Zavrieť

Porady

Chĺpky

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
Zdravím, poradíte mi . Ked si oholím nohy, podpazušie atd... vždy sa mi potom vyhodí červená vyrážka a svrbí to neskutočne. Skúšala som všetko možné ako voda,mydlo,gel na holenie,pena, a nepomaha. A thaktiež mi ani nezídu dolu po použití depilačného krému veet... Fakt už neviem čo robiť lebo je to nepríjemne ked to svrbí.. A to všade
Usporiadat
lindusaaa lindusaaa

lindusaaa je offline (nepripojený) lindusaaa

pasuliatko Pozri príspevok
máte nejaké skúsenosti s veet voskové pásiky s papayovým olejom?
skusala som uz aj tieto pasiky, ale celkovo mne ten vosk az tak nevyhovuje, lebo mi tam stale nejake tie chlpky ostanu...
ja na nohy pouzivam depilator a sice mi sem tam chlpky zarastaju, tak pouzivam na nohy peeling alebo spongie s lufou, ale ked nemam cas tak holim. Potom to osetrim len termalnou vodou(ja pouzivam Avene) a neskor nakremujem telovym mliekom.
Co sa tyka bikin, tak tam len holim(depilatorom si netrufam). A postupujem tak isto. Ale "bikiny" holim len v smere rastu, sice to nevydrzi dlho hladke, ale aspon to nezarasta a nescervena....Skusila som to len raz a uz nikdy viac.
A niekde som citala ze bikiny by sa mali len v smere rastu, nohy a pod pazuchami oba smery.
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
lindusaaa Pozri príspevok
skusala som uz aj tieto pasiky, ale celkovo mne ten vosk az tak nevyhovuje, lebo mi tam stale nejake tie chlpky ostanu...
ja na nohy pouzivam depilator a sice mi sem tam chlpky zarastaju, tak pouzivam na nohy peeling alebo spongie s lufou, ale ked nemam cas tak holim. Potom to osetrim len termalnou vodou(ja pouzivam Avene) a neskor nakremujem telovym mliekom.
Co sa tyka bikin, tak tam len holim(depilatorom si netrufam). A postupujem tak isto. Ale "bikiny" holim len v smere rastu, sice to nevydrzi dlho hladke, ale aspon to nezarasta a nescervena....Skusila som to len raz a uz nikdy viac.
A niekde som citala ze bikiny by sa mali len v smere rastu, nohy a pod pazuchami oba smery.
dakujem vyskúšam,ja ten strojček na vyšklbávanie chlpov doma nemam zatial thak to musím riešiť inak
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

pasuliatko Pozri príspevok
dakujem vyskúšam,ja ten strojček na vyšklbávanie chlpov doma nemam zatial thak to musím riešiť inak
To slovo znie veľmi hrozne. Ja si tiež epilujem nohy a je to v pohode. Už ma to šteklí a nie bolí. Vydrží mi to tak 3-4 dni. Ale tiež mi zarastajú.
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
Gabi03 Pozri príspevok
To slovo znie veľmi hrozne. Ja si tiež epilujem nohy a je to v pohode. Už ma to šteklí a nie bolí. Vydrží mi to tak 3-4 dni. Ale tiež mi zarastajú.
mam doma len tie voskové prúžky thak uvidím ake to bude a pouvažujem nad epilátorom nejakym ale najprv sa musím pri tomto vykričať
0 0
Monika V. Monika V.

Monika V. je offline (nepripojený) Monika V.

pasuliatko Pozri príspevok
mam doma len tie voskové prúžky thak uvidím ake to bude a pouvažujem nad epilátorom nejakym ale najprv sa musím pri tomto vykričať
Nemyslím si, že tá epilácia strojčekom je taká hrozná, je to len sila zvyku. Už si to robím niekoľko rokov a zvykla som si, bolí to už len na začiatku, dokonca som si trúfla už aj na bikiny s tým strojčekom, aj keď nie komplet. Musím nabrať odvahu.
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
Monika V. Pozri príspevok
Nemyslím si, že tá epilácia strojčekom je taká hrozná, je to len sila zvyku. Už si to robím niekoľko rokov a zvykla som si, bolí to už len na začiatku, dokonca som si trúfla už aj na bikiny s tým strojčekom, aj keď nie komplet. Musím nabrať odvahu.
držím palce
0 0
danka87 danka87

danka87 je offline (nepripojený) danka87

Skus vzdy novu ziletku, alebo ak pouzivas dvakrat tu istu tak ju vzdy dobre vydenzifikuj a nikdy sa nehol proti chlpkom ale po smere ich rastu a po holeni sa nicim nekremuj len to vydenzifikujem, ja som mala tiez ten problem ale po tomto je to lepsie. A pouzivaj neparfumovane sprchove gely aj na druhy den po oholeni.Alebo nejake jemne, ja mam rada Johnsons pre deti.
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
musím sa pochváliť pred chvíločkou som si dotrhala chlpy tými voskovými prúžkami..dalo sa prežila som
0 0
jenny7 jenny7

jenny7 je offline (nepripojený) jenny7

ahojte, ja by som sa chcela spýtať, má niekto skúsenosti s derma setou od tvshopu???nedávno som zazrela na to reklamu a docela to vyzeralo dobre, hovorili, že je to aj bezbolestné a má to aj viac vyžití, kedže k tomu dávajú viacej nádstavcov. chcela som si kúpiť depilačný strojček, lebo ten čo mám,je už starý, ale ked som zbadala tú reklamu, tak som začala rozmýšlať aj nad takouto variantou.. prosím, ak to niekto má overené, napíšte názory...ďakujem.
0 0
kamoska1 kamoska1

kamoska1 je offline (nepripojený) kamoska1

Ja osobne skusenosti nemam s depil.strojčekmi,ale kolegyne si teraz kupili nové a hovorili,že to bolí všetko rovnako,(ako ked sa trhaju chlpky s korenom.)Na nohach nemaju vyražky.Ja som pri klasike,mam kupene už dlhšie pansky holiaci strojček ,,MACH TURBO III,"bol drahy,ale oplati sa,nie sú vyrážky a žiletka vydrží velmi dlho.
0 0
Petra199 Petra199

Petra199 je offline (nepripojený) Petra199

ahojte budem sa opakovat ale tiez mam ten problem ... po holeni sa mi spravia vzdy cervene vyrazky.... kupila som si balea gel na holenie a krem po holeni prve dni to bolo v pohode a zas tie vyrazky.... najhorsie je ze pojdem prvykrat ku gynekologovi a hanbim sa nehorazne co ak ma vysmeje.... co mam robit poradte....
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Petra199 Pozri príspevok
ahojte budem sa opakovat ale tiez mam ten problem ... po holeni sa mi spravia vzdy cervene vyrazky.... kupila som si balea gel na holenie a krem po holeni prve dni to bolo v pohode a zas tie vyrazky.... najhorsie je ze pojdem prvykrat ku gynekologovi a hanbim sa nehorazne co ak ma vysmeje.... co mam robit poradte....
Nestresovať sa kvôli doktorovi. Buď si istá, že tvoje nohy si ani nevšimne.
0 0
Petra199 Petra199

Petra199 je offline (nepripojený) Petra199

Nestresovať sa kvôli doktorovi. Buď si istá, že tvoje nohy si ani nevšimne.
keby to boli len nohy tak to by som bola rada..... ale ono je to v oblasti bikin ... a som z toho na nervy...
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Gabi03 Pozri príspevok
Nestresovať sa kvôli doktorovi. Buď si istá, že tvoje nohy si ani nevšimne.
Poznáš ten vtip, že ide gynekológ peši domov z práce a povzdychne si: Konečne tváre...!
0 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

Petra199 Pozri príspevok
ahojte budem sa opakovat ale tiez mam ten problem ... po holeni sa mi spravia vzdy cervene vyrazky.... kupila som si balea gel na holenie a krem po holeni prve dni to bolo v pohode a zas tie vyrazky.... najhorsie je ze pojdem prvykrat ku gynekologovi a hanbim sa nehorazne co ak ma vysmeje.... co mam robit poradte....
Netráp sa nik Ťa tu nevysmeje. Na týchto citlivých miestach skús púder /detský zásyp/. Ak si tam moc podráždená skús večer. Osprškaj sa a až uschneš použi púder. Je tam citlivá pokožka ale po týždni dvoch sa upokojí.. Jednoduchá a lacná rada. Vyskúšaj.
2 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

Hlavne musí koža dýchať. Nič také... upravím sa hneď sa oblečiem.. Kuk
0 0
Petra199 Petra199

Petra199 je offline (nepripojený) Petra199

dik moc skusim.... snad to nejak prezijem ...... i ked strach mam celkovo ..... ale to je uz vedlajsie
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Petra199 Pozri príspevok
dik moc skusim.... snad to nejak prezijem ...... i ked strach mam celkovo ..... ale to je uz vedlajsie
ver mi ani jedna z nás tam nechodí rada, aj keď to tam už máme "pár krát za sebou" neboj zvládneš to
0 0
marianased marianased

marianased je offline (nepripojený) marianased

Petra199 Pozri príspevok
Nestresovať sa kvôli doktorovi. Buď si istá, že tvoje nohy si ani nevšimne.
keby to boli len nohy tak to by som bola rada..... ale ono je to v oblasti bikin ... a som z toho na nervy...
Mať tak vaše problémy!!!!!
0 2
sibylla sibylla

sibylla je offline (nepripojený) sibylla

egocentrička
je to precitlivenosť pokožky , alergénom môže byť aj kov,-odporúčam depiláciu cuukrovou pastou.....je sladkáááááá
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať