Zavrieť

Porady

spustenie dvd na pc

dobrý den...mam taký problem....nainstalovala som si do pc BS - player a zároven VISTA CODEC PACKAGE - po dani dvd do mechaniky mi vypisalo - že mam ist na ovladací panel - prisposobit - a dat nizsie rozlíšenie a nižsiu kvalitu farieb...terajsie nastavenie je rozlisenie 1440 x 900 pixelov a farby - 32 bitov....dala som menxie nastavenie...1200 a farby 18 bitov a aj tak mi dvd nespustilo a obraz bol na ploche neostrý...dakujem za radu....taktiež by som potrebovala aký program mam stiahnut na napalovanie a odkial...s pozdravom mirka
Usporiadat
Laco60 Laco60

Laco60 je offline (nepripojený) Laco60

sondaw Pozri príspevok
Stáhni si KMPlayer, přehraje ti všechno, je free, je k němu čeština. Existuje ve dvou verzích, klasická instalace (.exe) a plná verze zip, ta je výhodná v tom, že se neinstaluje, obsah archivu zip se jen rozbalí do nějaké tebou zvolené složky, já ho mám na C:\KMPlayer293.1428_final Instaluji k němu ještě balík kodeků Codec Pack All in 1 a japonský Satsuki Decoder Pack (obsahuje také Classic Media Player). Při vhodném přiřazení formátů a dopsání nových v Možnosti - Asociace, třeba FLV - mi na všechno, co mám v PC, stačí KMP. Zcela výjimečně použiji Classic Media Player (ze Satsuki). WMP nepoužívám vůbec a nemám problém cokoliv přehrát. Bohužel jsem zde nováček a nemohu vložit přímý link na stažení programu _________________
A čo tak poslať link na PM?
Díky.
0 0
mpca mpca

mpca je offline (nepripojený) mpca

bla bla.. koho to zaujíma?
Laco60 Pozri príspevok
A čo tak poslať link na PM?
Díky.
A čo tak sa pozret na google?
btw: http://imgcdn.pandora.tv/pan_img/KMP/Download/kmp.exe
0 0
milagros208 milagros208

milagros208 je offline (nepripojený) milagros208

Ja mám tiež problém prehrať jedno DVD. Neviem akým formátom je to nahrané. Je to video prehraté z videokazety na DVD prehrávač a potom na DVD. V počítači mám nainštalovaný WINDOWS Media Player, ale nevie mi to spustiť. Neviete mi niekto poradiť nejaký program, ktorým by sa to dalo. Upozorňujem, že nie som veľmi technický typ, takže niečo jednoduché. Vďaka.
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

No ked to mas z videokazety, tak predpokladam, ze to mas spravene do digitalneho formatu (zrejme avi, ale to musis vediet ty) napr. cez TV kartu a potom musis zistit ake subory a s akymi koncovkamy mas na tom DVD, potom ti napiseme, ako to prehrat
0 0
mpca mpca

mpca je offline (nepripojený) mpca

bla bla.. koho to zaujíma?
mno tak to asi nepotesim,,, mal som take dvd co bolo "prehravane" z VHS na DVD v stroji Thompson a v pc som ho nerozbehal,, ba dokonca ani v niektorych DVD playeroch (sony-cko malo s nim problemy)...
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

milagros208 Pozri príspevok
Ja mám tiež problém prehrať jedno DVD. Neviem akým formátom je to nahrané. Je to video prehraté z videokazety na DVD prehrávač a potom na DVD. V počítači mám nainštalovaný WINDOWS Media Player, ale nevie mi to spustiť. Neviete mi niekto poradiť nejaký program, ktorým by sa to dalo. Upozorňujem, že nie som veľmi technický typ, takže niečo jednoduché. Vďaka.
Súhlasím s mpca, skutočne nie všetky DVD médiá napálené v DVD rekordéri rozpozná PC. Ale pokiaľ by to bolo nahrávané štandardným formátom DVD video, tak by to mali rozpoznať bežné DVD video aplikácie, ako napr.

VLC player

alebo Win DVD player. Ak to ten Win DVD player neprehraje, tak to asi nepôjde.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať