Zavrieť

Porady

Upchatý nos

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
Zdravím, mám permanentne upchatý noc počas celého roka,navyše som aj silný alergik thak v letnom období je to pre mna jak za trest. Skúšala som už kadečo od zvlhčovača vzduchu,cez sprej z morskej vody,sprej proti alergii ,mastičky....Najviac mi pomáha si dávať Olynth pre deti nie je thaky silný ako pre dospelých.Používam ho už strááááášne dlho, keby to nejaky doktor vedel zabil by ma Viem,že robím chybu ale jedine on mi pomáha pri iných mám chrasty v nose. Poradte mi čo mám robiť?Som už zúfalá. Dakujem
Usporiadat
levuskak levuskak

levuskak je offline (nepripojený) levuskak

Viem, ze sa do tejto diskusie pridávam neskoro, ale nedá mi. Ty už máš svoj zdravotný problém pravdepodobne vyriešený, ale snáď táto rada pomôže iným. Tvoj upchatý nos podľa môjho názoru nesúvisí s alergiou, ale je spôsobený dlhodobou aplikáciou lieku Olynth. Sťahuje cievy v nose a znižuje opuch spôsobený nádchou, alebo alergiou. Ale po odoznení účinku môže dôjsť k zvýšenému opuchu sliznice, čo ťa núti sprej znova aplikovať. Preto sa všetky dekongestíva odporúčajú používať maximálne týždeň. Keď odznejú aj ostatné príznaky ochorenia, určite treba prestať, inak vzniká závislosť.
0 0
sawana sawana

sawana je offline (nepripojený) sawana

ja ked mam nadchu, kvapky do nosa si vobec nedavam. naposledy som mala taku strasnu, ze som nemohla dychat ani cez jednu dierku. dala som varit vodu a za hrst soli a naparovala som sa. prvy den 4krat po 5 min. na druhy den to bolo podstatne lepsie. skus
1 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať