Zavrieť

Porady

ako to mám urobiť?

muž
Poraďte, pri prehľadávaní prijatých správ som kdesi urobil chybu a všetky prijaté spravy súkromné sa mi stratili. Ako ich dostať späť do prijatých SS ?
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Blankake Blankake

Blankake je offline (nepripojený) Blankake

Lianka Pozri príspevok
Odkedy mame inovovanu poradu (od vcera), neviem sa dostat ku svojim prispevkom, s ktorymi niekto suhlasil, sposobom, ako som zvykla doteraz. Predtym som sla cestou: clenovia - zoznam clenov - hladaj: moje meno... a po otvoreni som mohla kliknut na link s mojimi odsuhlasenymi prispevkami.

Nebude uz mozne dostat sa k odsuhlasenym prispevkom (nie ku vsetkym mojim prispevkom)? Alebo sa k tymto prispevkom mozem dostat inak?
Richard písal, že sa to chystá doplniť do štatistík... tak snáď na ti nezabudne.
0 0
Lianka Lianka

Lianka je offline (nepripojený) Lianka

žena, matka, samoživiteľka... ...viac
Dakujem za info. Bola by som nerada, keby takato moznost pozriet si vlastne odsuhlasene prispevky bola zrusena. Dost som to vyuzivala. Potesi, ked niekto so mnou suhlasi , utvrdi ma to v mojom nazore.
0 0
Blankake Blankake

Blankake je offline (nepripojený) Blankake

Lianka Pozri príspevok
Dakujem za info. Bola by som nerada, keby takato moznost pozriet si vlastne odsuhlasene prispevky bola zrusena. Dost som to vyuzivala. Potesi, ked niekto so mnou suhlasi , utvrdi ma to v mojom nazore.
Aj mne to chýba.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Anja111 Pozri príspevok
Skutočne je to tak, že keď klikneš na profil ktoréhokoľvek člena, tak vpravo hore sa Ti ukáže, čo práve číta, alebo kedy sa odhlásil z Porady... Druhá možnosť je, pozrieť si všetkých členov a to tak, že klikneš na Moje nastavenia a potom na Kto je online...
..


...páááni moji..ja som ani nevedela, čo všetko sa tu dá, len keď zablúdim do takýchto tém, dozviem sa, čo sa tu robí...len neviem, či sa mi to nezdá ako nakúkanie cez plece, keď niekto číta, keby som zisťovala, čo kto číta..ale je to len môj názor, napadlo ma to teraz..
0 0
Blankake Blankake

Blankake je offline (nepripojený) Blankake

pepsikova Pozri príspevok
..


...páááni moji..ja som ani nevedela, čo všetko sa tu dá, len keď zablúdim do takýchto tém, dozviem sa, čo sa tu robí...len neviem, či sa mi to nezdá ako nakúkanie cez plece, keď niekto číta, keby som zisťovala, čo kto číta..ale je to len môj názor, napadlo ma to teraz..
Niekomu to vadí, niekomu nie... preto sú asi niektorí "neviditeľní" (ako aj ja )
Ale myslím, že v tejto novej úprave profilov to už nefunguje...
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
pepsikova Pozri príspevok
..


...páááni moji..ja som ani nevedela, čo všetko sa tu dá, len keď zablúdim do takýchto tém, dozviem sa, čo sa tu robí...len neviem, či sa mi to nezdá ako nakúkanie cez plece, keď niekto číta, keby som zisťovala, čo kto číta..ale je to len môj názor, napadlo ma to teraz..
Už som to spomínala, mne vadí, ak tieto informácie si môže prečítať každý "okoloidúci"...prístup k profilu, atď. by mal mať len zaregistrovaný člen.
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

alla66 Pozri príspevok
Už som to spomínala, mne vadí, ak tieto informácie si môže prečítať každý "okoloidúci"...prístup k profilu, atď. by mal mať len zaregistrovaný člen.
Alenka, myslím, že naše nicky okoloidúcim nič nehovoria...ale súhlasím, že by to malo byť iba pre registrovaných.

Ja túto "možnosť" kto je online často využívam. Nie zo zvedavosti, veď čo môžeme čítať ? Jedine poradu, nie

Mňa zaujíma hlavne to, že vidieť aká téma sa číta. Lebo vďaka tomu som objavila veľmi veľa tém o ktorých som ani netušila, že sú tu...
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Súhlasím, je to zaujímavé, sledovať ako niekto študuje svoj profil, iný píše ss, ďalší študuje rozvod.... témy plus profil by mali byť viditeľné len pre členov...
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

alla66 Pozri príspevok
Súhlasím, je to zaujímavé, sledovať ako niekto študuje svoj profil, iný píše ss, ďalší študuje rozvod.... témy plus profil by mali byť viditeľné len pre členov...
To že čítam nejaký príspevok, kde sa rieši nejaký rozvod, ešte neznamená, že sa chcem rozvádzať. Tiež čítam príspevky o stavbe, hoci nestaviam...
Ved v rôznych témach dávame bodíky a súhlasy....takže sme prezradené
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Aspoň ovládame veľa vecí a sme šikulky
0 0
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

Mňa by zaujímalo na profiloch kto všetko (u mňa už 48) navštívil stránku...či to môžem ja niekde nájsť, iba tak, pre zaujímavosť.
A asi som nepochopila ako písať odkaz, lebo som ho písala terezemárii a je v mojom profile
0 0
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

Pýtam pomoc, prosím rady...som nemožnááá.
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
ak si písala odkaz pre Terazku, tak
buď musíš byť v jej profile, alebo ak jej chceš odpovedať, tak
pri jej odpovedi musíš kliknúť na pozrieť konverzáciu, napíšeš text a odošleš.
0 0
drobeceva drobeceva

drobeceva je offline (nepripojený) drobeceva

lenkak Pozri príspevok
ak si písala odkaz pre Terazku, tak
buď musíš byť v jej profile, alebo ak jej chceš odpovedať, tak
pri jej odpovedi musíš kliknúť na pozrieť konverzáciu, napíšeš text a odošleš.
baby, nepripadáte si ako nejaké hackerky? lebo ja áno
neviem presne, čo treba, postískam klávesy a čosi sa občas aj podarí...
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Zitulda Pozri príspevok
Mňa by zaujímalo na profiloch kto všetko (u mňa už 48) navštívil stránku...či to môžem ja niekde nájsť, iba tak, pre zaujímavosť.
A asi som nepochopila ako písať odkaz, lebo som ho písala terezemárii a je v mojom profile
lenka napísala správne, musíš si kliknúť na Terezku a potom napísať odkaz..

kto navštívil stránku...mená máš napísané v okienku a zvyšok boli utajení a neregistrovaní , ktorí chceli vidieť tvoj profil...i ja som kukla , bola som utajená a nevidíš tam moje meno. Teraz sa odhalím a idem Ťa navštíviť
Naposledy upravil alla66 : 17.05.09 at 14:06 Dôvod: gramatika:(
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
teraz ma musíš vidieť v okienku
0 0
Lianka Lianka

Lianka je offline (nepripojený) Lianka

žena, matka, samoživiteľka... ...viac
alla, a ked je za niektorym z mien +, co to znamena?
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
alla66 Pozri príspevok
lenka napísala správne, musíš si kliknúť na Terezku a potom napísať odkaz..

kto navštívil stránku...mená máš napísané v okienku a zvyšok boli utajení a neregistrovaní , ktorý chceli vidieť tvoj profil...i ja som kukla , bola som utajená a nevidíš tam moje meno. Teraz sa odhalím a idem Ťa navštíviť
alla mne sa to nepozdáva s tými utajenými . Píše tam aj ich nick .Ja som tomu príkladom .
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Lianka Pozri príspevok
alla, a ked je za niektorym z mien +, co to znamena?
Lianka , pluskom máš označených priateľov .
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Zita5 Pozri príspevok
alla mne sa to nepozdáva s tými utajenými . Píše tam aj ich nick .Ja som tomu príkladom .
ak si utajená...tebe ukáže nick, ale koho si navštívila tomu nie vidíš svoje meno s hviezdičkou...teraz som bola u teba na návšteve...videla si ma? nie??
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať