Zavrieť

Porady

SRT - veľmi dobrá metóda alternatívnej medicíny

Čo je SRT
Spiritual Response Therapy - metóda, ktorá pomáha odstrániť negatívne programy z podvedomia a tým veľmi úspešne lieči psychické aj fyzické ťažkosti a pomáha uvedomiť si pravdivý stav vecí a skutočných ľudských hodnôt. Táto metóda sa dá použiť aj na vyčistenie vzťahov a prostredia okolo nás. Pomáha aj tam, kde iné nestačia. Mnohí ľudia, ktorí sa stretli s touto terapiou , sa rozhodli urobiť si kurz SRT. Patrím medzi nich a mám vlastné krásne zážitky.
Odolávala som x-krát nutkaniu pridať sem túto tému v čase DP, hoci naše trápenia a choroby v tom vypätom období nezmizli, len sme ich zatlačili do úzadia a znovu sa vracajú. A kedže náhody neexistujú našla som dnes príspevky, ktoré Vám vrelo odporúčam do pozornosti. Ing Pavel Kutička z Prahy - liečiteľ a teraz asi viac učiteľ - bude prednášať na Dňoch zdravia 23. a 24.4.2005 v Bratislave pozri program www.esencie.sk
Naposledy upravil kukučka : 19.04.05 at 00:04 Dôvod: úprava
Usporiadat
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

učtovníčka Pozri príspevok
Ja som si vybrala kurz v Blave , lebo mi to termínovo viacej vyhovuje, ale ešte stále som na pochybách a v pondelok som sa už chcela objednať, ale od vtedy mám takú zimnicu a potenie bez teploty, že by som asi ísť nemala a nejako to beriem že ešte nie som na to pripravená keď pochybujem a toto je varovanie. Chrípku ani nič podobné som nemala 10 rokov minimálne.
Tiež by som to chcela hlavne kvôli sebe, aby som si prečistila a obnovila energiu.
A nechceš ísť najprv na numerologiu? V BA je 10. a 11.10. Možno Ťa to posunie ďalej. Tiež si myslím, že organizmus Ti povedal nie, tak by si nemala ísť niekde nasilu. Máš pravdu, že to bude varovanie.
0 0
marina8 marina8

marina8 je offline (nepripojený) marina8

wagner Pozri príspevok
Pokiaľ neskúsim, tak sa neviem vyjadriť k tomu, či to môžu aj deti. Ale môj osobný názor je, že záleží od toho, ako je dieťa vyspelé. Inak skôr by som sa prikláňala k tomu, že minimálne od 15 rokov, 12 je podľa môjho názoru dosť málo.


a das vediet ake to bolo a co ti to prinieslo? teda nejaku skusenost s kundaliny
som zvedava,lebo vsetky taketo veci prinasaju zmeny do zivota a posuvaju cloveka, tak by ma zaujimal tvoj nazor
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

marina8 Pozri príspevok
a das vediet ake to bolo a co ti to prinieslo? teda nejaku skusenost s kundaliny
som zvedava,lebo vsetky taketo veci prinasaju zmeny do zivota a posuvaju cloveka, tak by ma zaujimal tvoj nazor
Ešte uvidím, či pôjdem teraz alebo neskôr, keď bude niekde bližšie. Pretože by som chcela ísť na opakovanie kurzu numerologia a práve v tom termíne je kurz v MT. Práve som sa to dozvedela. Tak neviem čomu dám ešte prednosť. Ale keď pôjdem, určite dám vedieť.
0 0
marina8 marina8

marina8 je offline (nepripojený) marina8

wagner Pozri príspevok
Ešte uvidím, či pôjdem teraz alebo neskôr, keď bude niekde bližšie. Pretože by som chcela ísť na opakovanie kurzu numerologia a práve v tom termíne je kurz v MT. Práve som sa to dozvedela. Tak neviem čomu dám ešte prednosť. Ale keď pôjdem, určite dám vedieť.

super, tak to budu infosky priamo od zdroja
0 0
učtovníčka učtovníčka

učtovníčka je offline (nepripojený) učtovníčka

wagner Pozri príspevok
A nechceš ísť najprv na numerologiu? V BA je 10. a 11.10. Možno Ťa to posunie ďalej. Tiež si myslím, že organizmus Ti povedal nie, tak by si nemala ísť niekde nasilu. Máš pravdu, že to bude varovanie.
Numerologiu som už absolvovala v BA u pani Lívie, ktorá je pravidelne v Jasnovidke a vydala vlastnú Duchovnú numerológiu asi 4 knihy.Bolo to fajn a to mi práve naštartovalo tú zvedavosť o veci " iné" ako DPH a dane. Cítim to ako odľahčenie od tvrdej reality.
Inak boli tam baby, ktoré už absolvovali niekoľko kurzov numerológie u rôznych učiteľov, ale hovorili že tá duchovná numerológia podľa Lívie je im bližšia. Neviem ako a kedy robí kurzy ona, lebo som sa tam dostala náhodou a neľutujem.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

veľmi dlho som v tejto téme nebola a ďakujem jednej ss-ke za pripomenutie a zároveň sa ospravedlňujem, že som neodpovedala.
Vlastne som nevedela odpovedať a tak som sa tu vrátila a čítam.
Budem rada, ak do témy prispeješ a aj ja by som si rad prečítala nový príspevok od KON-EKON.
Keďže tých "náhod" bolo viac, idem oprášiť staré linky a tu je jeden:

klikni tu čo fyzicky nebolí, to nás nemusí bolieť

prajem peknú nedeľu, nesedte doma a vyberte sa do prírody
0 0
fiesta fiesta

fiesta je offline (nepripojený) fiesta

Tiež som dlho nebola v tejto téme, preto až teraz ďakujem za zaujímavý link. Už dlhšiu dobu sa zaujímam o alternatívnu medicínu, veci medzi "nebom a zemou", ale zatiaľ iba bádam, hľadám ....čo by bolo pre mňa to "pravé orechové" ....
0 0
hanelie hanelie

hanelie je offline (nepripojený) hanelie

sprievodca CR Rakúsko,
zaujímalo by ma, či niekto z vás absolvoval kurz maľovania pravou hemisférou
www.zharmonizujsa.sk
0 0
motylik7 motylik7

motylik7 je offline (nepripojený) motylik7

telo zrelej ženy a duša mladej dievčinky ...viac
Osobne by som bola dosť opatrná pri reiky i reiky kundaliny. Je veľmi dôležité aký je majster. Pri reiky všeobecne je riziko, že zasvätený po čase, najmä ak nie je obozretný pri práci s energiami, začne energeticky upadať a kolabovať. Hovorím to aj z vlastnej skúsenosti, pritom som I. a II. stupeň absolvovala u iného majstra ako III. stupeň. Kundaliny energia je ženská a kedysi som sa o ňu zaujímala, ale cítim to dnes tak, že ženy, hlavne ak sú vnímavejšie, ju nepotrebujú až tak rozvíjať, ako muži. My ju v sebe už máme veľmi rozvinutú.
Najlepšiu skúsenosť, týkajúcu sa môjho duchovného aj duševného napredovania, mám s Vertikálnou realitou. Zahŕňa v sebe všetko to, čo poskytuje Reiky, Kineziologia aj všetky ostatné systémy rozvoja. Na VR bola prevažná väčšina ľudí (absolvovala som zatiaľ dva stupne a chystám sa na tretí), ktorí už mali za sebou bohaté skúsenosti z iných oblastí a tiež boli rovnakého názoru. VR poskytuje totiž aj možnosť za kratučký čas odblokovať svoje mentálne bloky (postupne samozrejme) a v dvojke mám možnosť odblokovávať aj iných ľudí. Čo je super! to sa mi páči. Energiu i čakry mi pomáha "udržiavať" kryštál, takže hoci je to už pár rokov od absolvovania VR, nestalo sa mi už našťastie to, čo po absolvovaní Reiky.
Vďaka za typ na duchovnú numerologiu, s ňou už síce posledné roky nepracujem, ale bolo to preto, lebo som robila len numerologické rozbory osobnosti (čo mi pomáhalo pri liečení ľudí na všetkých úrovniach bytia), ale chcela som niečo viac. Konkrétne som skúšala 8 rokov dozadu podľa kníh aj zdravotnú numerologiu, tam som sa však ďaleko nedostala a nevychádzalo mi to.
Dva roky dozadu som tiež zvažovala urobiť si kurz SRT, aby som mohla tak pomáhať ľuďom, ale vzhľadom na možnosti, ktoré mi dáva VR, už to vlastne ani nepotrebujem (to mi došlo až neskôr ).
0 0
marina8 marina8

marina8 je offline (nepripojený) marina8

hanelie Pozri príspevok
zaujímalo by ma, či niekto z vás absolvoval kurz maľovania pravou hemisférou
www.zharmonizujsa.sk
hanelie ja som na tom bola v roku 2007, ale nie u tejto damy, ale cez www.alfamilia.sk, organizovala to p. Starkova, kurz viedla slecna Kristina Berankova z Ciech, www.kberankova.wz.cz, neviem ci este stranka funguje, treba skusit
rada by som si to zopakovala, dufam, ze sa mi to v 2010 podari
prikladam obrazok pred a po, pred znamena v prvy den kurzu, kedy sme mali nakreslit " portret" a po znamena posledny den kurzu kedy sme kreslili " portret" ale uz akoby naozaj tak si to mozes porovnat
0 0
hanelie hanelie

hanelie je offline (nepripojený) hanelie

sprievodca CR Rakúsko,
rozdiel je podstatný ,
a prezradíš aj spôsob akým sa to dá dosiahnúť, viem, že treba použiť nejakú metódu na zapojenie pravej hemisféry
0 0
marina8 marina8

marina8 je offline (nepripojený) marina8

hanelie Pozri príspevok
rozdiel je podstatný ,
a prezradíš aj spôsob akým sa to dá dosiahnúť, viem, že treba použiť nejakú metódu na zapojenie pravej hemisféry
uz si to nepamatam presne , ale robili sme take cvicenia na harmonizaciu a zapojenie pravej hemisfery: kreslili sme vazy , ale v skutocnosti to boli " ksichty", vies najprv urobis na lavej strane tvar, to iste urobis na pravej strane spojis spodok a vrch a je to akoby " barokova" vaza
potom sme vyfarbovali priestor, cize sme nekreslili detail, napr stolicku, ale sme vyfarbovali priestor okolo az vznikla stolicka
potom sme tienovali, daco sme kreslili , ze pozerala si na tvoju ruku a prekreslovala si tvar celej ruky vlastne si odhadovala vzdialenosti
a bolo jedno take cvicenie, ze lavu ruku som kreslila bez toho aby som sa divala na to co kreslim, proste sme pozerali na lavu ruku a pravou cmarali,a vobec to nebolo zle
na portret sme dostali instrukcie ohladom jednotlivych casti, ako sa tienuje, jaks arobia vlasy, kreslia mihalnice a tak
to je vsetko co si pamatam, dufam, ze aspon troska ozrejmilo

a kurz ma pokracovanie, toto je tzv . ciernobiely, potom je farebny, a nakoniec je mozne absolvovat 5 dnovy krajinkarsky, to sa robi niekde na spisi, tusim a je to raz rocne
Naposledy upravil marina8 : 22.11.09 at 18:49
0 0
marina8 marina8

marina8 je offline (nepripojený) marina8

pozerala som, ze alfamilia to nema teraz v ponuke, robili to raz rocne
ale este je jedna stranka, oni tie panie su kamosky a robia alfa kurzy aj vselico ine, aj fotocitanie
www.amicusmind.sk, tak su aj obrazky a pokec k tomu, a teraz to robi nejaka pani, ktora to robi 4 dni a najblizsie je to v KE 13-16.02.2010
0 0
hanelie hanelie

hanelie je offline (nepripojený) hanelie

sprievodca CR Rakúsko,
ja totiž "maľujem" tiež, ale rada by som sa zdokonalila, najviac ma bavia portréty ceruzkou, tieňovanie tiež zvládam, no ešte cítim, že by to chcelo viac učenia, / mimo toho robím facepainting /
0 0
marina8 marina8

marina8 je offline (nepripojený) marina8

hanelie Pozri príspevok
ja totiž "maľujem" tiež, ale rada by som sa zdokonalila, najviac ma bavia portréty ceruzkou, tieňovanie tiež zvládam, no ešte cítim, že by to chcelo viac učenia, / mimo toho robím facepainting /
neviem posudit do akej miery by ti to pomohlo, ale mozno by si ziskala iny pohlad na to a aspon sa zabavis
a z ucna by bol majster
0 0
ZannaAvalon ZannaAvalon

ZannaAvalon je offline (nepripojený) ZannaAvalon

veštenie, liečenie, poradenstvo ...viac
Ja osobne pracujem s SRT, je to úžasné :-)
Pomáha to ľuďom ale aj zvieratkám - mám veľmi dobré skúsenosti a výsledky pri práci.
Môžem Len odporúčať :-)
0 0
hanelie hanelie

hanelie je offline (nepripojený) hanelie

sprievodca CR Rakúsko,
skúsiš podrobnosti - hlavná myšlienka ?
0 0
marina8 marina8

marina8 je offline (nepripojený) marina8

hanelie Pozri príspevok
skúsiš podrobnosti - hlavná myšlienka ?

hanielie skus pozriet tu ja som citala tieto infosky

http://www.apz.szm.com/srt2.htm
0 0
hanelie hanelie

hanelie je offline (nepripojený) hanelie

sprievodca CR Rakúsko,
skôr som myslela taký osobný pohľad, skúsenosti na typ AM, napr zaujíma ma konkrétna pomoc zvieratám
btw: 28,29 idem na kurz kreslenia
dám vedieť čo a ako
0 0
marina8 marina8

marina8 je offline (nepripojený) marina8

hanelie Pozri príspevok
skôr som myslela taký osobný pohľad, skúsenosti na typ AM, napr zaujíma ma konkrétna pomoc zvieratám
btw: 28,29 idem na kurz kreslenia
dám vedieť čo a ako
to AM je prosim ta co? mne to dnes nejako nepali

vazne? ides na kurz? a u koho? tak to naozaj daj vediet ako sa ti to pacilo, som zvedava na tvoj nazor
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať