Zavrieť

Porady

Schránka správ

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
Neviem, či ma Richard nesfúkne, že som zadala tému do nesprávneho chlievika. Ak je to tak, prosím urob to bez bolesti a presuň ju kam patrí.

Chcem poprosiť kolegov na Porade, ktorí čakajú na naše odpovede, nech si najskôr pozrú, či nemajú zaplnenú schránku správ. Inak bohužiaľ odpoveď nedôjde. Takže občas vysypať smietky, aby bolo miesto na nové!
Naposledy upravil ondrejvla : 30.04.05 at 20:32 Dôvod: preklep
Usporiadat
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Richard, ale moja rozpísaná správa sa nedá odoslať, ani uložiť a druhýkrát sa mi ju nechce písať . . .
0 0
Zdeni Zdeni

Zdeni je offline (nepripojený) Zdeni

Terka - garter, čo takto ozaj vymazať schránku. Ide Ti jedna veeeeeeľmi dôležitá SS. Neviem, ako ináč Ti to dať vedieť, len takto verejne.
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
kukučka
Richard, ale moja rozpísaná správa sa nedá odoslať, ani uložiť a druhýkrát sa mi ju nechce písať . . .
asi si ju písala dlhšie ako 15 minut? ... v takom prípade stačí pre istotu pred nakopírovať obsah správy Ctrl+C a a ak neprejde, napísať ju znova... Ctrl+V
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Richard - robíš niečo s Poradou?
Nefungujú nové príspevky, ani ss.
0 0
ingi ingi

ingi je offline (nepripojený) ingi

lenkak
Richard - robíš niečo s Poradou?
Nefungujú nové príspevky, ani ss.
Lenka, piatok večer je asi vhodný na "údržbu", neviem sa dostať ani na www.finance,gov.sk
0 0
liba2 liba2

liba2 je offline (nepripojený) liba2

Doteraz mi porada fungovala bez problémov aj s drakom. Dnes sa nemôže nikam dostať: ani skratka, ani najnovšie... ani dnešné... ani SS... ani vyhľadávanie... tak odchádzam a prajem pekný víkend... snáď v pondelok to bude opäť fungovať.
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Nič v zlom, ale neuháňajme Richarda, nechajme ho pracovať v kľude a nebuďme netrpezliví. Veď tie úpravy robí pre nás a v plnej prevádzke. Ak chceme, aby "koláč" bol nielen vzhľadný ale aj chutný, chce to čas.
0 0
liduska liduska

liduska je offline (nepripojený) liduska

stále vidím , že mám jednu správu aj mi bliká obálka , ale ja žiadnu správu nemám , čo s tým ?
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Danila presuň si správy máš prekročený limit, neviem ti poslať správu.
0 0
atramka atramka

atramka je offline (nepripojený) atramka

mám prekročný limit správ, ale si ich potrebujem nechať, otvorila som si nové schránky a neviem to tam prehodiť. Ako na to????
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Nové schránky sa nedajú otvoriť, len zložky v rámci jednej schránky.

Odporúčam:

stiahnuť si správy v txt formáte (úplne dole je možnosť stiahnutia správ), uložiť si ich na svojom počítači a potom zmazať správy v schránke, čím sa uvoľní miesto .-)
Naposledy upravil Richard : 17.02.08 at 21:15
0 0
atramka atramka

atramka je offline (nepripojený) atramka

ďakujem za radu, urobila som to tak...
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať