Zavrieť

Porady

Elektronické zasielanie výkazov do zdravotných poisťovní

zdravím všetkých,
chcela by som Vás poprosiť, či máte niekto už informácie o elektronickom zasielaní výkazov a príloh k výkazom do zdravotných poisťovní,ako sa treba prihlásiť ako firma, ako to treba odosielať a či si treba nachystať aj pevné nervy, podľa vzoru sociálnej poisťovne. Ak viete napíšte prosím, kde sa tieto
informácie dajú nájsť. ďakujem
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Lubaba Lubaba

Lubaba je offline (nepripojený) Lubaba

Rozalka Pozri príspevok

Neboj Pauli, bude to aj horšie .... aj mne ten Nemec všeličo v byte schováva
4 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

prosím Vás v dôvere vyplním výkaz online formulárom dám odoslať a neodošle, odoslalo mi január a február a marec nie??? neviete mi poradiť? dík
0 0
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
sybila3 Pozri príspevok
prosím Vás v dôvere vyplním výkaz online formulárom dám odoslať a neodošle, odoslalo mi január a február a marec nie??? neviete mi poradiť? dík
málo údajov. Ja odosielam dávkou - prečo formulárom?
1 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

a ako dávkou, január sa mi odoslal v pohode, teraz vyplním formulár a dám odoslať a nič stále mi tam vyskakuje, že 2/12 a 3/12 neodoslané???
0 0
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
nepýta si udaj z GRID karty?
0 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

nepýta, neviem, kde je chyba, január išiel v pohode a ja som si až teraz všimla, že 2/12 a 3/12 sú neodoslané a už som skúšala asi 5xodoslať a nič ale neviem prečo ani mi nič nevypíše.
0 0
Anja111 Anja111

Anja111 je offline (nepripojený) Anja111

sybila3 Pozri príspevok
prosím Vás v dôvere vyplním výkaz online formulárom dám odoslať a neodošle, odoslalo mi január a február a marec nie??? neviete mi poradiť? dík
Skús im poslať maill. Ja som s nimi komunikovala tak, keď som mala nejaký problém.
2 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

poslala som, zatiaľ mi neodpovedali.
0 0
nesca nesca

nesca je offline (nepripojený) nesca

to keby som vedela :-)
sybila3 Pozri príspevok
nepýta, neviem, kde je chyba, január išiel v pohode a ja som si až teraz všimla, že 2/12 a 3/12 sú neodoslané a už som skúšala asi 5xodoslať a nič ale neviem prečo ani mi nič nevypíše.
A nevypisuje Ti pri nich nejakú chybu?
0 0
Anja111 Anja111

Anja111 je offline (nepripojený) Anja111

sybila3 Pozri príspevok
poslala som, zatiaľ mi neodpovedali.
Je fakt, že im odpoveď niekedy trvá aj 3 - 4 dni, ale takto som s nimi vždy všetko vyriešila a ešte to mám aj písomne zdokladované.
3 0
korduľa korduľa

korduľa je offline (nepripojený) korduľa

chcela by som sa spytat ci nemate problem pri odoslani elektronickeho vykazu do VSZP tak ked dam po podani tlacit /nie tlacit bez tela davky/, tak mi to trva strasne dlho, ze nakoniec to musim zrusit, nemate podobny problem?
0 0
tictac7 tictac7

tictac7 je offline (nepripojený) tictac7

korduľa Pozri príspevok
chcela by som sa spytat ci nemate problem pri odoslani elektronickeho vykazu do VSZP tak ked dam po podani tlacit /nie tlacit bez tela davky/, tak mi to trva strasne dlho, ze nakoniec to musim zrusit, nemate podobny problem?
popravde - elektronicky podávam už nejaký ten rôčik, ale z VšZP sa mi ešte nikdy nepodarilo vytlačiť ten výkaz kompletný. Tlačím teda len bez tela dávky. Ak sa náhodou niekedy prekliknem a dám tlačiť kompletný výkaz, tiež to zamrzne. Aj pri 1-2 poistencoch sa točí kolečko aj 5 minút, potom stratím nervy a ukončím to. Myslela som si zo začiatku, že to je len nejaký ich technický problém, ktorý časom odstránia, ale napriek mnohým vylepšeniam (v porovnaní zo začiatkami), tento problém ešte stále pretrváva....
0 0
Tamila Tamila

Tamila je offline (nepripojený) Tamila

tictac7 Pozri príspevok
popravde - elektronicky podávam už nejaký ten rôčik, ale z VšZP sa mi ešte nikdy nepodarilo vytlačiť ten výkaz kompletný. Tlačím teda len bez tela dávky. Ak sa náhodou niekedy prekliknem a dám tlačiť kompletný výkaz, tiež to zamrzne. Aj pri 1-2 poistencoch sa točí kolečko aj 5 minút, potom stratím nervy a ukončím to. Myslela som si zo začiatku, že to je len nejaký ich technický problém, ktorý časom odstránia, ale napriek mnohým vylepšeniam (v porovnaní zo začiatkami), tento problém ešte stále pretrváva....
Tak presne toto rozčuľovalo aj mňa a nevedela som, kde je problém. Až minulý mesiac som nejako zbadala pod vrchnou lištou,mi vyskočil nejaký nenápadný riadok, kde bolo písané niečo, že nemám povolené nejaké vyskakovacie okná, už si to presne nepamätám, ako to znelo. Dala som povoliť a už mi tlačí aj s telom dávky.
3 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Tamila Pozri príspevok
Tak presne toto rozčuľovalo aj mňa a nevedela som, kde je problém. Až minulý mesiac som nejako zbadala pod vrchnou lištou,mi vyskočil nejaký nenápadný riadok, kde bolo písané niečo, že nemám povolené nejaké vyskakovacie okná, už si to presne nepamätám, ako to znelo. Dala som povoliť a už mi tlačí aj s telom dávky.
Výkazy posielam elektronicky od februára, nikdy som problém s tlačou nemala. Nastavenie PC som ale nerobila sama, dosť sa pri tom natrápili, kým im to prestalo "pišťať".
0 0
tictac7 tictac7

tictac7 je offline (nepripojený) tictac7

Tamila Pozri príspevok
Tak presne toto rozčuľovalo aj mňa a nevedela som, kde je problém. Až minulý mesiac som nejako zbadala pod vrchnou lištou,mi vyskočil nejaký nenápadný riadok, kde bolo písané niečo, že nemám povolené nejaké vyskakovacie okná, už si to presne nepamätám, ako to znelo. Dala som povoliť a už mi tlačí aj s telom dávky.
SUPER rada - vyskakovcie okná povolené a ono to fakt tlačí úžasné
0 0
Uhrinova Maria Uhrinova Maria

Uhrinova Maria je offline (nepripojený) Uhrinova Maria

AKý je postup pri zasielaní požiadavky o stornovanie výkazu preddavkov.- poistovna Dovera. Ďakujem
0 0
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
pošli opravné...........o stornovaní neviem.
0 0
yvica yvica

yvica je offline (nepripojený) yvica

vedeli by ste mi poradiť v dôvere nemám problém ale vo všzp neviem ako, prihlásila som sa cez el. podateľňu, naištalovala certifikát ale ke´d som ho kontrolovala na karte tak ho nemám v zložke osobné. a neviem nájsť cez čo natiahnem mesačný výkaz? dík
0 0
msa msa

msa je offline (nepripojený) msa

ahojte vedeli by ste mi prosím poradiť? Zaslala som MV do VŠZP, za 12/2012 zaslali mi späť , že ho nespracovali , pretože vo výkaze nebol 1 zamestnanec, ktorého majú v registri. Zistila som, že naozaj k 30.11.2012 mi končila pracovníčka PP, ktorá bola na rodičovskej dovolenke, ja som zaslala ukončenie, ale len ako ukončenie RD, ale nie aj PP. Tak som teda síce neskoro zaslala odhlášku a ja sa chcem spýtať, či teraz MV mám zaslať nanovo, alebo si to oni spárujú? asi skôr nanovo však? ďakujem
0 0
JM1968 JM1968

JM1968 je offline (nepripojený) JM1968

ja by som zaslala opravné oznámenie aj mes.výkaz, ale skús im zavolať a popýtať sa, obvykle sú ochotní poradiť
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať