieco za nieco.
Co sa tyka tej „tajomnej komnaty“, nedalo by sa to u mna nazvat strachom, skor obavou, ci nerobim nieco nespravne.Poznam ludi, ktory sa hlbsie nezamyslaju nad dosledkami svojich cinov a v mene duchovneho rozvoja su ochotni ist aj do celkom neoverenych duchovnych metod , pricom tam hra rolu aj zvedavost.Ja mozno prilis vela rozmyslam, analyzujem...
Rada by som si s niekym o tychto veciach podiskutovala, kedze v mojom okoli nemam nikoho, koho by tieto temy zaujimali.Preto som sa potesila, ze som sa stretla na strankach Porady stotuto temou.
Bola by som velmi rada, ak by sa tu znova tato diskusia rozvinula.
Prajem kazdemu pekny den.
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Môžem s Vašimi názormi iba súhlasiť. Od kedy som sa začala venovať numerológii, stal sa zo mňa iný človek. Aj prednášajúci mi po kurze povedal, že za tie tri mesiace som sa otočila o 180 stupňov. Myslím, že som sa priblížila k tým povestným dverám tajomnej komnaty, čítam o reinkarnácii, kupujem časopis Jasnovidka, v ktorom sa tiež o takýchto veciach píše. A sú tam aj mená kartárok a liečiteľov, ktorých si šéfredaktorka najprv vyskúša na sebe, až potom o nich píše do časopisu. Môžem povedať, že odvtedy mám k takýmto veciam veľkú úctu. Najprv zvážim dôsledky, potom konám alebo nekonám. Numerológia je tiež široký záber poznania, nie sú to iba čísla. Dátum narodenia povie veľa, či človek má karmu, prečo sa mu niekedy darí alebo nie, zdravotné problémy, vzťahy apod. Tiež čítam knihy o anjeloch od Doreen Virtue PhD. Mám ich v češtine, ale už vyšli niektoré aj v slovenčine. Sú to zaujímavé knihy.
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Zdenka, mňa na týchto knihách od Doreen Virtue fascinuje práve ten pocit lásky, ktorý z nich cítiť.
0 0
Stina Stina

Stina je offline (nepripojený) Stina

strelkyna,
Každý človek je unikátna bytosť obdarená slobodnou vôľou. Znamená to, že každý robí rozhodnutia v svojom živote sám. Či človek prijme svoje problémy a ťažkosti a zvolí si život v strese a chorobe, alebo sa rozhodne im čeliť a pracovať na svojom rozvoji, je na každom z nás. Máme právo si vybrať. Pokiaľ sa sami rozhodneme riešiť svoje problémy a prijať za ich riešenie zodpovednosť, potom môže byť metóda SRT nápomocná. Odmenou za túto snahu bude pocit slobody, uvoľnenosti a radosti zo života.
možno by si mohla skúsiť konzultáciu - bližššie uvedené na http://www.srt.szm.sk/
0 0
hanelie hanelie

hanelie je offline (nepripojený) hanelie

sprievodca CR Rakúsko,
zaujímavá téma - podstata všetkého vyplýva z podvedomia /inak povedané aj:duchovné ja, duša, mentálne ja /- je nanajvýš divné, prečo je táto téma taka "tabuizovaná", prečo je označovaná ako tajomná ap, komu to prospeje ak sa k takýmto témam vyjadrujú hoci aj odborníci štýlom: no,no,no, neskúšaj to, lebo môžeš na to škaredo doplatiť - čiže už takéto vyjadrenia "slabším" povahám odoberajú chuť a energiu zlepšovať kvalitu svojho života
0 0
motylik7 motylik7

motylik7 je offline (nepripojený) motylik7

telo zrelej ženy a duša mladej dievčinky ...viac
Taká som rada, že ľudí podobného razenia ako som ja, som našla aj medzi vami. Na tejto stránke som len krátko (dlhšie som na inej, kde sa cítim maximálne doma) a po niektorých odpovediach niektorých ľudí (nesprávne reakcie na duchovno) som ostala radšej rezervovanejšia. Tiež som prešla všeličím zaujímavým, začalo to numerológiou (samovzdelávanie), pokračovalo alternatívnou medicínou, kde som vyskúšala rôzne spôsoby liečenia. Absolvovala som všetky tri stupne Reiki, ale potom som mala obrovské psychické problémy, ktoré vlastne vyplývali z tej práce s energiou. Všetko by bolo bývalo v poriadku, keby nám bol lektor poriadne vysvetlil, čoho sa máme vyvarovať, čo máme ako ošetriť, ako čomu máme predchádzať atď. Po Reiki III. stupňa to začalo ísť so mnou rapídne dole vodou, už som nemohla po nejakom čase pomáhať ani sebe, nieto ešte niekomu inému. Pokračovalo to dosť ťažkými depresiami (a tie úzko súviseli aj s mojím zdravotným stavom - nedoliečené zápaly atd.). Kôpka nervov na zrútenie. A to všetko nedôslednosťou lektorov. Odpoved na všetky moje otázky, na ktoré som nenašla odpovede v žiadnej knihe mi dal a z najhoršieho ma dostal seminár vertikálna realita od autora *******izácie (neviem presný názov), kde nám všetkým dali do poriadku čakry (do vertikálnej polohy) a odblokovali nám všetky telá, aby nám prúdila energia nepretržite. Teraz sme my absolventi energeticky nezávislí na svojom okolí, nemusíme čerpať energiu od ľudí, zvierat ani rastlín (prúdi v nás iba kozmická energia). Inak túto schopnosť majú iba malé deti, tehotné a divoké zvieratá a rastlinstvo, no a samozrejme "primitívni" ľudia nedotknutí civilizáciou a tým pádom nezablokovaní. Zároveň sme sa učili, ako s týmto novým stavom pracovať, ako pracovať s energiou, liečiteľské a diagnostické postupy atď. Zlepšila sa mi intuícia, oveľa lepšie komunikujem s nevedomím (a inými štruktúrami), Vyššími silami a s inými bytosťami na neverbálnej úrovni. Viem si v priebehu chvíle odstrániť psychické bloky z minulosti, väčšie či menšie problémy. Odstránila som hned na začiatku nesprávne vzorce správania. Môj život sa rapídne zmenil k lepšiemu, moje duševno, duchovno sa nedá nijako porovnať s tým, aká som bola predtým. Snažím sa stále duchovne napredovať a toto bol kvantový skok k osvieteniu. Viem, že som ešte neodstránila zdaleka všetko, ale vždy ked mi príde do cesty nejaká prekážka na ceste k osvieteniu, viem ako ju odstrániť a takto pokračujem veľmi rýchlo. Tento stav vertikálnej reality pomáhať udržiavať *******izovaný kryštáľ - tzv. vortex pendant (zároveň je to aj silný prúd liečivej energie), pretože keby nie jeho, dopadnem tak isto, ako po Reiki III. Odvtedy prešlo už dva a pol roka, takže môžem trochu bilancovať. Kto chce, môže si pozrieť aj originál, ale je to napísané veľmi stručne a zdaleka to nepopisuje všetky tie úžasné možnosti, ktoré to dáva. http://www.uisca.org/cz/content/Degr...eality-101.asp.
0 0
vila alzbetka vila alzbetka

vila alzbetka je offline (nepripojený) vila alzbetka

ponukam svoj nazor na srt:je to velmi spolahliva a presna metoda a kto ju vie robit,naozaj ta zmena je dost viditelna na fyzickej urovni u mna,tam to najviac sledujem.pomohla mi najs ovela obsirnejsi pohlad na veci k zivotu.sama mam srt1 a srt2 a aj liecenie metodou RECTRUCTURING,su to liecenia pomocou korekcii,pracuje sa s duchom,kostra,svaly.vnutorne organy atp.zacala so so znamimi,a teraz aj so sirokou verejnostou,2,5 roka.nenasla som doteraz takuto metodu od p.deztlera,ktora by az takto vyrazne zaznamenala krasne zmeny.ale..k tomu mo dopomahej BUH.
0 0
Pachole Pachole

Pachole je offline (nepripojený) Pachole

vila alzbetka Pozri príspevok
ponukam svoj nazor na srt:je to velmi spolahliva a presna metoda a kto ju vie robit,naozaj ta zmena je dost viditelna na fyzickej urovni u mna,tam to najviac sledujem.pomohla mi najs ovela obsirnejsi pohlad na veci k zivotu.sama mam srt1 a srt2 a aj liecenie metodou RECTRUCTURING,su to liecenia pomocou korekcii,pracuje sa s duchom,kostra,svaly.vnutorne organy atp.zacala so so znamimi,a teraz aj so sirokou verejnostou,2,5 roka.nenasla som doteraz takuto metodu od p.deztlera,ktora by az takto vyrazne zaznamenala krasne zmeny.ale..k tomu mo dopomahej BUH.
Jo. Česky se tomu říká - víra tvá tě uzdravila.
0 0
učtovníčka učtovníčka

učtovníčka je offline (nepripojený) učtovníčka

Práve som v období keď pokukávam po niečom novom, lebo ma táto oblasť stále láka. Absolvovala som numerológiu a teraz by som sa chcela prihlásiť na kurz kundalíni reiki. Má s tým niekto skúsenosti, lebo na nete čítam o reiki celkovo aj pre a proti?? Hľadám info, lebo je to už tento víkend v BA.
Díky za takúto tému
0 0
OKAA OKAA

OKAA je offline (nepripojený) OKAA

žena
SRT?No,to počujem prvý razAle,zaujalo ma to.Rada sa učím niečo nové-musím preštudovat......Vdaka
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

učtovníčka Pozri príspevok
Práve som v období keď pokukávam po niečom novom, lebo ma táto oblasť stále láka. Absolvovala som numerológiu a teraz by som sa chcela prihlásiť na kurz kundalíni reiki. Má s tým niekto skúsenosti, lebo na nete čítam o reiki celkovo aj pre a proti?? Hľadám info, lebo je to už tento víkend v BA.
Díky za takúto tému
24. a 25.10 je kurz v Nitre. Tiež sa tam chystám. U koho si absolvovala kurz numerologie?
0 0
marina8 marina8

marina8 je offline (nepripojený) marina8

učtovníčka Pozri príspevok
Práve som v období keď pokukávam po niečom novom, lebo ma táto oblasť stále láka. Absolvovala som numerológiu a teraz by som sa chcela prihlásiť na kurz kundalíni reiki. Má s tým niekto skúsenosti, lebo na nete čítam o reiki celkovo aj pre a proti?? Hľadám info, lebo je to už tento víkend v BA.
Díky za takúto tému

a to treba mat reiky nejaky stupen ab ysi to mohla absolvovat?
a skusila si www.reiki.sk forum,
najdes tam kopec info o vselicom a mozes aj otazku zadat a ti co s tym maju nejake skusenosti ti povedia a aj odporucia
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

marina8 Pozri príspevok
a to treba mat reiky nejaky stupen ab ysi to mohla absolvovat?
a skusila si www.reiki.sk forum,
najdes tam kopec info o vselicom a mozes aj otazku zadat a ti co s tym maju nejake skusenosti ti povedia a aj odporucia
Toto je pre začiatočníkov a nemusíš mať žiadne reiky
0 0
marina8 marina8

marina8 je offline (nepripojený) marina8

wagner Pozri príspevok
Toto je pre začiatočníkov a nemusíš mať žiadne reiky
a aky je tam vlastne rozdiel? co som napochytre precitala tak mi to pripadalo ako iny nazov pre klasicke reiky? v com je to ine? v com je to lepsie?
a cim s este zaoberas? si vravela ze numerologiou, tu si kde robila resp. u koho?
prepac , ze som ta zahrnula tolkymi otazkami, ale ludi vacsinou o tom mlcia, malo sa o tom rozpravaju lebo sa boja ze budu povazovani za vysinutych ked medituju alebo " placaju vo vzduchu rukami a chytaju energiu"
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

marina8 Pozri príspevok
a aky je tam vlastne rozdiel? co som napochytre precitala tak mi to pripadalo ako iny nazov pre klasicke reiky? v com je to ine? v com je to lepsie?
a cim s este zaoberas? si vravela ze numerologiou, tu si kde robila resp. u koho?
prepac , ze som ta zahrnula tolkymi otazkami, ale ludi vacsinou o tom mlcia, malo sa o tom rozpravaju lebo sa boja ze budu povazovani za vysinutych ked medituju alebo " placaju vo vzduchu rukami a chytaju energiu"
Kundalini reiki-tento systém sa skladá z 12 stupňov, pričom za hlavné sú považované prvé tri.Zvyšné sú iba energetické rozšírenia.Energia nie je zdvíhaná, ale zasväcovaná.( viď časopis - Jasnovidka č. 10/2009) Klasické reiki - o tom sa dočítač na webe viac, ale o kundalini reiki je toho málo. Čo sa týka numerologie - robila som si Bakovu školu numerologie. Mám I.,II., a III.stupeň. Pravidelne chodím na opakovanie. Keď to vyjde, pôjdem aj teraz v októbri - kurz je v BA a v KE
0 0
marina8 marina8

marina8 je offline (nepripojený) marina8

wagner Pozri príspevok
Kundalini reiki-tento systém sa skladá z 12 stupňov, pričom za hlavné sú považované prvé tri.Zvyšné sú iba energetické rozšírenia.Energia nie je zdvíhaná, ale zasväcovaná.( viď časopis - Jasnovidka č. 10/2009) Klasické reiki - o tom sa dočítač na webe viac, ale o kundalini reiki je toho málo. Čo sa týka numerologie - robila som si Bakovu školu numerologie. Mám I.,II., a III.stupeň. Pravidelne chodím na opakovanie. Keď to vyjde, pôjdem aj teraz v októbri - kurz je v BA a v KE

Kundalini je hadí síla, která je v každém z nás. Sídlí na dolním konci páteře a když je probuzena stoupá vzhůru k jednotlivým čakrám. Autorem tohoto systému je Ole Gabrielsen z Norska, který chaneloval toto učení mistrem Kuthumi. Tato energie nepoužívá symboly. Po zasvěcení dochází k jemnému a bezpečnému probuzení kundalini energie. Postupně se zesílí a pročistí energetické kanály. Je určena pouze pro Mistry Reiki. Kundalini je rozdělena do 12 stupňů.

toto som nasla v jednom clanku, preto som sa pytala, lebo kazdy vravi inak jede ze treba reiky a az potom kundaliny iny zas ze netreba
ak som to dobre pochopila, tak pri kundaliny tahas energiu zo zeme cez korenovu cakru az cez koruunu von
o bakovej skole som pocula a viem aj o ludoch, ktori ho navstevuju a su spokojni, vraj je dobry
a ides liecit ci to chces pre seba tu kundaliny?
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

marina8 Pozri príspevok
Kundalini je hadí síla, která je v každém z nás. Sídlí na dolním konci páteře a když je probuzena stoupá vzhůru k jednotlivým čakrám. Autorem tohoto systému je Ole Gabrielsen z Norska, který chaneloval toto učení mistrem Kuthumi. Tato energie nepoužívá symboly. Po zasvěcení dochází k jemnému a bezpečnému probuzení kundalini energie. Postupně se zesílí a pročistí energetické kanály. Je určena pouze pro Mistry Reiki. Kundalini je rozdělena do 12 stupňů.

toto som nasla v jednom clanku, preto som sa pytala, lebo kazdy vravi inak jede ze treba reiky a az potom kundaliny iny zas ze netreba
ak som to dobre pochopila, tak pri kundaliny tahas energiu zo zeme cez korenovu cakru az cez koruunu von
o bakovej skole som pocula a viem aj o ludoch, ktori ho navstevuju a su spokojni, vraj je dobry
a ides liecit ci to chces pre seba tu kundaliny?
Keď to budem vedieť, tak prečo nie. Ale začať liečiť len za to, že niečo absolvujem, tak nie. V tom časopise píšu, že kundalini reiki je vhodné aj pre deti od 12 rokov. Takže vôbec netreba mať pred tým žiadne reiki
0 0
marina8 marina8

marina8 je offline (nepripojený) marina8

wagner Pozri príspevok
Keď to budem vedieť, tak prečo nie. Ale začať liečiť len za to, že niečo absolvujem, tak nie. V tom časopise píšu, že kundalini reiki je vhodné aj pre deti od 12 rokov. Takže vôbec netreba mať pred tým žiadne reiki
to je super, vies dost ludi od toho vela ocakava a ide na kurzy za cielom " spasenia" ostatnych
to je super, ze tam ides hlavne kvoli sebe
ano uz som to precitala, len ma matu tie rozporuplne info, preto som ti tam prilozila aj uryvok z tej stranky, ze ake su rozdiely v interpretacii
lebo v jasnovidke pise, ze kundaliny 1 = reiky 3
tak ako to moze byt pre deti od 12 rokov? nie je to dost velky energeticky napor?
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

marina8 Pozri príspevok
to je super, vies dost ludi od toho vela ocakava a ide na kurzy za cielom " spasenia" ostatnych
to je super, ze tam ides hlavne kvoli sebe
ano uz som to precitala, len ma matu tie rozporuplne info, preto som ti tam prilozila aj uryvok z tej stranky, ze ake su rozdiely v interpretacii
lebo v jasnovidke pise, ze kundaliny 1 = reiky 3
tak ako to moze byt pre deti od 12 rokov? nie je to dost velky energeticky napor?
Pokiaľ neskúsim, tak sa neviem vyjadriť k tomu, či to môžu aj deti. Ale môj osobný názor je, že záleží od toho, ako je dieťa vyspelé. Inak skôr by som sa prikláňala k tomu, že minimálne od 15 rokov, 12 je podľa môjho názoru dosť málo.
0 0
učtovníčka učtovníčka

učtovníčka je offline (nepripojený) učtovníčka

Ja som si vybrala kurz v Blave , lebo mi to termínovo viacej vyhovuje, ale ešte stále som na pochybách a v pondelok som sa už chcela objednať, ale od vtedy mám takú zimnicu a potenie bez teploty, že by som asi ísť nemala a nejako to beriem že ešte nie som na to pripravená keď pochybujem a toto je varovanie. Chrípku ani nič podobné som nemala 10 rokov minimálne.
Tiež by som to chcela hlavne kvôli sebe, aby som si prečistila a obnovila energiu.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať