Zavrieť

Porady

SAVČENKO

Náhodou som sa dostala na prednášku ruského MuDr. Savčenka a kukala som na tohto exota ako puk. Po zážitku z víchrice, ktorú na prednáške rozvíril som sa rozhodla absolvovať aj jeho kurz. Cítila som sa tam ako blbec, ale teraz sa na všetko akosi ináč pozerám. Je mi ľahšie, udalosti ma vedia viac pobaviť ako nervovať, psychológia pochopenia života sa mi posunula úplne kdesi inde čo je veľmi fajn....
Poznáte to tiež?
Usporiadat
hanelie hanelie

hanelie je offline (nepripojený) hanelie

sprievodca CR Rakúsko,
že som za tie výkaly vďačná... . Veľmi dlho som sa v nich máchala ako každý obyčajný človek (
ja tomu hovorím "výzva" -

ale budem musieť poopraviť moje motto: že "keď nejde o život, tak ide o ......"
pretože zákon schválnosti, v posledom čase sa mi dejú veci, ktoré majú blízko k tomu vyjadreniu : že ide takmer o život dve havárky v priebehu 3 mesiacov
0 0
Tanče Tanče

Tanče je offline (nepripojený) Tanče

hanelie Pozri príspevok
ja tomu hovorím "výzva" -

ale budem musieť poopraviť moje motto: že "keď nejde o život, tak ide o ......"
pretože zákon schválnosti, v posledom čase sa mi dejú veci, ktoré majú blízko k tomu vyjadreniu : že ide takmer o život dve havárky v priebehu 3 mesiacov
uf, tak to je na vnímanie aj medzi riadkami. Ked sa mi cosi take deje, (co uz dost dávno nebolo, no nechcem zakríknut) tak spozorniem hlavne sama na seba co robím, čo chcem, čo sa okolo toho deje.... som vnímavá na také signály. či už pozitívne alebo negatívne.

"události jsou nevyhnutelné, jinak by se neudáli" (z filmu Dálnice 60) alebo 66?
0 0
Tanče Tanče

Tanče je offline (nepripojený) Tanče

Elena Navrátilová Pozri príspevok
Však svetlo a tma ... Vieš pri čítaní v tejto téme ma Táni napadlo ... aká je pravda v tom, že akými očami sa dívaš (čítaš) tak presne to vidíš.
veľká
0 0
Tanče Tanče

Tanče je offline (nepripojený) Tanče

Danila Pozri príspevok
Ten lampičkonosič má asi dovolenku. Ale do večera tu budem mať červenú alej.
Jáááj už mi to docvaklo čo si týmto myslela, keď som videla na mojom príspevkutú -1 (len? nešetri červenoarmejec, veď daj este nejakých 18! nech mám rekord) .
0 0
Tanče Tanče

Tanče je offline (nepripojený) Tanče

moja príhoda z dneška:
zavolal mi kamarát. Od prvej vety okrem pozdravu, samé ponosovanie na mamu. Kedysi som ho utesovala, radila, pocuvala ale to nemalo konca kraja. Dnes som mu povedala že ja problémy nemám. On na to že tiež nie, ale na moju ďalšiu otázku že prečo sa teda stále sťažuje, ostal nervozny, urazený a podráždený že už mi nič hovoriť teda nebude aby som to nebrala ako sťažovanie. Ešte zahlásil ako mi je dobre že ja nemám problémy, no ale moju odpoveď, že to je len a len na ňom, či tie problémy mať bude chápal ako najväčšiu urážku a hovor rýchlo "radšej" ukončil.
Týmto chcem prezentovať, ako som sa nechávala vťahovať do blbých chápadiel večnesťažujúceho a to zo slušnosti, s kamarátstva, zo súcitu.... a čo mi to dalo? Ničové nič. Energia fuč, nálada fuč, čas fuč. Teraz? Od môjho rehotu sa aj kocúr sediaci pri mne zľakol.
0 0
bonita bonita

bonita je offline (nepripojený) bonita

na facebooku zalozene stranky: ZOPZ - združenie ochrancov a priateľov zvierat. ...viac
Tanče Pozri príspevok
Pachole, zlatíčko, ak si spokojná so svojim životom, božechráň ti niečo vnucovať. Ja môžem skonštatovať, ako som už uviedla predtým, že už pred spoznaním JEHO , moje zmýšlanie smerovalo tam kam ma jeho "tória" tiež smerovala. Len som bola jedniná v mojom okolí a tak to nebolo normálne. Ale mňa to normálňe normálne nauspokojovalo, pokoj som nachádzala v tom mojom normálne. Chápeš? Takže mňa neovláda ma ON(nehovorím, že nie sú ľudia, ktorí "osobnostiam" podliehajú bez ohľadu na ich vnútornú podstatu) ani mi to nevsugerováva že ma neovláda ale ovláda, jeho vysvetlenie s mojimi skúsenosťami a ich následného vnímania mi dalo ucelený know how spokojnejšieho života. Je to len a len na MNE! Ak chceš sa rozčuľuj, myslíš že ti to k niečomu pomôže? Ja si to nemyslím a preto sa nechcem.! Chcem sa !
Myslím že by ti ponúkol zľavu na kurz....

Priznám sa, bavím sa , ako sa necháš vytáčať niekým, kto ti je putna.

Jedným z jeho porekadiel je: keď nejde o život ide o h....o. Každé h....o končí na "o" - SavčenkO
TO SA DA POVEDAT AJ SLUSNE. KED NEJDE O ZIVOT NEJDE O NIC. Aler samozrejme aj vyjadrovanie sa napoveda o charaktere cloveka.
0 0
bonita bonita

bonita je offline (nepripojený) bonita

na facebooku zalozene stranky: ZOPZ - združenie ochrancov a priateľov zvierat. ...viac
jozka56 Pozri príspevok
Lebo )Život je boj a my v ňom.

ZIVOT JE BOJ A BOJOVAT ZNAMENA ZIT. ABY ZIVOT KRAJSI BOL, TREBA ZVITAZIT.
0 0
bonita bonita

bonita je offline (nepripojený) bonita

na facebooku zalozene stranky: ZOPZ - združenie ochrancov a priateľov zvierat. ...viac
Savcenko musi mat talent na vymyvanie mozgov / aby som pouzila uz tu pouzite slovne spojenie/, lebo je v prvom rade PODNIKATEL:

Keby ten talent nemal , tak by mu ludia nechodili na kurzy a prestal by zarabat.

Ved na tomto principe existuju vsetci vodcovia siekt - zhromazduju peniaze clenov sekty pre seba a navyse aj zeny pre seba.

Neviem kolko rokov ma tance, ale casom pride na to, ze kupit si knihy od uznavanych autorov by ju vyslo ovela lacnejsie ako kurzy a trufam si tvrdit, ze by z nich aj viac ziskala.

Ja osobne naozaj nemusim ludi, ktori sa vyvsuju nad inych /pr. savcenko/ a dost sas cudujem ludom, ktori takychto ludi zeru.

Pre info: uz pred rokmi som take knihy zacala citat, aj si zijem v pohode - jednoducho objavila som to, co objavuje tance, no ovela viac a hlavne ovela lacnejsie a s triezvejsim rozumom.

Ked sa uz pouzivaju citaty, davam do placu jeden, ktory sa mi paci uz od str. skoly:

Ked si sa narodila, vsetci sa smiali, len ty si plakala.
Svoj dlhy zivot prezi tak, ze ked budes umierat,
aby vsetci plakali a ty si sa mohla smiat.



Inaknic v zlom tance, ked ta kurz robi stastnou, tak je pre teba asi to prave orechove.
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
bonita Pozri príspevok
TO SA DA POVEDAT AJ SLUSNE. KED NEJDE O ZIVOT NEJDE O NIC. Aler samozrejme aj vyjadrovanie sa napoveda o charaktere cloveka.
Ale no, keď neide o život, ide skutočne o h...o. A je to rečou naších sarých materí. Tak načo to kaziť?????
0 0
Tanče Tanče

Tanče je offline (nepripojený) Tanče

bonita Pozri príspevok
ZIVOT JE BOJ A BOJOVAT ZNAMENA ZIT. ABY ZIVOT KRAJSI BOL, TREBA ZVITAZIT.
prajem veľa úpechov v tom boji.
0 0
Tanče Tanče

Tanče je offline (nepripojený) Tanče

Danila Pozri príspevok
Ale no, keď neide o život, ide skutočne o h...o. A je to rečou naších sarých materí. Tak načo to kaziť?????
danilka ale podľa bonity tu ide o charakter človeka. Jáj keby tak prišla na kurz to by bol matroš....
0 0
Tanče Tanče

Tanče je offline (nepripojený) Tanče

bonita Pozri príspevok
Savcenko musi mat talent na vymyvanie mozgov / aby som pouzila uz tu pouzite slovne spojenie/, lebo je v prvom rade PODNIKATEL:

Keby ten talent nemal , tak by mu ludia nechodili na kurzy a prestal by zarabat. no comment, nepoznáš ho nezažila si ho,

Ved na tomto principe existuju vsetci vodcovia siekt - zhromazduju peniaze clenov sekty pre seba a navyse aj zeny pre seba.

Neviem kolko rokov dosť ma tance, ale casom pride na to, ze kupit si knihy od uznavanych autorov aj tie mám by ju vyslo ovela lacnejsie ako kurzy a trufam si tvrdit, ze by z nich aj viac ziskala. -obdivuhodná istota

Ja osobne naozaj nemusim ludi, ktori sa vyvsuju nad inych /pr. savcenko/ a dost sas cudujem ludom, ktori takychto ludi zeru.

Pre info: uz pred rokmi som take knihy zacala citat, aj si zijem v pohode - jednoducho objavila som to, co objavuje tance, no ovela viac a hlavne ovela lacnejsie a s triezvejsim rozumom.

Ked sa uz pouzivaju citaty, davam do placu jeden, ktory sa mi paci uz od str. skoly:

Ked si sa narodila, vsetci sa smiali, len ty si plakala.
Svoj dlhy zivot prezi tak, ze ked budes umierat,
aby vsetci plakali a ty si sa mohla smiat. skutočne si v tajkej pozícii, že sa ty budeš smiat? nemusíš odpovedať, uprimne si odpovedz. nebude ti chodiť po rozume, čo si mohla, a čo si nemala? prosiť v poslednej chvíli o odpustenie?



Inaknic v zlom tance, ked ta kurz robi stastnou, tak je pre teba asi to prave orechove.
tak toto preložím do mojej reči, lebo tvoja je zavádzajúca: sama seba robím šťastnou, nie kurz, ten mi dáva návod.
0 0
iriska iriska

iriska je offline (nepripojený) iriska

Tanče, naháňaš príspevky a strany tým, že každého chytáš za slová a každému kto sem napíše odpovedáš osobitne a kopíruješ všetky ich príspevky?
0 0
Tanče Tanče

Tanče je offline (nepripojený) Tanče

mna vôbec nenapadlo, žeby som mala naháňať nejaké strany....
0 0
hanelie hanelie

hanelie je offline (nepripojený) hanelie

sprievodca CR Rakúsko,
tanče,
akým spôsobom vysvetľuje "s" neopodstatnený strach ?
resp. aký návod poskytuje na zbavenie sa takéhoto strachu
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
iriska Pozri príspevok
Tanče, naháňaš príspevky a strany tým, že každého chytáš za slová a každému kto sem napíše odpovedáš osobitne a kopíruješ všetky ich príspevky?
iriska,

ja neznášam dépehačku. Nechodím im to tam kaziť. Občas len prečítať bez komentára. Tak nám to tu nekaz, nám je tu fajn.
0 0
iriska iriska

iriska je offline (nepripojený) iriska

Tak sa bavte.
0 0
hanelie hanelie

hanelie je offline (nepripojený) hanelie

sprievodca CR Rakúsko,
Tak sa bavte.
sa pridaj k zábave
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

hanelie Pozri príspevok
sa pridaj k zábave
j
0 0
bonita bonita

bonita je offline (nepripojený) bonita

na facebooku zalozene stranky: ZOPZ - združenie ochrancov a priateľov zvierat. ...viac
Tance, donutila si ma zamysliet sa - a so vsetkou uprimnostou k sebe - zatial nemam koho prosit o odpustenie. A pevne dufam / mam 45 r./, ze kym zomriem tak to nepokazim. Zijem hlavne s presvedcenim - neublizovat inym. Ale podotykam, ze taka je moja povaha, nemusim na to mysliet ani sa snazit.

A fakt dobry zivot mam uz 9 rokov, aj ked casto bez penazi, - odkedy robim pre zvierata. Tie mi vlievaju taku davku pozitivnej energie aku nedokaze ziaden clovek.

Nechcem robit reklamu svojej web stranke, ani nemusim, nie som podnikatel, ale vlozim si ju do profilu, ak budes cchiet vediet aky clovek napisal svoj nazor a tvoja ironia nebola na mieste.

Ludia podobni Savcenkovi su nebezpecni / aj ked netvrdim ze prave on, on zrejme len zaraba/ , lebo mnohym nestaci zarabat, ale musia citit ako ich ini uctievaju.

Jednoducho sme rozni : vodcovia, samostatni a ti, ktori vodcov potrebuju. Nastastie ja patrim do strednej skupiny a hadaj do ktorej ty.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať