Zavrieť

Porady

Prečo ste tu len ako hosť?...

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
Často, keď som už zodpovedala, alebo aspoň pomohla odpoveďami na zadané otázky, idem sa pozrieť, kto je na Porade, a kto má záujem o akú tému. Prakvapuje ma, že je tu veľa návštevníkov, ktorí si prídu po radu na PORADU. Chcem sa spýtať všetkých, čo tu nie sú registrovaní, prečo ste tu len ako hosť? Páčia sa vám zadané témy a odpovede na ne? Pomohli vám vo vašej práci? To nás veľmi teší, ale oveľa viac by nás, všetkých členov Porady potešilo, keby ste sa pridali k nám, zaregistrujte sa, a zistíte, že je tu skupina skvelých ľudí, ktorí nezištne pomáhajú a radia jeden druhému. Pridajte sa k nám, bude nás viac, a možno práve aj vy svojimi radami a skúsenosťami nielen z oblasti daní, ekonomiky a účtovníctva pomôžete nielen nám, ale aj sebe. Miesta je tu stále dosť a my vás radi privítame.

Prajem pekný podvečer.
Usporiadat
hron hron

hron je offline (nepripojený) hron

Jozef Mihál
hron, bohužiaľ sa to už vyrovnáva...
Na SME postupne pritvrdzujú v rámci čistenia diskusie od "asociálov" a to, či úroveň diskusie na Porade stúpa alebo klesá každý z nás vidí...
Nahodou, diskusie v SME sa rokmi predsa len o nieco zludstuju, po rokoch mam moznost porovnania :-). Ale tie parazole, ( ak si ich este niekto pamata - boli v rukach babiek demokratiek ), tie nikdy nevyhynu :-), no a zda sa mi, ze zazivaju modru renesanciu :-)
No a TUUUUuu? Vsak ja sa snazim, stupam si spickami noha na seba, ruky drzim zakvaknute za chrbtom, nanajvys tak na poporade si este tak bachnem...coestelen mozete viac odomna...ved ja tie zakony nepisem...
0 0
Olinka1 Olinka1

Olinka1 je offline (nepripojený) Olinka1

Napíšte mi niekto, ako sa môže k Vám pripojiť. Teraz začínam spoluprácu
s poradou a neviem ako môžem a kde napísať moje otázky.
Ďakujem Olinka1
0 0
Johanka Johanka

Johanka je offline (nepripojený) Johanka

Čítaj http://www.porada.sk/faq.php
0 0
lorelei lorelei

lorelei je offline (nepripojený) lorelei

ja som tu pomerne cerstvo zaregistrovana. hned ako som to tu objavila som sa zaregistrovala a neviem sa odtrhnut od toho, kym to poprecitujem, sem tam napisem, zatial malo, ale urcite sa lepsie okukam a ked mozem tak poradim. Som velmi rada, ze som to objavila, ste uzasni ludia,a skoda, ze som to nenasla skor.
0 0
ekopo ekopo

ekopo je offline (nepripojený) ekopo

JA
Pozerám: 127 registrovaných a 466 hostí. Zaujímavé. Porada je známa.
0 0
anklar anklar

anklar je offline (nepripojený) anklar

Anklar
lorelei Pozri príspevok
ja som tu pomerne cerstvo zaregistrovana. hned ako som to tu objavila som sa zaregistrovala a neviem sa odtrhnut od toho, kym to poprecitujem, sem tam napisem, zatial malo, ale urcite sa lepsie okukam a ked mozem tak poradim. Som velmi rada, ze som to objavila, ste uzasni ludia,a skoda, ze som to nenasla skor.
Ahoj Lorelei! Ďalšia závislá? Aj ja som tu len od mája, čo znamená, ako sa hovorí, dva dni aj s cestou. Keď pracujem v kancelke, ešte nebol deň, aby som si neotvorila Poradu. (POMOC! SOM ZÁVISLÁ!) Nie som ani účtovník, ani mzdár, ani ekonóm. Vyplýva z toho, že iba sem-tam sa viem k niečomu vyjadriť. Ale, opačne, Porada mi už v mnohom pomohla.Týmto vyjadrujem svoj obdiv a vďaku všetkým Otcom tejto Porady. A ich prostredníctvom všetkým, ktorých rada, či vysvetlenie mi objasnili môj problém. Taktiež všetkým, ktorí sú zaregistrovaní. Sú tu fakt úžasní a veľmi fundovaní ľudia. Mám pred Vami svoj klobúk v ruke.
Hostia, registrujte sa. Chcete byť užitoční, či nie?
0 0
lorelei lorelei

lorelei je offline (nepripojený) lorelei

anklar Pozri príspevok
Ahoj Lorelei! Ďalšia závislá? Aj ja som tu len od mája, čo znamená, ako sa hovorí, dva dni aj s cestou. Keď pracujem v kancelke, ešte nebol deň, aby som si neotvorila Poradu. (POMOC! SOM ZÁVISLÁ!) Nie som ani účtovník, ani mzdár, ani ekonóm. Vyplýva z toho, že iba sem-tam sa viem k niečomu vyjadriť. Ale, opačne, Porada mi už v mnohom pomohla.Týmto vyjadrujem svoj obdiv a vďaku všetkým Otcom tejto Porady. A ich prostredníctvom všetkým, ktorých rada, či vysvetlenie mi objasnili môj problém. Taktiež všetkým, ktorí sú zaregistrovaní. Sú tu fakt úžasní a veľmi fundovaní ľudia. Mám pred Vami svoj klobúk v ruke.
Hostia, registrujte sa. Chcete byť užitoční, či nie?
Takze vitaj v klube! Aspon si ma potesila, ze som neni sama.
Pekny vikend.
0 0
Marianna01 Marianna01

Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

anklar Pozri príspevok
Týmto vyjadrujem svoj obdiv a vďaku všetkým Otcom tejto Porady.
A mamám nie?
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
ekopo Pozri príspevok
Pozerám: 127 registrovaných a 466 hostí. Zaujímavé. Porada je známa.
...staci si v google zadat lubovolny vyraz z oblasti ekonomiky, ucta, dani, odvodov a google vyhodi kopu odkazov na www.porada.sk
0 0
anklar anklar

anklar je offline (nepripojený) anklar

Anklar
Marianna01 Pozri príspevok
A mamám nie?
Ale áno, áno, áno. Naprávam chybu a dopĺňam: týmto vyjadrujem svoj obdiv...všetkým RODIČOM Porady.
S vďakou: anklar
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Jozef Mihál Pozri príspevok
...staci si v google zadat lubovolny vyraz z oblasti ekonomiky, ucta, dani, odvodov a google vyhodi kopu odkazov na www.porada.sk
občas namiesto do google idem hneď na poradu, to je jedno, či hľadám niečo z účta, recept, nemecký preklad... Je tu všehochuť.
Bola som nakuknúť do porady.cz. Počet členov 671 ( a väčšinou samé známe mená ).
Naposledy upravil abel : 29.06.07 at 18:29
0 0
Olinka1 Olinka1

Olinka1 je offline (nepripojený) Olinka1

Som začiatočníčka, ale veľmi rada prezerám stránky. Odpovedať už viem na otázky, ale neviem ako mám JA napísať svoju otázku a kde potom nájdem na tú moju otázku odpoveď !? Pomôžte začiatočníčke. Ďakujem
0 0
Aljok Aljok

Aljok je offline (nepripojený) Aljok

Ako zadať otázku nájdeš tu: http://www.porada.sk/faq.php?faq=vb_..._pridat_otazku
Odpoveď si pozrieš keď v pravom hornom rohu klikneš na nastavenia. Tam sa Ti zobrazujú všetky sledované témy.
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
práve si si otázku napísala, dala si ju už do existujúcej témy. Ak chceš otvoriť novú tému, tak klikni na ružovú ikonu Pridať tému. Ak chceš pozrieť svoje príspevky tak klikni na môj profil, (svoj) a daj zobraziť všetky príspevky.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať