Zavrieť

Porady

Štvrťročný prehľad-tlačivo

Prosím o pomoc.Ak mám preplatky z ročného zúčtovanie napr.15000Sk-boli vyplatené v mzdách za 2/05, daň.povinnosť bola 4000Sk, teda som nezaplatila daň, lebo som 4000-4000Sk=0.Ak vyplňam tlačivo Štvrťročný prehľad neviem si rady.Na riadku 3-vrátené preplatky za 2/05 uplatním iba tých 4000Sk, alebo celú sumu 15000Sk, alebo na riadku 3 dám 4000Sk a v 3/05 dám zase - mzdy preddavky 3/05 7000Sk-7000Sk=0, teda za 3/05 dám iba tých 7000Sk, teda iba do výšky odvodovej povinnosti to dám do jednotlivých mesiacov, aj keď tie preplatky celých 15000Sk bolo vrátených zamestnancom za 2/05, ale voči daňov.úradu si to uplatňujem iba do výšky preddavkov?????Poraďte peosím, kto tomu rozumie ako vyplním ten prehľad.
Usporiadat
zuzanapuchlova zuzanapuchlova

zuzanapuchlova je offline (nepripojený) zuzanapuchlova

Dobry den ja by som chcela vediet že či som spravne vyplnila tlačivo prehladov pre zamestnanca nemal ani bonus ani nedoplatk, či preplatok
tak som sumu preddavku dala do 1,5,7,10,11 a chcela by som ešte vediet že ked zamestnanec nerobi každy mesiac ale napr. januar februar a april
tak to davam prevy štvrtrok pre januar a februar tlačivo a pre april už druhe tlačivo
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

zuzanapuchlova
Dobry den ja by som chcela vediet že či som spravne vyplnila tlačivo prehladov pre zamestnanca nemal ani bonus ani nedoplatk, či preplatok
tak som sumu preddavku dala do 1,5,7,10,11 a chcela by som ešte vediet že ked zamestnanec nerobi každy mesiac ale napr. januar februar a april
tak to davam prevy štvrtrok pre januar a februar tlačivo a pre april už druhe tlačivo
Máš to dobre. Áno, je to po kvartáloch. 1.2.3.-jedno, 4.5.6.-druhé atď..
0 0
zuzanapuchlova zuzanapuchlova

zuzanapuchlova je offline (nepripojený) zuzanapuchlova

Dobry den chcela by som vediet že či som spravne vyplnila prehlady zamestnanca pre preddavky na dan, nemal bonusi, predladky ani nedoplatka a sumu preddavku som dala do 1,5,7,,10 a 11 a ešte by ma zaujimalo že ked zamestnanec nerobi každy mesiac ale napr len v janurari februari a v aprili tak sa to dáva na jedno tlačivo prehladu alebo len prve dva mesiace na jedno tlačivo a april už na druhe
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

apríl už na druhé tlačivo
0 0
zuzanapuchlova zuzanapuchlova

zuzanapuchlova je offline (nepripojený) zuzanapuchlova

dobry den chcela by som sa opytat či som spravne vyplnila tlačivo na prehlady preddavkov zamestnanca nemal bonusi ani preplatky ani nedoplatky a sumu preddavkov som napisala do 1,5,7,10 a 11 a ešte by ma zaujimalo že ked zamestnanec nerobi každy mesiac napr. januar februar a april že či streba na to dve rozdielne tlačiva
0 0
dalilada dalilada

dalilada je offline (nepripojený) dalilada

Podarilo sa mi omylom poslať na DÚ staré tlačivo Prehľadu ( do roku 2004), čo sa mi ešte nestalo. Poslala som ho v termíne poštou, takže na chybu sa pri odovzdaní neprišlo. Teraz mi naparili pokutu 2000 Sk. Ako na potvoru ide o nulovú prehľad. Viem sa nejako brániť, že som si povinnosť splnila? Ďakujem za tipy.
0 0
ata111 ata111

ata111 je offline (nepripojený) ata111

dalilada
Podarilo sa mi omylom poslať na DÚ staré tlačivo Prehľadu ( do roku 2004), čo sa mi ešte nestalo. Poslala som ho v termíne poštou, takže na chybu sa pri odovzdaní neprišlo. Teraz mi naparili pokutu 2000 Sk. Ako na potvoru ide o nulovú prehľad. Viem sa nejako brániť, že som si povinnosť splnila? Ďakujem za tipy.
Skús požiadať o odpustenie pokuty s vysvetlením, o aké nedopatrenie šlo a odnes to na príslušné oddelenie osobne. Mne vyšli v ústrety, čo som ani nedúfala. Za pokus to stojí.
0 0
dalilada dalilada

dalilada je offline (nepripojený) dalilada

Ďakujem, napísala som to už aj inde, zadalo sa mi to neprehľadné. Ešte sa tu poriadne nevyznám. Ta sa ospravedlňujem ak robím chaos.
0 0
ata111 ata111

ata111 je offline (nepripojený) ata111

dalilada
Ďakujem, napísala som to už aj inde, zadalo sa mi to neprehľadné. Ešte sa tu poriadne nevyznám. Ta sa ospravedlňujem ak robím chaos.
Stačí napísať 1x a ak ti odpovede nepostačujú, skús doplniť svoju otázku, aby si svoju tému vtiahla do debaty.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať