Zavrieť

Porady

Prechod z JÚ na PÚ

veselá, priateľská..
Zdravím Vás. Používam už niekoľko rokov program v DOSe od TP SOFTU, pri spracovaní JÚ. Od nového roku prechádzam na PÚ. Ktorý program odporúčate? Jedná sa o malé podnikanie do 3000 položiek. Ďakujem.
Usporiadat
MajaV MajaV

MajaV je offline (nepripojený) MajaV

Katty, prosím Ťa, v ktorom zákone (paragrafe) to je ?

Maja
0 0
Katty Katty

Katty je offline (nepripojený) Katty

Zákon o účtovníctve, záverečné ustanovenia §39a
Účtovná jednotka, ktorá je platiteľom DPH a ktorá k 31.12.2004 účtuje v sústave JU, je povinná od 1.1.2005 účtovať v sústave PU.
(účinnosť od 1.1.2005)
0 0
MajaV MajaV

MajaV je offline (nepripojený) MajaV

Katty, zmiatla ma Tvoja odpoveď Nane, lebo sa pýtala, či prechod z JU na PU je od 01.05.2005.
0 0
Katty Katty

Katty je offline (nepripojený) Katty

jééé tak pardooon som si to asi zle prečítala nieeee od 1.5. ale od 1.januára 2005


pardoooooooooooooooooooooooooooooon
0 0
nana nana

nana je offline (nepripojený) nana

No veď preto. Ja som tiež bola na tom, že od 1.1.05. Ale ani neviem v akej súvislosti so počula, že od 1.5.05. Tiež ma to zarazilo. Ešte zistím podrobnosti. Už viem. Firma Česmad nám poslala ponuku na kurz PÚ a tam uviedla ten dátum. Asi sa preklepli.
Naposledy upravil nana : 15.07.04 at 13:15
0 0
Katty Katty

Katty je offline (nepripojený) Katty

tééda nana to tvoje "no veď preto" je hrozivééé
0 0
nana nana

nana je offline (nepripojený) nana

Prepáč Katty, nevyhrážam sa Ti.
0 0
Katty Katty

Katty je offline (nepripojený) Katty

no veď ja som to aj tak myslela že zo srandy pekný zbytok dňa ja už padám do druhej robotky
0 0
ltomsa ltomsa

ltomsa je offline (nepripojený) ltomsa

Ženatý účtovník
Jednoznačne doporučujem program MRP, je výborný či už po DOS-som, alebo pod Windowsom.
S prianím krásneho dňa.
0 0
Katty Katty

Katty je offline (nepripojený) Katty

jeee ahoj tak tu mám ďalšieho parťáka na MRP ja len keby som potrebovala poradiť s týmto softom tak či sa môžem na Teba obrátiť ďakujeeeem
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať