Zavrieť

Porady

Kamenárstvo

Ahojte poraďáci, má niekto skúsenosti s kamenárstvom Glézl Roman Sebechlebany??? Chcela by som sa dozvedieť nejaké referencie a či bola spokojnosť s vyrobeným pomníkom a cenou. Nevedela som kam túto otázku zaradiť a naokolí nikoho nepoznám, kto by si dal od neho robiť pomník. V novinách našla babka inzerát že má lacné pomníky a ja sa bojím, aby ju niekto "neofúkol", tak ak náhodou mi viete odporučiť alebo naopak prosím napíšte, prípadne aj na IP.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Kazu je offline (nepripojený) Kazu

    Kazu
    Silvia123 Pozri príspevok
    Tak asi ho nikto nepozná, to nie je dobré znamenie
    Zrejme preto, lebo Sebechlebany nie sú ani na mape. Možno myslela Sebechleby.
    U firmy Glézl som si objednala pomníček podľa inzerátu v novinách. Od začiatku sa mi s firmou veľmi dobre spolupracovalo. Promptne mi poštou zaslali katalóg výrobkov a neskôr aj počítačový návrh pomníčka, kde som videla už jeho finálnu podobu aj s motívom a zvoleným textom a typom písma. Hotový výrobok bol ešte krajší, ako som si predstavovala. Prekrásne vypracovaný, vybrúsený, krásne farby, originálny motív. Vrelo odporúčam!
    Dobry den. Nepoznam jo ale ma zasavenu zivnost a moj znami sa na neho stazoval ze sa mu na pomniku vyhodili skrvny ,cize pouziva polsku lacnu zulu , poznam kamenara jeho tek je 0907 216 741 u neho si vzdy davame robit aj moji rodicia uz cely zivot a nikdy neboli ziadne problemy ,doporucujem

    TYMYNKA je offline (nepripojený) TYMYNKA

    TYMYNKA
    Zdravím Vás,
    tiež potrebujem si dať vyrobiť pomník na jednohrob. Počula som, že dobre a hlavne aj o niečo lacnejšie pomníky su aj z Polska. Vie mi dať niekto dobrý kontakt?
    Ďakujem za pomoc:-)

    Marian49 je offline (nepripojený) Marian49

    Marian49
    Zdravím
    Dotyčného kamenára poznám, lebo robí hroby v našej dedine (Hontianske Nemce) aj v okolí, takže asi neprestal podnikať.
    Minulý rok robil kamarátovi hrob a ten s ním bol spokojný. Urobil mu návrhy na počítači, z ktorých si kamarát jeden vybral a ten sa postavil. Návrh po dokončení ukazoval aj mne a vyzeralo to presne rovnako. Fľaky som nevidel.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.