Zavrieť

Porady

Elektronické zasielanie výkazov do zdravotných poisťovní

zdravím všetkých,
chcela by som Vás poprosiť, či máte niekto už informácie o elektronickom zasielaní výkazov a príloh k výkazom do zdravotných poisťovní,ako sa treba prihlásiť ako firma, ako to treba odosielať a či si treba nachystať aj pevné nervy, podľa vzoru sociálnej poisťovne. Ak viete napíšte prosím, kde sa tieto
informácie dajú nájsť. ďakujem
Usporiadat
Téma je uzavretá.
rennka rennka

rennka je offline (nepripojený) rennka

Tak asi tam bude pes zakopany. VsZP robim cez mozillu... co teraz? Mam skusit nainstalovat cert. v IE? Neviem ci to zvladnem
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

rennka Pozri príspevok
Anja, to podanie RZZP do VsZP si ako dokazala??? Ja tam klikam cely den a davku 580 mi vobec neponuka...

Toto tuším ide cez výkaz a nie ako dávka. Hrozné, nepamätám od 6.2., kedy som posielala
0 0
jess jess

jess je offline (nepripojený) jess

žienka
ja posielam VšZP, Dôveru aj SP cez Mozillu ...úplne v pohode....a teraz už aj daňovákom ...všetko cez Mozillu
0 0
Anja111 Anja111

Anja111 je offline (nepripojený) Anja111

rennka Pozri príspevok
Anja, to podanie RZZP do VsZP si ako dokazala??? Ja tam klikam cely den a davku 580 mi vobec neponuka...
Ja bez problémov a okamžite.
Že by to bolo tým pehliadačom?
2 0
Anja111 Anja111

Anja111 je offline (nepripojený) Anja111

Paula Pozri príspevok
Toto tuším ide cez výkaz a nie ako dávka. Hrozné, nepamätám od 6.2., kedy som posielala
Pauli, ako dávka 580...
2 0
Ninna Ninna

Ninna je offline (nepripojený) Ninna

rennka Pozri príspevok
Tak asi tam bude pes zakopany. VsZP robim cez mozillu... co teraz? Mam skusit nainstalovat cert. v IE? Neviem ci to zvladnem
Netreba nic instalovat, len chodte cez explorer a prihlaste sa na VsZP , vyplnte vykaz a podpiste on si sám najde certifikat /v PC/ cez explorer
0 0
Ninna Ninna

Ninna je offline (nepripojený) Ninna

jess Pozri príspevok
ja posielam VšZP, Dôveru aj SP cez Mozillu ...úplne v pohode....a teraz už aj daňovákom ...všetko cez Mozillu
Ja som mala s tým problém, u VšZP pani v call centre mi prezradila že mám isť len cez explorer
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Paula Pozri príspevok
Toto tuším ide cez výkaz a nie ako dávka. Hrozné, nepamätám od 6.2., kedy som posielala

Neboj Pauli, bude to aj horšie .... aj mne ten Nemec všeličo v byte schováva
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Anja111 Pozri príspevok
Ja bez problémov a okamžite.

Ja tiež okamžite aj opravný ...kvôli tej nešťastnej dôchodcovskej nule.
0 0
Ninna Ninna

Ninna je offline (nepripojený) Ninna

rennka Pozri príspevok
Tak asi tam bude pes zakopany. VsZP robim cez mozillu... co teraz? Mam skusit nainstalovat cert. v IE? Neviem ci to zvladnem
vyriešil sa problém? či?
0 0
rennka rennka

rennka je offline (nepripojený) rennka

Dakujem dievcence za vsetky vase rady. Zajtra rano skusim v praci a dam vediet. Ale aj tak ma stale matie, preco to niekomu cez mozillu islo a mne nie...
0 0
Betina2 Betina2

Betina2 je offline (nepripojený) Betina2

Dievčence, certifikát mám platný do 9/2012 a nejde mi to ani cez firefox ani cez IE. oboje som skúsila, proste nejde a nejde mi ani nainštalovať nanovo Disig, keby som chcela....vraj zas nemám právo či čo, to mi hlási cez IE....som presvedčená, že je to nastavením. dávali sme Norton Internet Security, či tam nie je pes zakopaný, bo v nastaveniach internetu vo windowse mám aj ten certifikát od Disigu, tak ako tam bol aj vlani a nebol problém, ešte v januári som podávala bez problémov, tak zajtra to poskúšam zistiť....
0 0
Betina2 Betina2

Betina2 je offline (nepripojený) Betina2

...doteraz som podávala zp aj sp cez mozilu úplne v pohode, teda jedine drsr robím už cez IE, tam mi to štrajkovalo v mozile s preklopením do tlačovej formy.
0 0
rennka rennka

rennka je offline (nepripojený) rennka

Takze dnes som to skusala aj cez IE, ale stale to iste: ponuka len mesacny vykaz-514 a oznamenie zamestnavatela-601. Skusala som to dat cez typovanie davky, lebo na podanie MRP negeneruje vystup pre poistovnu, len pre interne potreby. Robim nieco zle???
0 0
rennka rennka

rennka je offline (nepripojený) rennka

Vsimla som si, ze v prehlade dokumento ten suhrnny rocny-580 ponuka. Som uz z toho nestastna...
0 0
Anja111 Anja111

Anja111 je offline (nepripojený) Anja111

rennka Pozri príspevok
Takze dnes som to skusala aj cez IE, ale stale to iste: ponuka len mesacny vykaz-514 a oznamenie zamestnavatela-601. Skusala som to dat cez typovanie davky, lebo na podanie MRP negeneruje vystup pre poistovnu, len pre interne potreby. Robim nieco zle???
Ja mám tiež MRP a podávala som aj na VšZP riadne cez podania. Typ výkazu v MRP RZZP 2011 - export.
3 0
rennka rennka

rennka je offline (nepripojený) rennka

Anja, dakujem ze si ma "nakopla" asi som sa tym uz vela zaoberala a stale robila tu istu chybu. Mas pravdu, z MRP cez export a VsZP cez podanie. Uz to konecne mam! A teraz mozem ist na RZD a Hlasenie. Este raz vdaka za vsetky rady.
0 0
rennka rennka

rennka je offline (nepripojený) rennka

Robila som cez mozzilu, IE ma nechcel, zrejme kvoli certif., pustit podpisat.
Naposledy upravil rennka : 15.02.12 at 09:04
0 0
Stina Stina

Stina je offline (nepripojený) Stina

rennka Pozri príspevok
Takze dnes som to skusala aj cez IE, ale stale to iste: ponuka len mesacny vykaz-514 a oznamenie zamestnavatela-601. Skusala som to dat cez typovanie davky, lebo na podanie MRP negeneruje vystup pre poistovnu, len pre interne potreby. Robim nieco zle???
Volala som VšZP a povedali mi , že možnosť typovať 580 by mali spustiť koncom tohto týždňa. Takže treba čakať, kým sa podarí ich problém vyriešiť
1 0
Betina2 Betina2

Betina2 je offline (nepripojený) Betina2

Ja som akosi nemala v PC svoj certifikát na moje meno, preto to nešlo....neviem, ako je to možné, lebo nič sme neprestavovali ...našťastie som našla zálohu z toho môjho certifikátu a podarilo sa to z nej nakopnúť....už som oznámenie poslala
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať