Zavrieť

Porady

Usporiadat
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Blava, Malacky a Senec ako u Vás??? Asi nápodobne. j U nás veľmi nepríjemne, noc bez spánku. Leje, leje.
Naposledy upravil jozka56 : 15.08.08 at 23:28
0 0
Maruška54 Maruška54

Maruška54 je offline (nepripojený) Maruška54

Prší, prší a prší celú noc.
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

KE hlásia aktuálne vypekajúceho Oskiho a potom smer východ nejaká prťavá zatiaľ oblačnosť.
0 0
Olice Olice

Olice je offline (nepripojený) Olice

jozka56 Pozri príspevok
Blava, Malacky a Senec ako u Vás??? Asi nápodobne. j U nás veľmi nepríjemne, noc bez spánku. Leje, leje.
V Bratislave bolo tiež v noci "veselo", poriadna búrka, lialo. Okolo polnoci sa nám začala valiť voda zo strechy po schodišti a do výťahovej šachty. To je následok nedôslednej práce pri zateplovaní strechy, navŕtali diery a nedokončili. Som nevyspatá, unavená a mrzutá.....
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Potvrdzujem noc bez spánku. Ešte neviem, kde je sever. Hlavne, že zas začína fúkať, mraky sa valia.
0 0
ivako ivako

ivako je offline (nepripojený) ivako

Na krajnom východe je krásne slnečno, ale večer majú byť búrky. Keďže dnes máme fest, bojím sa aby sa nestalo niečo podobné:
http://www.topky.sk/cl/10/302218/AKT...ila-dvoch-ludi
0 0
olybaba olybaba

olybaba je offline (nepripojený) olybaba

pozdravujem,
- ani vychod, ani stred, ani sever ani juh - slovensky kras
- vcera cez den i v noci pohoda, len strasne dusno a horuco
- dnes pohoda od rana, akurat teraz uz slnko zaslo a zacalo poprchavat, ale nevyzera to hrozne - dufam ze u nas nebude ako na zapade a severe slovenska
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

olybaba Pozri príspevok
pozdravujem,
- ani vychod, ani stred, ani sever ani juh - slovensky kras
- vcera cez den i v noci pohoda, len strasne dusno a horuco,aj u nás na juhu
- dnes pohoda od rana, akurat teraz uz slnko zaslo a zacalo poprchavat, ale nevyzera to hrozne - dufam ze u nas nebude ako na zapade a severe slovenska
U nás ráno iba lejak, teraz poprcháva.
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Buďme radi, že len pršalo. Niekde aj zabíjalo: http://spravy.pravda.sk/nocna-burka-...k_ckronika_p23
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
Práve som sa vrátila z dovolenky, bola som v Poľsku na Mazurach a to ste mali vidieť, čo to tam to tornádo narobilo!!! Neviem, čo bolo u nás v správach, ale tromba povietžna - ako to oni volajú, zabila troch ľudí, a tie škody, to neprajem nikomu, dávali to v TV, no, proste hrôza.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Prší krásne...dnes od rána a prší tak jemne,akurát...akurát pepsikolák je napučaný a gáni na mňa ako na cudziu, že čo som to zase dovolila za počasie...nuž,jednému nevyhovieš, hlavne že mne je fajn....
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

pepsikova Pozri príspevok
Prší krásne...dnes od rána a prší tak jemne,akurát...akurát pepsikolák je napučaný a gáni na mňa ako na cudziu, že čo som to zase dovolila za počasie...nuž,jednému nevyhovieš, hlavne že mne je fajn....
Prší aj u nás na juhu. Moja pes sa sa na schodoch zastaví, presnejšie pevne ukotví pazúrami o dlaždice, vytočí hlávku dohora a uprie na mňa svoj vyčítavo-dôverčivý pohľad:"Gazdiná, veď s tým niečo urob, to si mám ísť zmočiť kožuŠTEK?"
0 0
betka betka

betka je offline (nepripojený) betka

A vraj bude pršať dva týždne..............
A dva celé týždne budem vyzyvovať a vyzyvovať.........
0 0
ekopo ekopo

ekopo je offline (nepripojený) ekopo

JA
betka Pozri príspevok
A vraj bude pršať dva týždne..............
A dva celé týždne budem vyzyvovať a vyzyvovať.........
potom nestihneš DPH , a vyzerá to , že pršať bude do utorka. V stredu a vo štvrtok nie.
0 0
betka betka

betka je offline (nepripojený) betka

ekopo Pozri príspevok
potom nestihneš DPH , a vyzerá to , že pršať bude do utorka. V stredu a vo štvrtok nie.
Práve ich spracovávam a chcem zajtra odovzdať Stihnem

A dokonca mám čas do polnoci na intrastat
0 0
mirpo mirpo

mirpo je offline (nepripojený) mirpo

Psíčkarka-závisláčka, večná optimistka ...viac
Prší, prší, len sa leje.... chce sa mi spať a nie pracovať. Hafani sú od včera ako prasiatka, len len, že som sa im ráno vyhla. Tá ich blatom zmáčaná srsť a moja biela bunda sa nemajú príliš v láske
0 0
iriska iriska

iriska je offline (nepripojený) iriska

Keď už sme pri tých hafíkoch. Náš psék je schopný aj pol dňa sedieť pri bráne v daždi... má nepremokavú srsť - špeciálna genetická úprava, ale nechcite ho potom očuchať
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Aj my máme doma takého otužilca. Má 10cm dlhé chlpy, sedí vedľa búdy na daždi a z búdy vyčumujú mačky. No, však ich treba strážiť....
0 0
mirpo mirpo

mirpo je offline (nepripojený) mirpo

Psíčkarka-závisláčka, večná optimistka ...viac
iriska Pozri príspevok
Keď už sme pri tých hafíkoch. Náš psék je schopný aj pol dňa sedieť pri bráne v daždi... má nepremokavú srsť - špeciálna genetická úprava, ale nechcite ho potom očuchať
Veď ja mám kokerky - to sú tiež vodné psy. Nielen že pri tej bráne sedia, aj tam zaspia a je im jedno či fúka, prší, sneží... A to majú búdu, zastrešenú ohradu a množstvo prístreškov. Keď prídem z práce domov, určite budú chcieť ísť na prechádzku, či bude pršať alebo nie.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Videli ste dnes navečer tie krásne,ťažké,akoby snehom naplnené oblaky? Plávali ako dobre naložený koráb a hrozivo ponúkali riadnu búrku-ale je z toho len preprš,taký jemný,očistný..teda aspoň okolo mňa.Len dúfam,že to zamračené nebo nepošle na nás zase nejakú pohromu a voda bude obkúkať,čo a ako máme uložené v pivniciach.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať