Zavrieť

Porady

Reklama pre právnikov, advokátov, notárov

Zdravim, vie mi niekto poradit ako je to s tym zakonom o pravnikoch a reklame? ako je to obmedzene? moze mat advokatska kancelaria reklamu? kde a ake su podmienky? diky moc za radu , pripadne ak mi viete vysvetlit "vycuc" z toho konrektneho zakona co sa toho tyka. Ako je to s webstrankami pre taketo subjekty
Dakujem moc
Naposledy upravil Aendy : 04.07.08 at 07:55 Dôvod: nevhodny nadpis
Usporiadat
Miramare Miramare

Miramare je offline (nepripojený) Miramare

misomiso Pozri príspevok
Pocuj Bastian - Ty ked sa uz do niekoho pustis, tak si dosledny
Ak mozem vyslovit svoj nazor, podla Vas je ta jeho stranka zla? ako obsahovo? lebo ja som sa tam dozvedela zaujimave veci co som sa pri inych firmach nestretla ze by mali taketo info na stranke, a celkovo ju hodnotim kladne ale je to moj osobny nazor. Mozno sa mylim
0 0
luigi72 luigi72

luigi72 je offline (nepripojený) luigi72

Stánka prešla kompletným faceliftingom dizajnovo aj obsahovo. Videl som aj pôvodnú verziu, ktorá bola na nete pri Aendyho prvých otázkach, tá bola skôr na propagáciu designu.
Veľa vecí je prebratých z rôznych iných stránok, veľa vecí je upravených na základe rád z porady. V celku slušný výkon za taký pomerne krátky čas, otázne je, či prevádzkovateľ stránky okrem grafiky rozumie aj ostatným veciam okolo tvorby a optimalizácie webu.
0 0
Aendy Aendy

Aendy je offline (nepripojený) Aendy

luigi72 Pozri príspevok
Stánka prešla kompletným faceliftingom dizajnovo aj obsahovo. Videl som aj pôvodnú verziu, ktorá bola na nete pri Aendyho prvých otázkach, tá bola skôr na propagáciu designu.
Veľa vecí je prebratých z rôznych iných stránok, veľa vecí je upravených na základe rád z porady. V celku slušný výkon za taký pomerne krátky čas, otázne je, či prevádzkovateľ stránky okrem grafiky rozumie aj ostatným veciam okolo tvorby a optimalizácie webu.
Lugi, diky za uznanie, nielen stranka ale aj firma presla vyraznym faceliftingom, momentalne sa zaoberame aplikaciou tzv. stihleho marketingu, neviem ci si o tom niekedy pocul - je to preneseny sposob zo stihlej vyroby. A vela veci je prebratych z inych stranok? no az tak velmi nie, pracne boli tie texty pisane, seo je tam zo suhlasom ludi zo seochat.sk, a ostatne su take info aj z netu samozrejme z niecoho vychadzat musis ale ctrl+c a ctrl+v tam nie je nic. Ale kazdopadne dakujem za uznanie, ze ta zmena je urite vyrazna a k lepsiemu. aj ohlasy su ze sa to zlepsilo
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať