Zavrieť

Porady

Usporiadat
Monča Monča

Monča je offline (nepripojený) Monča

Veď nech už zaprší aj na východe. Každý deň vyvážam autom 100 litrov vody v bandaskách na záhradku. Už opadávajú aj čerešne zo stromu a vyzerala byť dobrá úroda. Zemiaky ešte len začínajú vykúkať zo zeme. V živote som nepolievala zemiaky, a teraz musím. Z jahôd nemám nič - suché trsy, reďkovka, šalát, ...všetko rastie z vody a tej niet.
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Našťastie sa tie strašné búrky u nás meteorológom nesplnili. Mala som hlavu v smútku. Polievam každý deň, úroda vyzerá byť pekná a ak by náhodou prišiel krupec mohol by to všetko poničiť. Tiež som večer upratala kvety, dnes som ich vyniesla von. U nás napršalo možno 1 mm, tiež som večer poliala záhradu - našťastie. Lebo tá trocha vlahy nestačí. Už vykúka sem tam spoza mrakov slnko. Ale neprší. Mohlo by popršať, lebo je strašne sucho Takže tým, čo chcú dážď nech poprší a tí čo chcú slnko, nech im svieti. Pekný deň všetkým
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

Tak u nás krásne prší. Výrazné ochladenie sa nekonalo, ale vzduch je výborný čerstvý, lesný okná dokorán. Nádhera.
0 0
Jara Jara

Jara je offline (nepripojený) Jara

na východe sa zaťahuje, tak snáď sprchne.
0 0
tutiola tutiola

tutiola je offline (nepripojený) tutiola

obyčajná pracujúca žena - už dôchodkyňa ...viac
Práve som sa vrátila z obedu a vonku zatiahnuté, ale neprší. Kuknem cez okno a vidím dáždnik. Tak som sa potešila a letím k oknu a tam ani kvapka.
Niekto si zo mňa vystrelil a ani nevie o tom. Dúfam, že kým mi skončí pracovná doba, tak bude už aj pršať. Nech zmoknem, nech zo m´ňa voda tečie, len nech zaprší Kto potrrebbuje dorobiť vecí, kde dážď prekáža, nech vydrží do večera a potom nech pršíííííííííííííííí.
0 0
elpka elpka

elpka je offline (nepripojený) elpka

žena vo svete mužov
V Žiline sa ochladilo a prší, keďže som vyrážala skoro ráno bez dáždnika, tak už som 3x zmokla, posielam Vám nejaký daždík aj na východ
0 0
Pohar Pohar

Pohar je offline (nepripojený) Pohar

neviete ako je okolo Púchova???Púchov?
0 0
Monča Monča

Monča je offline (nepripojený) Monča

No kukám, že nás v tom Vranove na dážď čaká viac...
0 0
michelle84 michelle84

michelle84 je offline (nepripojený) michelle84

U nás je tak pod mrakom, ale vykúka aj slniečka a je teplo. Opäť sa nesplnili predpovede, našťastie.
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Pohar, ľahko zistíš počasie aj na konkrétnu obec. Na shmu si daj model Aladin a tam si nastav obec. Máš tam predpoveď na tri dni pre konkrétnu obec. Keď klikneš na viac, tak Ti ponúkne možnosti a medzitým aj možnosť predpoveď na dva dni. A tá je dosť presná. Ja to mám tiež nastavené aspoň viem, kedy mám polievať.
0 0
babijanka babijanka

babijanka je offline (nepripojený) babijanka

žena v strednom veku-srandistka ...viac
elpka Pozri príspevok
V Žiline sa ochladilo a prší, keďže som vyrážala skoro ráno bez dáždnika, tak už som 3x zmokla, posielam Vám nejaký daždík aj na východ
Východniari ďakujú
0 0
tutiola tutiola

tutiola je offline (nepripojený) tutiola

obyčajná pracujúca žena - už dôchodkyňa ...viac
Konečne prší aj u nás už asi hodinu. Keď bude takto pršať, tak môže aj týždeň a nebude to veľa. Len aby som to nezakríkla.
0 0
calawen calawen

calawen je offline (nepripojený) calawen

Už od pol jednej prší... teda aspoň kropí...
0 0
olybaba olybaba

olybaba je offline (nepripojený) olybaba

vikendova perspektiva

- u nas oblacno - neprsi

0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
na západe pršalo celú noc ...aj teraz mrholí
0 0
piggos piggos

piggos je offline (nepripojený) piggos

som kto som,..človek čo má rád humor ...viac
a na východe je zamračené a chladno,ale neprší....
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Ani na severe neprší.. mraky sa preháňajú všelijaké, ale slniečko sa sem tam cez neho pretlačí..... ale zima je riadna...
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Aj na západe už neprší, vykuklo zubaté slniečko, pofukuje studený vietor...brrr
0 0
vasulka vasulka

vasulka je offline (nepripojený) vasulka

mam rada život
U nás na juhozápade ani kvapka. Dva mesiace riadne nezapršalo. Stále zavlažujeme. Dnes to vyzerá ako na jeseň. Sem tam vykukne slniečko a fúka studený vietor.
0 0
piggos piggos

piggos je offline (nepripojený) piggos

som kto som,..človek čo má rád humor ...viac
na východe už svieti slniečko a pomaly sa otepľuje...ale naozaj pomaly
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať