Zavrieť

Porady

Mini - mikro stretko v Senci

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Svojho času (asi pre 1,5 - 2 mesiacmi) som navrhol stretkovanie v Senci. No nikto nereagoval na môj návrh. A práve preto ma dnes nesmierne prekvapil benka z Bardejova, keď ma prezvonil, aj keď sme sa osobne nepozali.
Teda dovolenku trávi s rodinou na Slnečných jazerách a navrhol stretnutie pri kávičke.
A tak sme si pokecali o všetkom...... Som rád, a ďakujem.
Usporiadat
Lenka1979 Lenka1979

Lenka1979 je offline (nepripojený) Lenka1979

najlepšie spoznať osobne :-) ...viac
Tak to som fakt rada, že tu čítam samé chvály na stretko v Senci, určite ste sa viacerí spoznali... porozprávali...super Zoli, že si to zorganizoval, bolo Vás neúrekom... snáď sa niekedy spoznáme


0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Hoci som odišla takmer (dopĺňam po upozornení Moniky) prvá, zdá sa, že sa prihlasujem posledná ...
Vďaka za super stretko. Som rada, že som sa zoznámila s mnohými novými tvárami, ktoré poznám tu z porady a teraz si môžem za konkrétny nick predstaviť konkrétnu tvár.
Keď čítam knižku, tiež si predstavím k tomu tváre (väčšinou hercov) a keď román sfilmujú, väčšinou som prekvapená ...
Teraz to bol asi podobný zážitok, iba Drobeceva, Zoli a Jožko Mihál boli takí, ako v predstavách (vďaka fotkám).

Jožke56 patrí veľká vďaka za vynikajúcu tortu, Jožkovi ďakujem za tričko a Zolimu a Evke za tento nápad a jeho zorganizovanie.

Apropo tričko:
ja som v tento večer získala tričká 2. Cestou do SC som mala nemilú príhodu na čerpacej stanici, na nohavice a pulóver mi vychrstol benzín, pulóver som si trochu preprala, no bolo to ešte horšie, než predtým, smrdela som ako pumpár.
Pulóver bol mierne vlhký a keďže nebolo moc teplo, aj mi začalo byť chladno. Chcela som si niekde ísť kúpiť dačo na seba, tak som sa informovala u majiteľa reštaurácie, či je dačo nablízku.
A teraz sa podržte:
Majiteľ reštaurácie "U bielej myši" mi DAROVAL tričko, za čo mu patrí obrrrrovská VĎAKA, lebo bez neho by som asi riadne nachladla.
Naposledy upravil Rozalka : 30.05.09 at 16:34
0 0
tutiola tutiola

tutiola je offline (nepripojený) tutiola

obyčajná pracujúca žena - už dôchodkyňa ...viac
Až teraz som si urobila prestávku a ani sa nečudujem, že sú tu same chály na vaše stretko. Veď toľko ľudí sa spontanne prihlasovalo, až Vám to tak trochu v dobrom závidím. Už sa teším, až sa Drobeceva vráti, tak sa stretneme osobne a porozprávame.
0 0
drobeceva drobeceva

drobeceva je offline (nepripojený) drobeceva

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Jááj Evička a ja po tebe pozerám, žmurkám na teba a ty nič a ja, že dáme nejakú debatu...-ja že si sa nahnevala na mňa za niečo...
Jááááááj Stanko, asi si slabo žmurkal, nedošlo to ku mne. Prečo si nenabehol na debatku? Čo z toho vyplýva? Zopakovať stretko. Už teraz sa tešííííím.
0 0
Monika Kováčová Monika Kováčová

Monika Kováčová je offline (nepripojený) Monika Kováčová

Rozalka, no toto... ty si odišla prvá???
0 0
drobeceva drobeceva

drobeceva je offline (nepripojený) drobeceva

DanielaSĽ Pozri príspevok
Zolee ...a teba neodfotili? Dúfam, že aj celoslovenské začne takto nevinne...lebo pricapených súhlasov už je dosť..ale do ankety sa ešte moc z nich nazapojilo....
Danielka, nieže chýba Zolo, ale ani ja tam nie som. Povedz, kto mi uverí, že som tam bola? Veď nemám žiaden dôkaz. Ani domáci mi neveria, keď tie fotky vidia. Zoooooolo, prečo si ma neodfotil?Ako mi nabudúce uveria???????
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Mám taký pocit, že Biela myš sa stane rovnako populárna ako Pacho v Prievidzi. Zoli, ešte vymysli nejaké miesto na jesenné a zimné Senecké stretká a bude to super. Na leto je Biela myš ako stvorená. A vydržali sme aj chladnejšie počasie.
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Eulalia Pozri príspevok
Mám taký pocit, že Biela myš sa stane rovnako populárna ako Pacho v Prievidzi. Zoli, ešte vymysli nejaké miesto na jesenné a zimné Senecké stretká a bude to super. Na leto je Biela myš ako stvorená. A vydržali sme aj chladnejšie počasie.
No bodaj nie, keď ste si tam vykurovali cigaretami....
0 0
kaco11 kaco11

kaco11 je offline (nepripojený) kaco11

Ako vidím, môžem len ľutovať, že som sa nezúčastnila, ale fakt to nešlo. Som rada, že sa Vám to vydarilo Ináč, keď sa Vám v Senci páčilo, tak 13,6 je senecké leto-otvorenie sezóny a 29,6 Karneval
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
DanielaSĽ Pozri príspevok
No bodaj nie, keď ste si tam vykurovali cigaretami....
Veru, mnohí/mnohé čmandrili, len sa tak kúdolilo ...
0 0
hanelie hanelie

hanelie je offline (nepripojený) hanelie

sprievodca CR Rakúsko,
na významných udalostiach treba vyfajčiť fajku mieru
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
hanelie Pozri príspevok
na významných udalostiach treba vyfajčiť fajku mieru
No ale predpokladám, že na takéto stretnutia nechodia rozhnevaní poraďáci...prečo by mali fajčiť fajku mieru?
0 0
mzdarka renca mzdarka renca

mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

Rozalka Pozri príspevok
Veru, mnohí/mnohé čmandrili, len sa tak kúdolilo ...
Rozálka, hlavne ja, ale musela som vyskúšať, či nie si horľavá, keď už si bola od toho benzínu obliata. Ale ty vydržíš všetko, odolala si a nezhorela.
0 0
hanelie hanelie

hanelie je offline (nepripojený) hanelie

sprievodca CR Rakúsko,
prevzaté:

Fajka mieru je slávnostný indiánsky obrad, ktorý má svoje stanovené pravidlá. Môžeme ju prirovnať k našim modlitbám alebo bohoslužbám. Základné pravidlá aké sa dodržiavali pri fajčení fajky mieru, dodržiavajú dnešní Indiáni aj pri fajčení obyčajných cigariet.
Európan, ktorý príde do Strednej alebo Južnej Ameriky a ponúkne Indiánovi cigaretu, sa bude veľmi čudovať tomu, aký rituál Indián pred fajčením urobí. Indián sa najprv obráti ku všetkým svetovým stranám, potom si cigaretu zapáli a opatrne vypustí dym opäť na všetky štyri svetové strany. Je to pre neho obetný akt, ktorý je aj u novodobých Indiánov stále pevne zakorenený, pretože oheň a dym patria medzi ich posvätné veci.

Fajčenie je pre Indiánov akousi modlitbou alebo zvláštnou formou bohoslužby. Dym a oheň sú pre nich prírodné živly, s ktorými nie je dobré žartovať, ale si ich uctiť.
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
No tě búh...keby naše bohoslužby takéto boli.... a navzájom by sa tam ľudia čmudili.....
Inak ... ...keď vojdem na chvíľu do miestnosti, ktorá je na našom poschodí...fajčiareň..a vrátim sa do svojej kancelárie..pripadá mi, že smrdím....strašne mi to prekáža...a obdivujem ženy, ktoré fajčia a im to nevadí...
0 0
mzdarka renca mzdarka renca

mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

Danielka, každý máme nejaku neresť, veď sme len ľudia
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Teraz mi len tak napadlo: ak toto bolo mini-mikrostretko, ako budeme nazývať naše normálne stretká?
Nanostretko?
0 0
mzdarka renca mzdarka renca

mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

Rozalka Pozri príspevok
Teraz mi len tak napadlo: ak toto bolo mini-mikrostretko, ako budeme nazývať naše normálne stretká?
Nanostretko?
0 0
hanelie hanelie

hanelie je offline (nepripojený) hanelie

sprievodca CR Rakúsko,
rozalka, cara mia - anche tu brutus ?
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Hanelie, no capisco ... perche "brutus"? che cosa ho fatto o non ho fatto?

Preklad pre netalianov: Hanelie, nerozumiem ... prečo brutus? čo som spravila alebo čo som nespravila?
(Hanelie: Rozalka,drahá moja, aj ty brutus?)
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať