Zavrieť

Porady

softvér na interiér ?

caute, počula som, že existuje nejaký program kde si viem vizuálne načrtnúť miestnosť a upravovať, aby som si to vedela prakticky predstaviť - že ako to bude vyzerať v skutočnosti ak si zariadi, tak izbu. Diky
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

    Dáša_
    toto nie je uplne to, čo hladáš, ale ikea ma na svojej stranke planovač.
    http://www.ikea.com/ms/sk_SK/rooms_i...hplanners.html

    naš malý sa s tým riadne vyblbol - strašne ho to bavilo a aj dost dlhú dobu.

    kiki007 je offline (nepripojený) kiki007

    kiki007
    ahoj
    ja som si tak trosku piratsky stiahla better homes and gardens - je tam strasne vela moznosti aj doplnkov a vyblaznis sa s tym ale je to po anglicky. skus hladat v torrentoch

    riaditel je offline (nepripojený) riaditel

    riaditel
    nie je len anglická verzia, ale aj slovenská, cez google heslo "roomarangger" a 30 dni môžeš plánovať, kresliť atď, po 30 dňoch odinštaluješ, nahraš znovu a opäť máš 30 dní k dispozícií - nezabudni si zálohovať hotové súbory a tie vložiť do novonahratej verzie ....

    romaker je offline (nepripojený) romaker

    human romaker
    Pre veľmi jednoduché plánovanie je roommanager asi stačí , je to predsa 2MB program ale za 20 dolárov som čakal viac.
    Doporučujem Arcon /školská verzia/ .
    Aplikácie na navrhovanie interiéru sú aj freeware, alebo také, ktoré je nutné kúpiť. Jendotlivé recenzie nájdeš tu: http://zaujimavosti.net/?s=interi%C3%A9r

    ide o software ako napríklad:
    - Floorplaner,
    - Planner 5D,
    - mydeco 3D planner,
    - Autodesk Homestyler

    čo sú síce staršie software produkty aj články, ale pri hľadaní to vypľuje a myslím, že niektoré sú veľmi jednoduché pre začiatok. Na úvod sa vlastne ani nedá začať s niečím tažkým. Neviem ako je to s exportom dát.
    Adaka dá sa tam aj vložiť fotka a obložiť kameňom krb so stenou, aby som si vedela predstaviť ak to bude vyzerať

    softvér na interiér ?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.