Zavrieť

Porady

Koľko hodín pracujete?

Keďže téma "Koľko firiem stíhate" sa celkom rozbehla, ešte by ste mohli prezradiť, koľko hodín denne pracujete. Robíte aj cez víkendy? Určil si niekto pre seba pracovnú dobu, ktorú dodržiava a potom "padla"? Do našej práce treba zahrnúť aj čítanie odbornej literatúry, tiež ste ju vymenili, ako som čítala v jednom príspevku , za beletriu? Alebo to stíhate počas akože pracovnej doby?
Usporiadat
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
smith Pozri príspevok
Pracovná doba: od nevidím do nevidím, víkend, sviatok-piatok.
Tak tu pracovnú dobu ti nezávidím , ale ten tvoj bungalow ano
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
cloe Pozri príspevok
V tejto súvislosti mám jeden problém. Už som si načisto zamenila deň s nocou. Pravidelne chodím spať cca o 2.00. Potom ráno, do 10.00 keby niekto odomňa niečo súrne potreboval, tak nemá šancu. Tak o 11.00 len začnem vybavovať zmeškané hovory.
Moji klienti si už na to zvykli, ale dosť ma to štve, len neviem ako sa mám "prehodiť" naspäť.
Skús navštíviť krajinu, v ktorej je iný posun času ...
po návrate sa snáď "prehodíš" rýchlejšie.
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

smith Pozri príspevok
Pracovná doba: od nevidím do nevidím, víkend, sviatok-piatok.
Aj ja pracujem niekedy od nevidím do nevidím a niekedy od nevidím do nevidím nepracujem ...
P.s.preto musím potom niekedy pracovať od nevidím do nevidím ..
Naposledy upravil evina : 09.08.08 at 17:34
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
pracujem vtedy, keď synček spí, alebo keď sa hrá, a robím tak, aby sa raz nedožil toho, že jeho mama nemá na neho a svoju rodinu čas. Keď nebudem vládať z niečoho upustím, za tie koruny zničiť si zdravie to nestojí. Ale z niečoho sa žiť musí, tak aj pracovať treba, ale všetko s mierou.
Neničte sa, venujte sa svojej rodine čo najviac. Sú práce, kedy sa rodičia míňajú so svojou rodinou, vážte si prácu akú máte.
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
[quote=smith;793584

Ale samozrejme sú aj dni keď vôbec nepracujem, jedoducho nechce sa mi.[/quote]

A keď sa mi chce, treba varovať škorcov a pod. ...potom domáci hovoria, že pracujem 25 hod. denne, aby som zrušila klientov a málo si pýtam za svoju prácu a ani nevidia, že som ich už zrušila skoro všetkých a pracujem iba pre domácich a to je cca 9 firiem a na obzore je ďalšia, o zárobku pomlčím
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať