Zavrieť

Porady

previslá kvetina v kvetináči

dobrý deň, včera som videla na jednej terase zavesené kvetináče s nádhernými previslými ohnivočervenými kvetmi. Kvety boli bohaté, plné, ihličkové, veľmi pripomínali astry. Ešte som sa s takým previslým kvetom nestretla. Bol fakt nádherný a určite nie umelý. Veľmi by som chcela vedieť, čo to je, na internete sa mi to nepodarilo nájsť, a zazvoniť u nich sa neodvažujem, pretože ich vôbec nepoznám. Vie mi niekto poradiť, čo by to mohlo byť a kde sa to dá zohnať?
Usporiadat
L-M L-M

L-M je offline (nepripojený) L-M

wagner Pozri príspevok
Pokiaľ dostaneš kúpiť v záhradkárstve, tak radšej tam. Alebo pozri aj na www.fuchsie.cz Majú pekný výber a dobré ceny. Na Slovensko posielajú tiež, ale musíš uvisť správne tel.číslo - teda +421........... Kurz € majú za 26 Kčs. Takže cena veľmi výhodná. U nás si objednávajú radšej odtiaľ.
Ďakujem veľmi pekne- hneď to idem pozrieť.
Lucia
0 0
L-M L-M

L-M je offline (nepripojený) L-M

L-M Pozri príspevok
Ďakujem veľmi pekne- hneď to idem pozrieť.
Lucia
Veru nádhera- pekný výber- nevieš prosím ťa či posielajú hľuzy, alebo vypestované rastlinky? Nemám s tým ešte skúsenosti.
Ďakujem Lucia
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Záleží od toho čo chceš. Podľa mňa posielajú vypestované rastlinky a z hľuznatých begónií asi hľuzy. Teda to si myslím ja, ale možno keby si poslala emailom dotaz, odpíšu.
0 0
L-M L-M

L-M je offline (nepripojený) L-M

wagner Pozri príspevok
Záleží od toho čo chceš. Podľa mňa posielajú vypestované rastlinky a z hľuznatých begónií asi hľuzy. Teda to si myslím ja, ale možno keby si poslala emailom dotaz, odpíšu.
Dík, napíšem tam.
Prajem pekný deň
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať