Zavrieť

Porady

Prečo ste tu len ako hosť?...

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
Často, keď som už zodpovedala, alebo aspoň pomohla odpoveďami na zadané otázky, idem sa pozrieť, kto je na Porade, a kto má záujem o akú tému. Prakvapuje ma, že je tu veľa návštevníkov, ktorí si prídu po radu na PORADU. Chcem sa spýtať všetkých, čo tu nie sú registrovaní, prečo ste tu len ako hosť? Páčia sa vám zadané témy a odpovede na ne? Pomohli vám vo vašej práci? To nás veľmi teší, ale oveľa viac by nás, všetkých členov Porady potešilo, keby ste sa pridali k nám, zaregistrujte sa, a zistíte, že je tu skupina skvelých ľudí, ktorí nezištne pomáhajú a radia jeden druhému. Pridajte sa k nám, bude nás viac, a možno práve aj vy svojimi radami a skúsenosťami nielen z oblasti daní, ekonomiky a účtovníctva pomôžete nielen nám, ale aj sebe. Miesta je tu stále dosť a my vás radi privítame.

Prajem pekný podvečer.
Usporiadat
horstik horstik

horstik je offline (nepripojený) horstik

žena
adam
Keď som "objavila" Poradu, tiež som tu bola prvé dni ako hosť kým som sa zorientovala. Ale byť zaregistrovaný znamená nielen zapájať sa do debát, konzultovať problémy a nejasnosti, ale možnosť otvárať všetky prílohy, ktoré su vynikajúcimi pomôckami pri práci. Prídu na to všetci hostia, niektorí skôr, iní neskôr. Takže, milí hostia, hor sa k registrácii
Ja by som sa chcela opýtať, prečo sa mi nedajú otvoriť prílohy, keď som zaregistrovaná.Ukáže sa mi tabulka a pýta registráciu. Som tu len druhý deň a asi to ešte neviem. Vopred ďakujem.
Naposledy upravil horstik : 09.05.05 at 10:48
0 0
Zuzana210 Zuzana210

Zuzana210 je offline (nepripojený) Zuzana210

A si aj prihlásená? Prihlasuje sa v okienku vpravo hore.
0 0
horstik horstik

horstik je offline (nepripojený) horstik

žena
Áno, som prihlásená.
0 0
Tereza Tereza

Tereza je offline (nepripojený) Tereza

Hostí je tu tak veľa preto(možno) , lebo nie každý má čím prispieť. Tak ako ja : neúčtujem, ale zistila som, že tu veľmi rýchlo dostanem info o "horiacich " problémoch. Tak som manželovi, ktorý podniká, hneď hlásila, že musí mať registratúrny poriadok, že musí riešiť ochranu údajov, synovi, ktorý študuje a pritom si zarába ako brigádnik som poriešila zdravotné poistenie,...Zákony si už dokážem prečítať sama, no tá rýchla reakcia členov porady na atuálne dianie je na nezaplatenie... Keď tak rozmýšľam ako si pri práci oddýchnuť, rozhodne radšej zájdem sem , ako čítať niektorú z tých chorých diskusií na akýkoľvek článok v novinách. Takže preto sem asi chodia aj iní len ako hostia
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Tereza
Keď tak rozmýšľam ako si pri práci oddýchnuť, rozhodne radšej zájdem sem , ako čítať niektorú z tých chorých diskusií na akýkoľvek článok v novinách. Takže preto sem asi chodia aj iní len ako hostia
Súhlasím.
Diskusia napríklad na SME (na PRAVDE je to tuším ešte horšie) a na PORADE je ako peklo a nebo.
0 0
Tereza Tereza

Tereza je offline (nepripojený) Tereza

Joj, no a keďže vidíte, že ja som prihlásená, dávam návrh na novú kategóriu členov : Člen - sympatizant" .
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
horstik
Ja by som sa chcela opýtať, prečo sa mi nedajú otvoriť prílohy, keď som zaregistrovaná.Ukáže sa mi tabulka a pýta registráciu. Som tu len druhý deň a asi to ešte neviem. Vopred ďakujem.
Aké prílohy sa ti nedajú otvoriť? Ak myslíš, tie, ktoré prikladajú členovia porady, to sa čudujem! Nám všetkým sa dajú, preto si ich aj vzájomne posielame. Že si prihlásená to je jasné, lebo inak by si nemohla zadať otázku, ale nechápem prečo?!
0 0
horstik horstik

horstik je offline (nepripojený) horstik

žena
Presne tie. Napíše mi tabulku skrátene:
Nie stre prihlásený, alebo nemáte dostatočné prístupové práva.
1. Nie ste prihlásený.
2. Máte nedostatočné práva k prístupu.
3.Členstvo nie je úplne aktivované.

Ďakujem. Dana
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
horstik
Presne tie. Napíše mi tabulku skrátene:
Nie stre prihlásený, alebo nemáte dostatočné prístupové práva.
1. Nie ste prihlásený.
2. Máte nedostatočné práva k prístupu.
3.Členstvo nie je úplne aktivované.

Ďakujem. Dana
Pravdepodobne máš zle nastavené cookies v počítači, viď:
http://www.porada.sk/showthread.php?...hlight=cookies
0 0
horstik horstik

horstik je offline (nepripojený) horstik

žena
Ďakujem.Skúšam to už asi hodinu. Nastavenie mám nízke, v povolených weboch www.porada.sk .....a nič. Už som zúfalá, ale idem skúšať ďalej. Ja na to prídem!
0 0
INGRID KRIŽANOVSKÁ INGRID KRIŽANOVSKÁ
Ja som na porade ešte len začiatočníčkou a určite to ešte chvíľku potrvá pokiaľ sa oťukám a budem aktívnou poradkyňou
0 0
Radana Radana

Radana je offline (nepripojený) Radana

Ja mám ten istý problém (v uvodzovkách) že sa len oťukávam a asi budem mať
mindráky, keď vidím koľko múdrych ľudí tu je a ako super vedia poradiť.Pripadá mi
to ako jedna veľká rodina, super!!!
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
Ingrid a Radana zaraďte sa a buďte tu doma! Sme tu kvôli tomu ,aby sme si navzájom pomohli, a pri tom vôbec netreba vynález Féničanov.

Nech sa vám tu medzi nami dobre dýcha, je tu kopec dobrých a ochotných ľudí!
0 0
Radana Radana

Radana je offline (nepripojený) Radana

Vlasta, dík za privítanie, to určite budeme.
0 0
hron hron

hron je offline (nepripojený) hron

Jozef Mihál
Súhlasím.
Diskusia napríklad na SME (na PRAVDE je to tuším ešte horšie) a na PORADE je ako peklo a nebo.
V ramci vyrovnavania regionov by sa tym nemalo nieco robit?
0 0
pyton pyton

pyton je offline (nepripojený) pyton

Hron, s čím myslíš, že by sa malo niečo robiť vrámci vyrovnávania regiónov??
0 0
INGRID KRIŽANOVSKÁ INGRID KRIŽANOVSKÁ
ondrejvla
Ingrid a Radana zaraďte sa a buďte tu doma! Sme tu kvôli tomu ,aby sme si navzájom pomohli, a pri tom vôbec netreba vynález Féničanov.

Nech sa vám tu medzi nami dobre dýcha, je tu kopec dobrých a ochotných ľudí!

Ďakujem veľmi pekne hoci trošku neskôr
0 0
INGRID KRIŽANOVSKÁ INGRID KRIŽANOVSKÁ
ďakujem za privítanie a ospravedlňujem sa za tp meškanie
0 0
Heni Heni

Heni je offline (nepripojený) Heni

hron
V ramci vyrovnavania regionov by sa tym nemalo nieco robit?
ano, hron, aj ja som za rovnomerny rozvoj regionov
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
hron
V ramci vyrovnavania regionov by sa tym nemalo nieco robit?
hron, bohužiaľ sa to už vyrovnáva...
Na SME postupne pritvrdzujú v rámci čistenia diskusie od "asociálov" a to, či úroveň diskusie na Porade stúpa alebo klesá každý z nás vidí...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať