Zavrieť

Porady

Montované domy

milujúca matka
chcem sa spýtať treba v montovanom dome medzi obvodovú stenu a sádrokarton dávať parozábranu a do podkrovia sa môže pod strechu montovať OSB dosky a na ne priamo sádrokarton dakujem
Usporiadat
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

peter halaj Pozri príspevok
Našiel som firmu stavomont zo zvolena.Robia namiesto osb, fermacel nemá niekto stím skúsenosť.Sú tam dobré ceny domov tak teraz neviem
S fermacelom treba vedieť pracovať,lebo sa može stať,že neprevezmeš stavbu.
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

tommi_d Pozri príspevok
je to tu v poslednej dobe príliš prestavomontováno.....
Ale málokto tomu rozumie,len veľa z nich "chytračí"...
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

AndrejG Pozri príspevok
Montovany dom je komplexnejsi, dufam, ze sa donho nepustas iba tak bez studia. Lebo na murovanom sa da tiez dost pokazit, ale aspon ti nespadne za 2 roky. Pri montovanom sa da pokazit ovela viac a prehnite drevo uz tazko opravis.
Trepeš.
0 0
tommi_d tommi_d

tommi_d je offline (nepripojený) tommi_d

marleau Pozri príspevok
Ale málokto tomu rozumie,len veľa z nich "chytračí"...
To bola reakcia na príspevok uživateľa Peter Halaj.
Posledný týždeň v každej diskusii na mňa vyskočí Stavomont.
Inak "odborníkov" na montované domy je habakuk, lebo každy čo videl OSB dosku je odborník na stavbu montovaného domu, prípadne pozná všetky nevýhody montovaných domov
1 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

tommi_d Pozri príspevok
To bola reakcia na príspevok uživateľa Peter Halaj.
Posledný týždeň v každej diskusii na mňa vyskočí Stavomont.
Inak "odborníkov" na montované domy je habakuk, lebo každy čo videl OSB dosku je odborník na stavbu montovaného domu, prípadne pozná všetky nevýhody montovaných domov
Ja to robím nepretržite 18 rokov,len čo som vyšiel zo stavebnej priemyslovky...
0 0
MTV75 MTV75

MTV75 je offline (nepripojený) MTV75

Prosím, stavia už niekto reálne cez STAVOMONT Zvolen? Lebo zatiaľ sa objevujú len samé dohady, ale žiaden konkrétny majiteľ domu, ani budúci majiteľ. Zaujíma ma konkrétna spolupráca, prístup, realizácia dohodnutých vecí, dodržanie termínov a cien, kvalita...
0 0
MTV75 MTV75

MTV75 je offline (nepripojený) MTV75

Pán "marleau" prosím, pošlite mi na seba e-mail, neviem totižto Vám poslať súkromnú správu...
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

MTV75 Pozri príspevok
Pán "marleau" prosím, pošlite mi na seba e-mail, neviem totižto Vám poslať súkromnú správu...
metis@atlas.sk
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať