Zavrieť

Porady

Trnava - 1. stretko poraďákov

Ahojte,
chystá sa PRVÉ TRNAVSKÉ STRETNUTIE PORAĎÁKOV.
Uskutoční sa v stredu 13.8.2008, v MAXe na poschodí
v "červenej reštaurácii".

v reštaurácii OLYMPIA na Prednádraží I.
Začiatok o 16,30 hod.

Dúfam, že si nenecháte ujsť príležitosť
stretnúť sa, zoznámiť sa a pokecať si.
Zatiaľ prisľúbili účasť Zuziana, Manual, Aňuška.
Kto by mal záujem, dajte súhlas pod príspevok.
Tešíme sa na Vás.
Naposledy upravil Aňuška : 09.08.08 at 14:37 Dôvod: zmena miesta
Usporiadat
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Rozalka Pozri príspevok
No a keď som už vytiahla stroj, tak som dnes ofešákovala ďalších 3 mackov a jednu mackovskú slečnu.
So slečnami je trochu viac práce, okrem sukničky dostanú aj nohavičky, ak by im niekto pozeral pod sukňu.
Rozálka veľmi milé oblečko aj s nohavičkami, dala som užitočné, súhlasím ani neponúkalo
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
Pán Boh míni, erzet mení, vlastne opačne. Neskutočné sa stalo skutočnoscu a ja som sa mohol zúčastnit stretka poradákov v Trnave vlastne poradáčék a poradáka. Zebral som si pol dna dovolenky a hybaj do Trnavy, královstvá bílich andelov. Vystúpil som z vlaku a ako skúsený Trnačan puscil som sa širinu cez Trnavu, šak vím dze to je. Tak si idem, idem, vidzím športovú halu a pekné dzivča, pozdravím po Slovenský a opýtam sa:
- Kde je tu reštaurácia Relax.
- Tu, by mala byť?
- Pri mestskej športovej hale.
- Jaj toto je zimný štadión. Tak to musíte ísť po tejto dlhej ceste a na semaforoch doľava.
- Aha už som doma. Športová hala družba? Smerom na Trstín?
- Áno, áno, presne.
Tak som sa vybral cestu, necestu smerom k Družbe do Relaxu. Cestu som rozmýšlal ako sa móže volakomu podarit takto vybavit počasí. Slnko svíci, neni tma jak... v tuneli. Autá okolo mna fičá, to je ale prča, a ja si vykračujem. "Ježiš idem o pol hodzini neskorší, či tam len ešče budú. Jako ja ich len spoznám? A šak uvidzím." Ani som sa nenazdal a už som tu. Teda oprobujem pokus, omyl. Zbadám kočky a šup za nima:
- Nie ste z Porady?
- Nie.
Zbadám druhé a už si to štrádam za nima, zrazu ma zastaví milí hlások: "aha a že nepríde". Mrk na jednu, mrk na druhú . Aha, naše pekné kočky. Zalovil som v pamaci, ništ som nenašól. Na nech, ked ma zavolali, uvidzím. Som na správnej adrese. Povyprávali sme prečo som nemal dojst, prečo som prišól. Zrazu prikvitla dalšá ružička dalšá a dalšáa dalšá s vnukom. Rozdali sme si darčeky. Prasiatka a lízatká, už som si dlho tak dobre nezalízal. Pojedli, popili, podotýkam najvačšé grády malo moje pivo desina. Prebrali sme jako Slováci prácu, poradu, povyprávali sme i jazde, aj, na koni, o rodzine, láske a iných príjemnoscách. Jej jako bolo len dobre, aj k slovu som sa dostal, teda vlastne bol som puscený a aj né. Tak tak sme družne pobudli. Tak tak sme príjemne družne pobudli. "Čas letí jak splašený" Rozlúčili potrasením rúk, kamarátskym boškaním a podotýkam že už sa nikdy nebudem lúčit v autobuse.Bolo mi dobre, dakujem, kočky.
Naposledy upravil erzet : 11.05.10 at 08:05
8 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Robko , teraz v sobotu môžeš cestovať do Nitry ))http://www.porada.sk/1398384-post2706.html
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
Zita5 Pozri príspevok
Robko , teraz v sobotu môžeš cestovať do Nitry ))http://www.porada.sk/1398384-post2706.html
To ja by som precestoval celé Slovensko, ale...
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
erzet Pozri príspevok
To ja by som precestoval celé Slovensko, ale...

...jeden nikdy nevie
0 0
účtovník 007 účtovník 007

účtovník 007 je offline (nepripojený) účtovník 007

To by som aj ja chcela občas vedieť. ...viac
http://www.porada.sk/t139645-p2-6-su...ml#post1399036

1 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Trnafčané, prosím poraďte.
V Kine Hviezda sa bude konať koncert Fermáty, sedadlá sú obsadzované čudne, prvý rad obsadený, druhý úplne voľný, tretí obsadený, štvrtý takmer voľný, v 8. rade zopár voľných sedadiel a potom všetko obsadené.
Ako to v tom kine vyzerá? sú sedadlá do kopca? a je pódium nejako vysoko, keď prvý rad nechali voľný?
Vďakááááááááá
0 0
Aňuška Aňuška

Aňuška je offline (nepripojený) Aňuška

Ahoj Rozálka, kino je v slušnom stave, sedadlá sú stupňovité a pohodlné, takže sa dobre vidí na vyvýšené pódium.
1 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
...a myslel som že bude stretko
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Ďakujem pekne, Aňuška. Dúfam, že si predo mňa nesadne dlháň v klobúku.
0 0
ormika ormika

ormika je offline (nepripojený) ormika

erzet Pozri príspevok
...a myslel som že bude stretko
Hmmm.... a ja tiež konečne po 2,5 roku by som Vás opäť videla, už mi to konečne aj 2.ročný syn dovolí
0 0
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

ormika Pozri príspevok
Hmmm.... a ja tiež konečne po 2,5 roku by som Vás opäť videla, už mi to konečne aj 2.ročný syn dovolí
Súhlasím s Tebou Ormika, veď naposledy si mala ešte bruško. Tiež by som Vás všetkých rada videla. Aj môj 27 ročný syn mi to už dovolí /že vypadnem na chvíľu z domu/.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať