Zavrieť

Porady

špehovanie e-majlov

ahojte,

chcel by som sa dozvedieť, či sa dajú zadržiavať e-majly pre niekoho a posielať ich s oneskorením, prípadne vôbec?
Mám na mysli niečo také, že či môže také niečo robiť niekto (inštitúcia, súkromný hacker, polícia a pod...) niekomu?
A ak áno, ako sa to dá zistiť?
Ak sa nejako nesprávne, alebo nedostatočne pýtam, tak pardon. Neviem ako sa to mám spýtať
Usporiadat
Katabaticky Katabaticky

Katabaticky je offline (nepripojený) Katabaticky

ludo_centrum Pozri príspevok
Ty máš také úmysly? Porada je o poradení sa.

Ale trochu inteligencie do tvojich vyjadrení, pretoč kalendár a prečítaj si literatúru z tohto tisícročia. Zistíš možno aj to, že ladové medvede sú na ústupe lebo sa topí veľa ľadových krýh a oni nemajú viac životného priestoru. A zistíš tiež, že globálne otepľovanie nemá žiadny súvis so skleníkovým efektom z C02...
A možno zistíš oveľa viac vecí. Želám ti veľa poznania
1. ladove medvede od nich ruky prec nebrizgaj na ne grr
2. vaznejsie ... chobot je tu dost dlho a myslim ze vie co pises a ako to pise (je tu z nas asi najrozumnejsi aj nas tu kroti a pouca )
takze vobec nechapem co si mal na mysli tymto tvojim vykrikom do tmy...
ak by si mal aspon spolovice taku snahu pomoct tu ludom ako chlap, ochotu a tolko UZITOCNYCH (nie blabolovych ) prispevkov ako on mal by si pravo mu ferovo vytknut formu prispevku ale ani keby si mal 2 krat tolko a bol dvakrat scitanejsi ako on nanho takymto sposobom zautocit
takze len pre teba aby si tiez blby neumrel skus nechat chvilku kalendar tak a klikni tutok hore na tlacitko etika a precitaj a potom tu skus zacat pisat znova
3. nebrizgaj na ladove medvede su na ustupe len a len kvoli cinnosti cloveka takze za ich situaciu mozes aj ty!!!

TOT z mojej strany vse
0 0
premiko premiko

premiko je offline (nepripojený) premiko

Katabaticky Pozri príspevok
Uz sa nevykecas
- veru nie ......

-
0 0
ludo_centrum ludo_centrum

ludo_centrum je offline (nepripojený) ludo_centrum

Katabaticky Pozri príspevok
1. ladove medvede od nich ruky prec nebrizgaj na ne grr
2. vaznejsie ... chobot je tu dost dlho a myslim ze vie co pises a ako to pise (je tu z nas asi najrozumnejsi aj nas tu kroti a pouca )
takze vobec nechapem co si mal na mysli tymto tvojim vykrikom do tmy...
ak by si mal aspon spolovice taku snahu pomoct tu ludom ako chlap, ochotu a tolko UZITOCNYCH (nie blabolovych ) prispevkov ako on mal by si pravo mu ferovo vytknut formu prispevku ale ani keby si mal 2 krat tolko a bol dvakrat scitanejsi ako on nanho takymto sposobom zautocit
takze len pre teba aby si tiez blby neumrel skus nechat chvilku kalendar tak a klikni tutok hore na tlacitko etika a precitaj a potom tu skus zacat pisat znova
3. nebrizgaj na ladove medvede su na ustupe len a len kvoli cinnosti cloveka takze za ich situaciu mozes aj ty!!!

TOT z mojej strany vse
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
ŠTOKHOLM 10. júla (SITA/AFP) - Dánsko, Fínsko a Nórsko vyjadrili znepokojenie z nového švédskeho zákona, ktorý v rámci národnej bezpečnosti umožňuje monitorovanie všetkých e-mailových správ a telefonických hovorov prechádzajúcich cez Švédsko. Kontroverzný zákon, ktorý tesne prešiel v júni vo švédskom parlamente a má vstúpiť do platnosti v januári 2009, umožní Národnej organizácii rádiovej obrany (FRA) sledovať cezhraničnú telefonickú a internetovú komunikáciu.
Fínsko-švédsky telekomunikačný operátor TeliaSonera uviedol tento týždeň pre AFP, že sa rozhodol premiestniť svoje servery zo Švédska do Fínska potom, ako Štokholm oznámil svoje plány schváliť monitorovací zákon. "Mnohí fínski zákazníci operátora vyjadrili znepokojenie, že ich komunikáciu bude sledovať tretia strana," povedal fínsky hovorca TeliaSonera Ahti Martikainen. "Preto sme presunuli servery našich fínskych zákazníkov do Fínska." Dánska občianska skupina TI-Politisk Forening vydala vyhlásenie, v ktorom žiada "okamžité ukončenie kontroly svetovej internetovej komunikácie." Nórska vláda vo štvrtok nariadila národnej telekomunikačnej agentúre, aby sledovala vplyv švédskeho zákona na nórske záujmy. "Momentálne zbierame informácie," povedala Elisabeth Soerboee Aarsaetherová, hovorkyňa Úradu pre poštu a telekomunikácie.
Nový zákon vyvolal vlnu opozície vo Švédsku, kde sa jeho kritici obávajú vytvorenia štátu, v ktorom bude všetko pod kontrolou.
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

Ak by som bol mod, tak je davno zamknute !!!
0 0
Stevo5 Stevo5

Stevo5 je offline (nepripojený) Stevo5

Fero11 Pozri príspevok
Ak by som bol mod, tak je davno zamknute !!!
Ja si zase myslím že sa to týka témy. Všeobecné info o problematike - neoprávnené sledovanie (alebo snaha aby neoprávnené sa stalo oprávnené) osobnej korešpondencie.
0 0
premiko premiko

premiko je offline (nepripojený) premiko

[quote=Fero11;773250]Ak by som bol mod, tak je davno zamknute !!![/qu- a -

- a ty kto si, ze tu chces nieco zamykat, cenzurovat ??? .......
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

Takze chlapci, najprv pre Stevo5, ja som nereagoval na duvesaov prispevok pred mojim, ale reagoval som vseobecne (dneska sa moze spehovat vsetko (mail, klasicka posta, telefonovanie atd.... zatial sa neda spehovat co sledujes na TV, ale t-com to uz zacal riesit magiom) a moze ta spehovat kazdy, kto na to ma peniaze, o tom by sa tu dala viest velka diskusia, ale podla mna to nema zmysel...
Pre preminko, ako vydis som tu obycajny senior member a podla toho co pises, tak asi nevies co je cenzura.
0 0
premiko premiko

premiko je offline (nepripojený) premiko

- a mne je fuk aky si senior, pytam sa znova co si ty, ze tu chces davat nieco zamykat ?
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

Ked si precitas ten moj prispevok o zamykani, tak zistis, ze je tam napisane Ak by som ......
ale toto je uz davno bye
0 0
premiko premiko

premiko je offline (nepripojený) premiko

- ved prave!, vdaka bohu ze nie si!, bolsevicke metody uz davno skoncili, nastastie ........
0 0
Madam Kurie Madam Kurie

Madam Kurie je offline (nepripojený) Madam Kurie

Predseda SVB
chcel by som sa dozvedieť, či sa dajú zadržiavať e-majly pre niekoho a posielať ich s oneskorením, prípadne vôbec?
.................................................. ...................................

Je pekné sa zaujímať o veci , ktoré sa bežne robia a sú na to i zákony.
Ale pokiaľ si nevykonal nič čo by stálo za poohliadnutie sa tých " divných" špehúňov - zo SIS ky Nič sa neboj.
Každý Tvoj e mail končí minimálne u Tvojho poskytovateľa internetu. Majú to , myslím v povinnostiach.
To vieš doba sa mení.
Kedysi fungovali "donášači" ( spolupracovníci) teraz Ti ponúknu technické vymoženosti - a si ich ! ....
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
premiko Pozri príspevok
- ved prave!, vdaka bohu ze nie si!, bolsevicke metody uz davno skoncili, nastastie ........
Bolševicke skončili a ine začali.

P.S. pozdravujem panov z Echelonu.
http://www.uid0.sk/echelon/echelon_faq_sk.html
0 0
premiko premiko

premiko je offline (nepripojený) premiko

- to je tiez pravda, tiez som to i naznacil, dnes si spehovany viac menej vsade ... clovek by sa nestacil ozaj divit a k tomu sa ti pridruzia jedinci co by chceli este i ten kusok akejsi slobody prejavu tu na fore potlacat ....
0 0
Orim Orim

Orim je offline (nepripojený) Orim

Neviem prečo vás to tak prekvapuje. Sledovanie tu a nie len tu vždy bolo, je a bude, či sa nám to páči alebo nie. Menia sa len formy a metódy. Vždy tu bude niekto, kto bude zbierať údaje, ktoré by sa niekomu mohli hodiť a zaplatí za to. Vezmite si len takú blbosť. Chodia vám na adresu rôzne ponuky na tovar, Informujú vás o tom, že ste vyhrali miliony a podobne. Poviete si však tu o nič nejde, nebudem na to reagovať. Lenže opak je pravdou, tu to začína.
A to že sa dajú všetky informácie využiť a zneužiť je myslým jasné každému.
0 0
Katabaticky Katabaticky

Katabaticky je offline (nepripojený) Katabaticky

svetom vladne paranoia

este raz zareagujem a potom to tu uz asi ani nebudem otvarat

vo svedsku sa jedna o monitorovanie nemylte si s citanim...
to je vsetko k tomu

a k spehovaniu spiclovaniu... vzdy bolo je a bude ale paranoidny jedinci siria paranoiu o vyplode chorej mysle ze je sledovane vzdy a vsetko... hovadinaaaaaaaaa
tak nebudte paranoidny
0 0
lino1234 lino1234

lino1234 je offline (nepripojený) lino1234

Ozaj, a palacinky mate radsej s lekvarom alebo cokoladou???
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
K palacinkam jedine čaj, bylinkový.
0 0
m.majling m.majling

m.majling je offline (nepripojený) m.majling

Creative webdesign and programming freelancer. ...viac
no nechytal by som paranoju niekedy je to len problem mezdy odosielatelom a prijmatelom alebo na servery.
napr strasne vytzazena lika , alebo DSS utok na server (aj ked mozno nejaky mesi prevadzkovatel ktory si nevie rady)
ale vis co sa stav najcastejsie :-)
je to blbe ale prekrocenie diskovej quoty :-)

proste nemas miesto kam ti n aserver maily chodia to sa stav vo firmach vzdy ,,
sprav toto:
zaloz si mail na gmail (dot) com
a ked spozorujes problem popros niekeoho aby ti tem mail poslal aj na normalny mail aj na gmail a ked ti na gmail pride an an tvoj nie tak vies de je problem

ak sa ti to deje len od jedneho colveka,, problem moze byt u neho .
0 0
m.majling m.majling

m.majling je offline (nepripojený) m.majling

Creative webdesign and programming freelancer. ...viac
ked by ta niekto spehoval tak ti nebude brzdit mail len si necha posielat jeho kopiu , predsa nechce aby si na to prisiel .. ci sa to da odhalit ,, da . .vsetko sa da :-)
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať